18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybciej kaszojadzie

~Angel • 2019-03-29, 08:46
Tyle kaszki wpie**oliłeś a nie masz siły nogami przebierać?


no_nam222

2019-03-29, 13:49
nie ruszają mnie flaki trupy ( ta za dużo ich w realu widziałem ) , baby z ku*asami których tu pełno ( ta krypto pederastów u nas jak widać sporo ) ... ale takich sk***ieli nabijałbym na pal jednocześnie przypalając rozgrzaną stalą .... ilu na tym świecie jest takich turbo kozaków ( u nas w polsce to już totalna zaraza ) którzy potrafią wyżywać się na dzieciach i słabszych od siebie .... a gdy dochodzi do takiego że zaraz mu ktoś pysk upodobni do mozaiki to szczają po porach .........



ścierwa do wybicia które żerują i przyczyniają się do cierpień niczemu winnym i nie świadomym dzieciom ....

kolosasz

2019-03-29, 13:51
Ten pan nie jest pedofilem. A o więcej nie pytajmy.

dżonyłojlker

2019-03-29, 13:52
Ha ha, zaczęło się. p*zdowaci tatkowie już pajacują. j***ne cioty.

pve11

2019-03-29, 14:57
Szfajceneger napisał/a:

Ha ha, zaczęło się. p*zdowaci tatkowie już pajacują. j***ne cioty.



Tak jest, jak ktoś jest nie-ciotą musi napie**alać słabszych i cieszyć się z takiego widoku. To oznaka bycia twardym, męskim osobnikiem alfa.

vitanelcio

2019-03-29, 15:21
qhash napisał/a:

ale nie wiesz, czy ten gówniak wcześniej czegoś nie odj***ł ?



Nawet jak cos odj***l to nie jest powod spychac dzieciaczka ze schodow, co takie dziecko moze zrobic. Zabić, zgwalcic? No nie! On ma szczescie ze na mnie nie trafił ch*j j***ny

dżonyłojlker

2019-03-29, 15:28
pve11 napisał/a:

Tak jest, jak ktoś jest nie-ciotą musi napie**alać słabszych i cieszyć się z takiego widoku. To oznaka bycia twardym, męskim osobnikiem alfa.



Lepiej bym tego nie opisał, trzeba być twardym - albo ty zrzucasz, albo jesteś zrzucany.

Imperator_Jan

2019-03-29, 15:34
Szfajceneger jeszcze przyjdzie czas na twoją refleksję. . Jak dorośniesz..

bigkaban1

2019-03-29, 16:03
Wyslalem na policje moze znajda ch*jka

dżonyłojlker

2019-03-29, 16:38
Imperator_Jan napisał/a:

Szfajceneger jeszcze przyjdzie czas na twoją refleksję. . Jak dorośniesz..



Sarkazm musiał by Cię chyba w głowę pie**olnąć, żebyś go dostrzegł. :badyl: Starzy ście a głupi ście (żarcik, bez urazy)

Sadic

2019-03-29, 17:31
Tradycyjna rosyjska rodzinka.

Argeusz

2019-03-29, 18:18
janlew napisał/a:

Rozumiem że ktoś może być zasrany lub cherlawy, ale żeby taszczyć ze sobą 2kg cały czas bez sensu? To już chyba nóż jakiś lepiej nosić... k***a, z kataną na plecach jak żółw ninja byłoby chyba wygodniej



Tak, a potem dostać wyrok :krejzi:
Znajomy obronił się przed nożownikiem swoim nożem. Typ był takim typowym dresem. Mój znajomy wj***ł mu kosę RAZ w bebechy, typ otworzył pysk na policji i znajomy dostał zawiasy. Rozumiesz, że w tym kraju nie można się skutecznie bronić?
Tyle miał pocieszenia, że dresowi potem ktoś połamał obie nogi, ale to chyba nie jest warte wyroku w tym zasranym kraju.

mieszalniapasz

2019-03-29, 19:07
Gwardek napisał/a:

@qhasz
To fajne miałeś dzieciństwo jak cię stary zrzucał ze schodów po "odj***niu" czegoś xD
Do piachu ze zwyrodnialcem, osobiście bym typowi ryja skuł na miejscu nie bacząc na konsekwencje.



Zesrałbyś się, a nie skuł mu ryj...


Tulkas

2019-03-29, 20:19
ojciec potrzebny od zaraz, poprzedni poszedł do utylizacji

jerry

2019-03-29, 20:24
Niech net zadziała i namierzy gnoja. Jak to zemsty u ruskich robią. Pierwszy bym kamieniem cisnął.

z0...........ee

2019-03-29, 20:58
może pilota schowała czy coś