18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybki lot

~Beny • 2019-04-04, 17:47
I szybka śmierć


Metruu95

2019-04-05, 01:20
buty są, żyje :mrgreen:

longlong7

2019-04-05, 06:49
ejdzbikej napisał/a:

@upup HAHAHAHAHA! @upupup : co zamortyzowalo twoj upadek?


skocz to zobaczysz, mówię ci niezła jazda

Musashi_Miyamoto

2019-04-05, 22:55
Mój kolega jest dyplomowanym fizjoterapeutą i miał dużo godzin przepracowanych z ludźmi powypadkowymi i dochodzącymi zgonu po wypadkach również próbach samobójczych i mówił mi że OLBRZYMIA CZĘŚĆ zwłaszcza skoków z wysokości w cale NIE JEST SZYBKĄ ŚMIERCIĄ... oczywiście wszyscy są połamani i jednym słowem jak PAPKA ale... Szybko nie umierają :D

....Kolega rekomenduje jako najlepsze do próby samobójczej to "powieszenie się" podobno bez bolesne i natychmiastowe oraz pewne że nie będziemy jeszcze nawet kilkanaście godzin cierpieli jako połamana i konająca konsystencja podobna do gumy do żucia wyplutej.

mlody0708

2019-04-13, 11:38
longlong7 napisał/a:

a wiecie że gdy człowiek popełnia samobójstwo przez skok z wysokości to już w chwili oderwania stóp od podłoża od tej chwili w której już się nie cofniesz kiedy punkt ciężkości kieruje cie na dół, wtedy wszystkie twoje problemy wydają ci się takie proste do załatwienia że przecież będzie ok i wpadasz na miliony pomysłów jak z tego wybrnąć, mówię wam sprawdźcie to;)



masz rację...ten widać to zrozumiał bo próbował sie ratować i jakiejś gałezi złapać. Chciał oszukać przeznaczenie