18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka kontuzja

~Sunday • 2022-06-26, 11:18

Przysiad na nogę :-D

JednorękiBandyta

2022-06-26, 12:29
Kriski napisał/a:

Standardowo:



Niema się komentarza dodaje się standardowe teksty...To było bardziej sadystyczne niż połowa filmików tutaj, mam wrażenie że wolicie oglądać ku*asy
Jak jest wycinka z walki MMA moment w którym ktoś kogoś nokautuje i leci komentarz że Geje... No od razu w głowie rysuje mi się postać osoby co dodaje takie komentarze jakaś p*zda z nad ekranu niespełnione 0, grubas, ewentualnie dziecko,debil powtarzający w kółko to samo...

Jak są dobre wycinki to niema co spamować dla wirtualnych piwek takim gównem, krótko mówiąc niema się nic do powiedzenia to przewijać na dół...

Kriski

2022-06-26, 12:57
JednorękiBandyta napisał/a:

Niema się komentarza dodaje się standardowe teksty...To było bardziej sadystyczne niż połowa filmików tutaj, mam wrażenie że wolicie oglądać ku*asy
Jak jest wycinka z walki MMA moment w którym ktoś kogoś nokautuje i leci komentarz że Geje... No od razu w głowie rysuje mi się postać osoby co dodaje takie komentarze jakaś p*zda z nad ekranu niespełnione 0, grubas, ewentualnie dziecko,debil powtarzający w kółko to samo...
Jak są dobre wycinki to niema co spamować dla wirtualnych piwek takim gównem, krótko mówiąc niema się nic do powiedzenia to przewijać na dół...



Nie Tobie oceniać co jest dobrym czy nie wycinkiem.
Rozumiem że "jarasz się" futbolem i MMA, lubisz chłopców ok, ale po co się żalić publicznie? Jak rysują ci się w głowie jakieś postaci to radziłbym do jakiegoś specjalisty się udać żeby wykluczyć ewentualne zaburzenia neurologiczne.

JednorękiBandyta

2022-06-26, 13:15
Kriski napisał/a:

Nie Tobie oceniać co jest dobrym czy nie wycinkiem.
Rozumiem że "jarasz się" futbolem i MMA, lubisz chłopców ok, ale po co się żalić publicznie? Jak rysują ci się w głowie jakieś postaci to radziłbym do jakiegoś specjalisty się udać żeby wykluczyć ewentualne zaburzenia neurologiczne.



Żalić? Ja stwierdzam że to takie osoby jak ty nic nie wnoszą do tematu dodają kopiuj wklej(a to może coś piwek wpadnie), to wy macie jakieś żale, do sportów, nie wiem na WF z was się śmiali czy coś nie wnikam, ,,zaburzenia neurologiczne''... Należy do tego wklejanie pod każdym tematem z piłki tego gówna dla piwek endorfiny? Daje sobie spokój z dalszą rozmową bo będziesz mnie łapać za słówka czy błędy ortograficzne, bo już wyżej udowodniłeś że albo żeś idiota albo udajesz...

A to portal dla tego typu materiałów i śmiania się z głupoty ogólnie humor więc sobie odpuszczam, nie mam czasu nawet na bezsensowne dyskusje. :samoboj:

Heliar

2022-06-26, 15:07
Kriski napisał/a:

Nie Tobie oceniać co jest dobrym czy nie wycinkiem.
Rozumiem że "jarasz się" futbolem i MMA, lubisz chłopców ok, ale po co się żalić publicznie? Jak rysują ci się w głowie jakieś postaci to radziłbym do jakiegoś specjalisty się udać żeby wykluczyć ewentualne zaburzenia neurologiczne.



Ja pie**ole ale debil

Kriski

2022-06-26, 16:56
Heliar napisał/a:

Ja pie**ole ale debil



Możesz to rozwinąć?

Zasysacz

2022-06-27, 01:47
Czy ja dobrze słyszę w 5 sekundzie - a h*j ??

alucard321

2022-06-27, 09:34
22 debili zrobi dosłownie wszystko, żeby kopnąć sobie piłkę

ActAnonymous

2022-06-27, 10:53
Kriski napisał/a:

Standardowo:



Standardowo: