18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka reakcja ochrony.

T3RMINATOR • 2019-12-25, 01:42
Przed centrum handlowym.



Nie ma tu takiego lania na naszą szanowną placówkę. :idzwch*j:

Halman

2019-12-25, 01:47
normalnie to jeden z tych co to się nawet do straży miejskiej nie załapali... :)

mygyry

2019-12-25, 11:12
Ale ja jednej rzeczy nie rozumiem, przyjeżdżasz do wielkiego miasta, osiągnięcie inżynierii i rozwoju cywilizacji, ale jak cię k***a przyciśnie siku, albo co gorsze sraka, to masz w opcji albo w gacie albo między autami, jak postawią już miejski kibel to 1 ch*j wie gdzie

Justynka99

2019-12-25, 12:40
KIedyś w takiej sytuacji wchodziło się do dowolnej restauracji, kawiarni, hotelu, nawet sklepu i nikt podobno z tego problemu nie robił. Teraz praktycznie żaden lokal nie wpuszcza, albo ustalają sobie jakieś chore ceny dla "nie klientów". Inna sprawa, że takie podejście spowodowane jest głównie świniami, które posprzątać po sobie nie umiały i zostawiały chlew w takich miejscach.

raistpol

2019-12-25, 13:22
śmiechty chichy, a ja kiedyś wychodząc mocno naj***ny z zakąsek straciłem orientację w terenie i zacząłem lac na ścianę. Ze szczającym ch*jem na wierzchu dwóch panów wzieło mnie pod pachy i zaprowadziło do radiowozu. Okazało się że szczałem na pałac prezydencki

brylant1412

2019-12-25, 15:25
k***a jak człowieka złapie siku to jest wielkie hallo a jak idą z psami .Pies naleje i nasra gdzie chce to jest ok-A jak takiemu ch*jowi albo p*zdzie zwrócisz uwage to Ci powie że to tylko pies.Lubie psy ale właściciele to k***y.

karol_w

2020-01-01, 21:37
mygyry napisał/a:

Ale ja jednej rzeczy nie rozumiem, przyjeżdżasz do wielkiego miasta, osiągnięcie inżynierii i rozwoju cywilizacji, ale jak cię k***a przyciśnie siku, albo co gorsze sraka, to masz w opcji albo w gacie albo między autami, jak postawią już miejski kibel to 1 ch*j wie gdzie



Ta albo lepiej.
Byłem w Sztokholmie, na starówce. Jakieś piwko się wypiło, takie zwiedzanie na luziku.
W końcu i lać mi się zachciało. Patrze a tu ładne kibelki, trzeba euraska zapłacić, ale spoko, raz na ruski rok przeboleję.
Zanim tam dotarłem jakiś gość zdążył już pieniążek wrzucić, czy tam kartą zapłacić.
Otwierają się drzwi, a tam w środku kilku - jak mniemam "lekarzy z za morza" zrobiło sobie k***a chyba szpital polowy, bo akurat jakiemuś biedakowi zastrzyki robili :)

k***a... od razu mi się odechciało