18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka kradzież

Jesse.Pinkman • 2021-12-16, 22:43
Dla katalizatora to niedługo przejechać się dadzą głąby.

KonioBijca

2021-12-16, 23:26
Ktoś wie ile można na takim kradzionym katalizatorku wyciągnąć i gdzie to opchnąć, ew. w jakich samochodach łatwo podj***ć (wysokie podwozie)? Rzetelne odpowiedzi poproszę. Tak tylko pytam, z ciekawości... :-D :szloch:

cuurniprime

2021-12-17, 00:26
KonioBijca napisał/a:

Ktoś wie ile można na takim kradzionym katalizatorku wyciągnąć i gdzie to opchnąć, ew. w jakich samochodach łatwo podj***ć (wysokie podwozie)? Rzetelne odpowiedzi poproszę. Tak tylko pytam, z ciekawości...



Mvślę że tu o cenę platyny idzie. Ja bym przetapiał i handlował jak szukasz pomysłu na złodziejski proceder. Tyko napisz na priv gdzie będziesz działał żebym przvpadkiem ci krzywdy nie zrobił mordo :amused:

pro_avenger

2021-12-17, 07:12
Co za k***a łajza j***na!

baronturbina

2021-12-17, 07:16
cuurniprime napisał/a:

Mvślę że tu o cenę platyny idzie. Ja bym przetapiał i handlował jak szukasz pomysłu na złodziejski proceder. Tyko napisz na priv gdzie będziesz działał żebym przvpadkiem ci krzywdy nie zrobił mordo


Ogólnie to odradzam Białystok i Polskę „C” bo tam radek225 i Rozjebie mają teren. Opie**alają bimbrowników i uchodźców.

Driver19cm

2021-12-17, 08:44
Cytat:

Ogólnie to odradzam Białystok i Polskę „C” bo tam radek225 i Rozjebie mają teren. Opie**alają bimbrowników i uchodźców.



Chyba opie**alają pały, bimbrowników i uchodźców :szydera:

~Sokole_Oko

2021-12-17, 10:33
Jesse.Pinkman napisał/a:

Dla katalizatora to niedługo przejechać się dadzą głąby.



Pewnie z podobnego powodu...


Dziad_Inżynier

2021-12-18, 00:56
~Sokole_Oko napisał/a:

Pewnie z podobnego powodu...


12k to mogą kosztować nowe w serwisie drogiej marki, a nie stare kapcie w skupie.

Clairvoyant

2021-12-18, 09:44
Honda CRV, tam są cenne katy. Mi też próbowali wyciąć pod domem, ale nie udalo im się, więc sam go wyciąłem, wybebeszyłem środek i sprzedałem na skupie za 2tys zł. Po prostu uprzedziłem złodzieja.