18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybki motorzysta

CrazyEdek • 2023-03-02, 22:39
Dostał mandat za prędkość.


krzylo

2023-03-02, 23:40
Taka byla ladna Honda w malowaniu Repsola i kombiak pod kolor. Slepa kupa w samochodzie i motorek do lakiernika. Ciekawe, czy ubezpieczalnia pokryje?

PsikutaBezS

2023-03-03, 00:47
Myślałem, że Borkoś znowu się wyj***ł.

Payan

2023-03-03, 06:56
PsikutaBezS napisał/a:

Myślałem, że Borkoś znowu się wyj***ł.



:D Ten już motocyklem nie jezdzi.

darayavahus

2023-03-03, 07:41
Payan napisał/a:

Ten już motocyklem nie jezdzi.



Nie? A czym, lawetą?

Duczki1234

2023-03-03, 08:14
Wyjątek potwierdza regułę - Że to zawsze motop*zdy wina :D !!

panar3

2023-03-03, 08:16
Cały czas zachodzę w głowę: czy tym pojebom już zupełnie odbiło? Sam jeżdżę skuterem Vespa codziennie i do łba by mi nie przyszło wpie**alać się pomiędzy samochody... Tu ewidentnie zajechana droga i motorzysta prawie nic nie mógł zrobić, ale co on, nie ma czym zatrąbić, k***a?!

smc

2023-03-03, 10:02
panar3 napisał/a:

Sam jeżdżę skuterem Vespa codziennie




Uwaga:
GAY alarm!!!






:mrgreen:

Jestem_Gejem

2023-03-03, 10:20
panar3 napisał/a:

Cały czas zachodzę w głowę: czy tym pojebom już zupełnie odbiło? Sam jeżdżę skuterem Vespa codziennie i do łba by mi nie przyszło wpie**alać się pomiędzy samochody... Tu ewidentnie zajechana droga i motorzysta prawie nic nie mógł zrobić, ale co on, nie ma czym zatrąbić, k***a?!



Ewidentnie to ten ku*as wyprzedza z prawej strony.

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-03-03, 10:24
u nas też dużo zjebów tak zmienia pas bez kierunkowskaza najczęściej w BWM tatusia

Necro

2023-03-03, 11:34
Jak kierowca miał widać motocykl w lusterku w tej sytuacji? No ni ch*ja :krejzi:

ciarp

2023-03-03, 14:23
Jeżdżę na motorze po ruchliwych ulicach już parę lat. Zasada jest prosta: jeździsz jakbyś był niewidzialny. Ktoś ma kierunkowskaz (jak tutaj o ile dobrze widzę)? Hamujesz. Ktoś skręca koła na twoją linię jazdy bez kierunkowskazu? Hamujesz. Ktoś ma przeszkodę przed sobą którą może chcieć ominąć? Hamujesz. A przede wszystkim, jedziesz wystarczająco wolno, żeby zdążyć wyhamować.

Makulata

2023-03-03, 16:03
ciarp napisał/a:

Jeżdżę na motorze po ruchliwych ulicach już parę lat. Zasada jest prosta: jeździsz jakbyś był niewidzialny. Ktoś ma kierunkowskaz (jak tutaj o ile dobrze widzę)? Hamujesz. Ktoś skręca koła na twoją linię jazdy bez kierunkowskazu? Hamujesz. Ktoś ma przeszkodę przed sobą którą może chcieć ominąć? Hamujesz. A przede wszystkim, jedziesz wystarczająco wolno, żeby zdążyć wyhamować.



Dzięki takim jak ty, wymuszacze mają złote czasy.

kryptonowa_laska

2023-03-03, 18:19
Makulata napisał/a:

Dzięki takim jak ty, wymuszacze mają złote czasy.



Co się bardziej opłaca — przyhamować na chwilę, rzucić bluzgi, stracić kilka sekund i pojechać dalej, czy jebnąć dzbana i stracić minimum pół godziny, albo i do szpitala/grobu/na wózek, bo uderzenie było mocne? pie**olę renty, j***nie się po sądach, rehabilitacje, odszkodowania, bo chcę dojechać do celu i być zdrowym.

Wiewór

2023-03-04, 10:07
panar3 napisał/a:

Cały czas zachodzę w głowę: czy tym pojebom już zupełnie odbiło? Sam jeżdżę skuterem Vespa codziennie i do łba by mi nie przyszło wpie**alać się pomiędzy samochody... Tu ewidentnie zajechana droga i motorzysta prawie nic nie mógł zrobić, ale co on, nie ma czym zatrąbić, k***a?!



Można wyprzedzać z prawej czy nie można?
Jak już ustalisz to odkryjesz kto spowodował kolizje.