18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka karma rowerocipki ..

~McSadol • 2022-11-01, 11:30
ciota i tyle ...


John-Flopp

2022-11-01, 11:40
Jaka k***a karma? Jedziesz poprawnie prawą stroną i jakiś debil Ci się wpie**ala pod koła po czym to jeszcze ty się wypie**alasz.. No karma po ch*ju.

Halman

2022-11-01, 12:27
John-Flopp, daj sobie siana, rowerzysta rowerzyście rowerzystom..

~Velture

2022-11-01, 12:28
Halman napisał/a:

, daj sobie siana, rowerzysta rowerzysci rowerzystą..



*rowerzystom

Riikko

2022-11-01, 13:33
John-Flopp napisał/a:

Jaka k***a karma? Jedziesz poprawnie prawą stroną i jakiś debil Ci się wpie**ala pod koła po czym to jeszcze ty się wypie**alasz.. No karma po ch*ju.



na ch*j pchal? po to jest dzwonek.
ch*j mu w dupe. ladny widok.

Batman_

2022-11-01, 13:41
VeIture napisał/a:

*rowerzystom



Ze co?!

:roll:

wojtekpwse

2022-11-01, 13:47
Tur de frans zaj***ny niech leży z rozkwaszonym ryjem za gejowskie machanie łapami i rozpychanie się.

Tur de frans zaj***ny niech leży z rozkwaszonym ryjem za gejowskie machanie łapami i rozpychanie się.

Batman_ napisał/a:

Ze co?!



Że jajco. Jest ok. Chyba, że chodzi o to żeby takich gejów nie nazywać rowerzystami to rozumiem. Chyba, że masz dysleksję ( czyli jesteś niedouczonym debilem) lub inną formę upośledzenia to sorry.

Batman_

2022-11-01, 13:57
@up

Smutne, ze jesteś analfabetą i jeszcze próbujesz innym wmówić, ze to oni są tacy. Jak chcesz zgrywać mądrale w internecie, to się pierw doucz, a potem kozacz. Wróć, jak nadrobisz zaległości z 4 klasy szkoły podstawowej. Pozdrawiam

szejset66

2022-11-01, 14:36
wojtekpwse napisał/a:


Że jajco. Jest ok.



Chyba na twojej wsi analfabetów.

Kirian

2022-11-01, 15:03
Nie rozumiem po co się wyzywacie o pisownię. Przecież każdy zrozumiał kontekst. Nie każdy mieszka w Polsce i nie każdy ma polskie znaki w t9 (tu mowa o różnych innych przytykach), poza tym "no body's perfect". Każdy z nas ma jakieś wady i nie trzeba go za to zaraz sponiewierać bo ty i ty też masz jakieś wady i czasem się źle wysłowisz czy zachowasz.
Teraz co do filmu to oczywiście ten z tyłu jest winny, że nie zwolnił. Ten jadący na jednym kole po trochu też. Spojrzał przez prawe ramię i przez to przeniósł środek ciężkości więc musiał rad nie rad zjechać w prawo i kompletnie niechcący zajechać tamtemu drogę. Jadąc nawet na obu kołach stało by się to samo. Ten z tyłu nie pomyślał, że koleś zaraz zajedzie mu drogę i widząc wolną przestrzeń dla siebie pruł dalej. Odepchnął go w akcie desperacji aby się samemu nie wyj***ć. Stało się inaczej, zabrakło czasu i miejsca. I tyle....

wojtekpwse

2022-11-01, 15:07
Skoro ja nie skończyłem 4 to Wy na zerówce sie zawiesiliście. Liczba mnoga przygłupie jeden z drugim… mówi wami to coś? Chyba nie. Umiesz cokolwiek odmienić czy tylko kali mówić kali jeść? Specjalnie dla was lekcja polskiego: Rowerzystom nie podoba sie twoja pedalska morda. Już lepiej? I nie pyskować szczeniaki tylko wun do szkoły jełopy mongolskie.

M.D.

2022-11-01, 15:45
przecież wiadomo, że kolarze nienawidzą rowerzystów

Batman_

2022-11-01, 16:13
wojtekpwse napisał/a:

Skoro ja nie skończyłem 4 to Wy na zerówce sie zawiesiliście. Liczba mnoga przygłupie jeden z drugim… mówi wami to coś? Chyba nie. Umiesz cokolwiek odmienić czy tylko kali mówić kali jeść? Specjalnie dla was lekcja polskiego: Rowerzystom nie podoba sie twoja pedalska morda. Już lepiej? I nie pyskować szczeniaki tylko wun do szkoły jełopy mongolskie.



Typie, jak się wdepnie w gowno, to się buta wyciera i myje, a ty się w tym gownie tarzasz i jesteś z tego dumny, chwaląc się na lewo i prawo, ze śmierdzisz tym gownem.

Nawet podoba mi się twoje idiotyczne brnięcie w bycie pośmiewiskiem, dostarczasz mi sporo uśmiechu w ten smutny dzień. Jednak z każdym kolejnym słowem, które wypisujesz, coraz bardziej się kompromitujesz i zaczyna mi się robić ciebie żal. Widać po prostu głupi człowiek nie zdaje sobie sprawy ze swojej głupoty, a ja się z niego nieelegancko nabijam. No cóż, z mojej strony koniec tematu, weź słownik do ręki i poproś mamę, żeby ci poczytala o odmianie przez przypadki, na pewno ci to pomoże w życiu. Może mniej osób będzie cię miało za takiego kretyna jak teraz. Nie pozdrawiam.

wojtekpwse

2022-11-01, 16:30
Hehe ale jesteś idiotą z gównem zamiast mózgu. Nie mam siły takich debili edukować żyj ze swoim dałnem dzielnie! Prostaku

Juzwa

2022-11-01, 18:49
Z cyklu Sadol uczy, Sadol bawi. Dla wszystkich mających problem czy się pisze albo mówi tak, czy srak.

(M.) Mianownik - kto? co? np. żółw, dziecko

(D.) Dopełniacz - kogo? czego? np. żółwi, dzieci

(C.) Celownik - komu? czemu? np. żółwiowi, dzieciom

(B.) Biernik - kogo? co? np. żółwia, misia

(N.) Narzędnik - (z) kim? (z) czym? np. (z) żółwiem, (z) dzieckiem

(Ms.) Miejscownik - o kim? o czym? np. (o) żółwiu, (o) dziecku

(W.) Wołacz - o! zwrot do kogoś lub czegoś np. żółwiu! dziecko!