18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka kompilacja z protestów

AndyC • 2020-05-31, 22:49
Trochę stronnicza bo pokazująca protestujących w USA w świetle ofiar ale dobra kompilacja zdecydowanych działań policji :D





[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-06-01, 08:44 ]

xY...........69

2020-06-01, 11:12
Tak ma k***a być! Brutalizacja pełną gębą wobec tego gówna rozlanego po ulicach. Zero szacunku, zero współczucia, niech tylko antife uznają za terrorystów. Kula w łeb bez żadnych oporów.

tranek

2020-06-01, 11:43
Grabią sklepy, rozpie**alają sklepy i samochody i się dziwią, że do nich strzelają. Wlazł jakiś matoł pod koła ciężarówce i dziwią się, że nie chce się zatrzymać. Zatrzyma się to mu tira spalą, a gościa ładnie przetarł po asfalcie

d00pa123

2020-06-01, 12:38
Aż miło popatrzeć

ptwardowski2

2020-06-01, 13:01
ale to się dobrze ogląda xD xD . Ale urwał... xD
Mam nadzieje, że będzie więcej.
ciekawe kiedy zaczną strzelać do siebie


pi...........ta

2020-06-01, 14:31
Im więcej kolorowych tym więcej burdelu i to się potwierdza na załączonych obrazkach, a trend jest taki że białych w USA do 2060 roku ma być już połowa populacji, druga połowa to różnego rodzaju smoluchy także przyszłość USA zapowiada się wybuchowo.

korax

2020-06-01, 14:40
pianista napisał/a:

Im więcej kolorowych tym więcej burdelu i to się potwierdza na załączonych obrazkach, a trend jest taki że białych w USA do 2060 roku ma być już połowa populacji, druga połowa to różnego rodzaju smoluchy także przyszłość USA zapowiada się wybuchowo.


Zło nie ma koloru skóry, nie ma narodowości, płci ani rasy. Nie ma też napletka.


St...........on

2020-06-01, 14:51
Zastanawia mnie jedno. Czy w amerykańskim prawie jest ustawa o ujęciu obywatelskim tak jak w naszym. Widziałem tą interwencję tego "policjanta" (swoją drogą widocznie nadużył środków przymusu bezpośredniego, prowadzac do zgonu) i zastanawiam się czy gdyby ktoś podczas interwencji przeszkodził by temu psu (i zapobiegł tej eskalacji rabowania sklepów białych) to było by to w świetle prawa legalne, bo na pewno moralne i słuszne.

Vesso1989

2020-06-01, 15:59
dawać mnie tu ten strajk!


TheAndyboy888

2020-06-01, 16:38
donkapusta napisał/a:

Niestety wszelkiej maści lewactwo sp***oliło normany
świat.



Tak szczerze to mnie też lewacy wk***iają, ale zastanawia mnie i tak całkiem inny paradoks tego popie**olonego świata. Patrząc na to, co się dzieje tam w USA i co może się odj***ć za jakiś czas w Polsce jestem w stanie stwierdzić, że kiedyś też będzie cię napie**alać Milicja na drodze za dosłowne "nic", a ty zamiast postawić się j***nej dyktaturze karzełka Jarka Zbawiennego będziesz dalej pod nosem mruczał, że to wina lewaków. Poj***ni jesteście

Krypt0

2020-06-01, 16:42
Każdy kto wychodzi na ulice i drze ryja, powinien dostać wpie**ol od policji

A kierowca białej ciężarówki to mój idol

polakwrocek

2020-06-01, 16:43
To nie jest strajk.

alexandrus napisał/a:

Zastanawia mnie jedno. Czy w amerykańskim prawie jest ustawa o ujęciu obywatelskim tak jak w naszym. Widziałem tą interwencję tego "policjanta" (swoją drogą widocznie nadużył środków przymusu bezpośredniego, prowadzac do zgonu) i zastanawiam się czy gdyby ktoś podczas interwencji przeszkodził by temu psu (i zapobiegł tej eskalacji rabowania sklepów białych) to było by to w świetle prawa legalne, bo na pewno moralne i słuszne.



Było kilku białych zabitych w taki sam sposób... bez zamieszek...

kwas79

2020-06-01, 18:57
Państwo Gucwińscy są pod wielkim wrażeniem.

krasnal_hałabała

2020-06-01, 22:23
Ale zajebiście, albo i nie, w sumie to ciekawe co by było gdyby było inaczej lub tak samo jak teraz?

mycek_90

2020-06-01, 22:26
Szkoda że do tych dużych i czarnych jakoś nie podchodzą i nie każą wypie**alać xD

HackerAGD

2020-06-02, 12:06
Zlepek nagrań z udziałem protestujących :tecza: