18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szyba + niedzielny kierowca

Siloop • 2017-05-02, 16:55
Szyba z biedronki po starciu z niedzielnym rajdowcem szos


Źródło: pościgi

saves

2017-05-02, 17:01
Zobaczył mega rabaty, to się spieszył.

kokos_123

2017-05-02, 17:06
nie wygląda na automat ( za male uszkodzenia ), pewnie ktoś ślepy podjechał autem kilkadziesiąt cm za daleko.

Noside

2017-05-02, 17:14
Wk***ił się, bo strajkują. Ciekawe, kto kazał? A może obudzili się po tylu latach, że ich w ch*ja robią?

~Angel

2017-05-02, 17:23
:roll:

Akurat w Biedrze to nie mają na co narzekać - no może na zbyt małą ilość pracowników na sklepach.

~Velture

2017-05-02, 18:18
Cytat:

nie wygląda na automat ( za male uszkodzenia ), pewnie ktoś ślepy podjechał autem kilkadziesiąt cm za daleko.


Stawiam, że albo noga mu się ześlizgnęła ze sprzęgła albo pomyślał, że wyłączył auto i samemu zdjął nogę przy zapalonym silniku.
No bo wątpię aby parkował bez półsprzęgła na wbitym całkowicie biegu i poj***ły się hamulec z gazem.

Pitok

2017-05-03, 17:20
Angel napisał/a:

:roll:

Akurat w Biedrze to nie mają na co narzekać - no może na zbyt małą ilość pracowników na sklepach.



Ja tam się dziwię, że ludzie godzą się pracować za takie pieniądze.

avacs220

2017-05-03, 18:02
Pitok napisał/a:



Ja tam się dziwię, że ludzie godzą się pracować za takie pieniądze.



"W ten sposób kasjer-sprzedawca na pełnym etacie zarabia tam minimalnie 2600 zł brutto, a najwięcej 3100 zł brutto" źródło businessinsider, tragedii mimo wszystko nie ma chyba.

Tuzz

2017-05-03, 18:18
@up ale pełny etat tam ma kierownik i ewentualnie znajomy kierownika, 95% pracowników ma umowę śmieciową za minimalną krajową

Lukasz2525

2017-05-03, 18:22
@UP, dwie minimalne krajowe, w lidlu po roku pracy masz 2,5 tysiąca na rękę.

kaelem

2017-05-03, 19:37
Dlatego powinien być zakaz handlu w niedzielę. Sieci na pewno zyskają.

grzybekwpr

2017-05-03, 19:52
Ciekawe jak sklep zamknęli :krejzi:

kalijanek

2017-05-04, 19:36
kaelem@ jak nie chcesz to nie kupuj w niedziele, nikt cię nie zmusza

Bujal90

2017-05-05, 13:05
Moim zdaniem ciała dał wykonawca parkingu (chyba że to "dzikie" miejsca postojowe). Jak tak przypomnę sobie parkingi pod marketami w swojej okolicy, to mają one nie tylko przy szybach, ale nawet przy ścianach, różnego rodzaju "ograniczniki"- czy to metalowe rury, czy opaski z kostki z wysokim krawężnikiem. Mają one określone wymiary, wystarczające, aby mieć pewność, że dotykając do nich kołami, nie uderzysz samochodem, nawet w wersji kombi, w przeszkodę.
Co do wypowiedzi w stylu "nie mają na co narzekać", to trzeba nie mieć za grosz przyzwoitości, żeby takie rzeczy pisać. Może i nie jest to praca wymagająca doktoratu z fizyki kwantowej, ale i głąb tez sobie tam nie poradzi. Poza tym jest to uciążliwa praca fizyczna, gdzie podczas zmiany trzeba sporo kilogramów przerzucić przez ręce, czy to nad czytnikiem kodów kreskowych, czy też w skrzynkach z warzywami i owocami, zgrzewkach napoi itp. Praca swiątek-piątek do późnych godzin wieczornych. Kasjerzy posiadający już dzieci pewnie nie widują ich czasami po kilka dni drugiej zmiany- kiedy dzieci wychodzą do szkoły, to oni odsypiają, kiedy z niej wracają, to mama/tata jest w pracy, kiedy mama/tata wraca, to one już śpią. Młodzi kasjerzy z kolei mają zapewne ograniczone życie towarzyskie, bo pracując do 22., to zanim się "ogarniesz" to jest 23, a po takiej robocie raczej średnio ma się ochotę na spotkania czy tym bardziej wyjście na imprezę. No i przede wszystkim jest to praca z ludźmi. Trafi Ci się taki "Janusz z Grażyną" i napsują krwi.
Tak więc wszyscy piszący "nie mają na co narzekać"- na stronie internetowej "Biedronki" jest na pewno podane, w jaki sposób można aplikować na to jakże lukratywne stanowisko. Powodzenia ;)
Jeśli chodzi o mnie, to taki kasjer może dostawać "na rękę" nawet i 3 tysiące, nadal wcale mu nie będę zazdrościł.