18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka wypłata

~Velture • 2023-12-25, 22:09
Ekstra pensja :ciasteczkowy:


bercisko

2023-12-25, 22:18
Debile.
GPS w mankomacie. Nie wiem jak w Stanach Zjednoczonych Afryki, ale u nas jakakolwiek próba otworzenia mankomatu powoduje zabarwienie szmalu :-)

dancio1978

2023-12-25, 22:22
bercisko napisał/a:

Debile.
GPS w mankomacie. Nie wiem jak w Stanach Zjednoczonych Afryki, ale u nas jakakolwiek próba otworzenia mankomatu powoduje zabarwienie szmalu



To są debile.Oczywiście nie wszyscy murzyni to debile ale spora ich część i owszem. Możesz mówić tłumaczyć a on dalej kali brać dobrze kalem zabrać źle. Kali bić dobrze kalego bić źle.itd...To że część z nich potrafi jeździć autem cały czas mnie zastanawia. Swoje spostrzeżenia opieram na obserwacji. Niestety mieszkałem i pracowałem z czarnymi. Dziękuję nigdy więcej. IQ na poziomie 70 to tylko wybitne jednoski

Przemyslaw_Przemyslawski

2023-12-25, 23:52
dancio1978 napisał/a:

To są debile.Oczywiście nie wszyscy murzyni to debile ale spora ich część i owszem. Możesz mówić tłumaczyć a on dalej kali brać dobrze kalem zabrać źle. Kali bić dobrze kalego bić źle.itd...To że część z nich potrafi jeździć autem cały czas mnie zastanawia. Swoje spostrzeżenia opieram na obserwacji. Niestety mieszkałem i pracowałem z czarnymi. Dziękuję nigdy więcej. IQ na poziomie 70 to tylko wybitne jednoski



Tylko mądre jednostki nie dały się złapać w siatkę.

bleblebator1

2023-12-25, 23:53
Debile. Jest noc, a oni są czarni. Więc po h*j te kaptury i maski skoro tylko czarność widać

BambiPMT

2023-12-26, 08:17
Spokojnie spokojnie.
Lewacka Europa ma już rozwiązanie tych problemów.
Nie, nie jest to strzelanie do małp. Zamiast tego usuną wszystkie bankomaty, żeby ich małpy nie kradły.

polakwrocek

2023-12-26, 10:43
bercisko napisał/a:

Debile.
GPS w mankomacie. Nie wiem jak w Stanach Zjednoczonych Afryki, ale u nas jakakolwiek próba otworzenia mankomatu powoduje zabarwienie szmalu



I co z tego ?
Policja nie pojedzie w środek murzyńskiej dzielnicy w obawie przed wpie**olem i ostrzałem.
A banknoty i tak wejdą w obieg na czarnej dzielni, lub te które za bardzo się nie zafarbują zostaną wykorzystane.

Po prostu muszą zamiast 1 bankomatu dla 10 000$ zysku upie**olić 10 .

smc

2023-12-26, 12:55
W Polsce żaden bakomat nie ma GPS ani barwienia banknotów. W moim rewirze wyjęli około 10-ciu bankomatów i przepadły beż śladu. Podejrzewamy obcokrajow...

shoe5maker

2023-12-26, 13:31
bercisko napisał/a:

Debile.
GPS w mankomacie. Nie wiem jak w Stanach Zjednoczonych Afryki, ale u nas jakakolwiek próba otworzenia mankomatu powoduje zabarwienie szmalu



Ktoś w końcu musi podtrzymywać statystyki w ciupie.

matzwo

2023-12-27, 12:32
W dawnej, pięknej Ameryce już by ich zastrzelili... Chcę mi się aż płakać :( .

d-_-bE.Prigozhin61

2023-12-27, 19:54
smc napisał/a:

W Polsce żaden bakomat nie ma GPS ani barwienia banknotów. W moim rewirze wyjęli około 10-ciu bankomatów i przepadły beż śladu. Podejrzewamy obcokrajow...



od 2019 mają wszystkie już nie mówiąc już o modułach GPS kaset