18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

IOI

2014-07-31, 12:52
trabant jest lekki, mozna wsadzic do niego silnik z golfa II (nie pamietam juz dokladnie) i popie**alac ostro (jechalem kiedys takim :D )

zonk

2014-07-31, 13:02
Teraz tylko czekać aż policja dojebie ciebie i kierowcę trabanta za przekroczenie prędkości.

Szczam_na_Zakrystii

2014-07-31, 13:18
IOI napisał/a:

trabant jest lekki, mozna wsadzic do niego silnik z golfa II (nie pamietam juz dokladnie) i popie**alac ostro (jechalem kiedys takim :D )



Z Polo wchodziły, nawet produkowali je z tymi silnikami.

SQT napisał/a:

Teraz tylko czekać aż policja dojebie ciebie i kierowcę trabanta za przekroczenie prędkości.

Przecież to nie ja więc raczej wątpię. Z resztą ch*j wie gdzie to było nagrywane więc zawsze można powiedzieć że to u gebelsa i wyj***ne :)

rojo

2014-07-31, 13:20
Trabant jest kartonowy, jakby walnął w barierę albo innego użytkownika to od razu na zeszyt mogliby go przerobić :D

4h...........ch

2014-07-31, 13:21
Normalka, ale przy zderzeniu to tylko silnik można by gdzieś znaleźć choć i tego pewny nie jestem. Po za tym gratuluje kurna jechać 170km/h i trzymać kierownicę jedną ręką i kamerkę przed oczami.

Szczam_na_Zakrystii

2014-07-31, 13:40
@up Mnie tam bardziej dziwi że ten gościu to z dzieckiem na pokładzie robi.

pisage

2014-07-31, 13:57
Trabant nie jest kartonowy, tylko z duroplastu. Co ciekawe, dzięki elastyczności tego tworzywa wypada dużo lepiej w testach zderzeniowych niż większość współczesnych małych samochodzików. Problem pojawia się, gdy tworzywo pęka. Ma wtedy tak ostrą krawędź, że obcina głowę momentalnie.

xXMolochXx

2014-07-31, 14:34
4hitch napisał/a:

Po za tym gratuluje kurna jechać 170km/h i trzymać kierownicę jedną ręką i kamerkę przed oczami.



A w czym ty widzisz problem przy takiej prędkości na takiej drodze?

4h...........ch

2014-07-31, 19:37
@up nie masz prawka, zgadza się? :D
Kręcenie ręką obok kierownicy ze wspomaganiem przy prędkości nawet 100km/h mogłoby się skończyć nie najlepiej, a nawet na hardzie, a co dopiero przy 170km/h. Np. w moim autku wystarczy o dwa centymetry odchylić kierownicę aby zmienić pas przy 100km/h, wspomaganie już lekko siada ale jednym palcem da się nadal kręcić kierownicą (w sensie na parkingu). Przy 100km/h+ obie ręce powinny być na kierownicy

zonk

2014-07-31, 22:44
@up, dlatego siła wspomagania zmniejsza się wraz z prędkością.

Misiek_KRK

2014-07-31, 23:02
4hitch napisał/a:

@up nie masz prawka, zgadza się? :D
Kręcenie ręką obok kierownicy ze wspomaganiem przy prędkości nawet 100km/h mogłoby się skończyć nie najlepiej, a nawet na hardzie, a co dopiero przy 170km/h. Np. w moim autku wystarczy o dwa centymetry odchylić kierownicę aby zmienić pas przy 100km/h, wspomaganie już lekko siada ale jednym palcem da się nadal kręcić kierownicą (w sensie na parkingu). Przy 100km/h+ obie ręce powinny być na kierownicy



Pochwal się jaki masz samochód i z którego roku. Sprawne samochody nawet przy 200 km/h trzymają tor jazdy i możesz trzymać kierownicę jednym palcem. Jak strzeli Ci opona to i dwoma rękami nie utrzymasz :)

Szczam_na_Zakrystii

2014-07-31, 23:16
4hitch napisał/a:

@up nie masz prawka, zgadza się? :D
Kręcenie ręką obok kierownicy ze wspomaganiem przy prędkości nawet 100km/h mogłoby się skończyć nie najlepiej, a nawet na hardzie, a co dopiero przy 170km/h. Np. w moim autku wystarczy o dwa centymetry odchylić kierownicę aby zmienić pas przy 100km/h, wspomaganie już lekko siada ale jednym palcem da się nadal kręcić kierownicą (w sensie na parkingu). Przy 100km/h+ obie ręce powinny być na kierownicy



Po tym co piszesz to twierdzę że to Ty nie masz prawka. Obie ręce na kierownicy... :facepalm: No k***a znajdź mi takiego który tak jeździ poza tymi z L na dachu to stawiam skrzynke wódki. (chyba że wiek w profilu jest prawdziwy wtedy się nie dziwię)