18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Szwecja daje zielone światło

Halman • 2015-11-08, 16:25
Cytat:

Zima coraz bliżej, a imigranci w Szwecji mogą mieć poważne kłopoty. Albo sami załatwicie sobie mieszkanie, albo wracajcie do Niemiec lub Danii – oświadczył szwedzki minister do spraw migracji Morgan Johansson.

Szwecja wyczerpała swoje możliwości i nie jest w stanie zagwarantować mieszkania dla wszystkich nowo przybyłych migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Istnieje jednak ryzyko, że Szwedzki rząd zacznie konfiskować mieszkania swoich obywateli.



więcej tutaj





No i zajebiście: szwedzi na bruk :-D
może jak im dupa zmarznie zaglądając przez okienko do wnętrza własnego ale już byłego domu to może coś im się uruchomi w czaszkach?

ul...........rt

2015-11-08, 16:31
ch*j im w dupe za potop

Pravicow

2015-11-08, 17:22
Ziomek, potop potem, ale tutaj mamy wspólnego wroga - żyjące gówno :/

zakart

2015-11-08, 17:24
Mnie ciekawi czy jak już im mróz dupy ściśnie, to czy nie będą ich ogrzewali płonącymi urzędami ds. imigrantów, szkołami czy innymi budynkami lub pociskami gumowymi z policyjnej broni gładkolufowej.Boję się, że gdzieś się zalęgną i zimę przetrwają.

CzarlsXD

2015-11-08, 17:41
Bracie Breiviku, zrób porządek w Skandynawii

raper900

2015-11-08, 17:44
Jak już imigranci przybędą do Polski to mam nadzieję, że włączą stare piecyki z Oświęcimia i Treblinki. Oby były jeszcze sprawne.

kalijanek

2015-11-08, 18:09
breivik tak naprawdę się poświęcił żeby zwrócić uwagę na pewien problem

zx

2015-11-08, 19:46
Nadal nie wierzę, że to dzieje się naprawdę xD xD xD Był Barok, był renesans... obecną epokę nasi następcy nazwą epoką odkrywania granic absurdu?

raper900

2015-11-08, 19:51
@up epoka lewactwa - krótko i dosadnie
Mam tylko nadzieję, że kolejna nie będzie nazywana epoką szariatu.

tranzystor

2015-11-08, 21:39
HAL9000/2 napisał/a:

może jak im dupa zmarznie zaglądając przez okienko do wnętrza własnego ale już byłego domu to może coś im się uruchomi w czaszkach?



Obawiam się, że nawet jak im się uruchomi, to gówno będą mogli zrobić. Albo ludzie w wyobrach zmienią jednych pojebów polityków na drugich pojebów, jak u nas, bo nie będą mieli perspektywy, albo jest jakaś skryta większość społeczeństwa, której zależy na osłabieniu kraju.

Erni90

2015-11-08, 22:16
dajcie spokój wy w takie brednie wierzycie? Bo ja nie kto by dał się z domu wyj***ć na bruk? Wy? Bo ja na pewno nie

EdmundKemper

2015-11-08, 22:25
@Kamilllo1990 Rycerzyku, jakbyś miał nakaz opuszczenia mieszkania, to gwarantuję Ci, że albo byś je opuścił dobrowolnie albo z pomocą środków przymusu. I gówno miałbyś do gadania.

Szwedzi na pewno nie dopuszczą do tego, żeby uchodźcy marzli zimą. Wymyślą albo coś ekstra albo ze szkodą dla własnego społeczeństwa.

premium122

2015-11-08, 22:30
tranzystor napisał/a:



Obawiam się, że nawet jak im się uruchomi, to gówno będą mogli zrobić. Albo ludzie w wyobrach zmienią jednych pojebów polityków na drugich pojebów, jak u nas, bo nie będą mieli perspektywy, albo jest jakaś skryta większość społeczeństwa, której zależy na osłabieniu kraju.



Nic nie zdzialaja bo socjalisci maja tam duzy elektorat a partie narodowe sa marginesem na ktory zwyczajni ludzie boja sie glosowac (dzieki skutecznej propagandzie).
Wielu imigrantow ma takze juz szwedzkie obywatelstwo i mozna sie domyslac na kogo zagosuja.
W skladzie szwedzkiego rzadu sa imigranci.

To biadolenie nie oznacza w koncu zmiany kursu w dobra strone tylko ma na celu wielenia dalszych zmian.
Tzn usankcjonowania obowiazkowych kwot imigrantow dla kazdego panstwa (na zasadzie szantazu - my tylu mamy i nie dajem,y rady musicie nam pomoc).
Oraz finansowania tychze imigrantow ( a wiec obciecie unijnych dotacji na inne cele na rzecz imigrantow).

Nic sie nie mowi o zakazie ich przyjmowania.
Gnamy pieknie i z duza predkoscia do silnej dyktatury z brukseli.

Gdy zaczynaja sie dziac juz takie rzeczy na;lezaloby jako europa srodkowa zwyczajnie zrezygnowac z unijnych dotacji, wplat do jej budzetu i przestrzegania jej rezolucji.
Niemcy i francja zostajac same z problemem imigracji beda zmuszone zmienic diametralnie swoja polityke.

Bo na ten moment ich plan polega na tym aby wcisnac imigrantow do panstw europy srodkowej.

GhostRider32

2015-11-08, 22:30
W sensie, że komuś jego własne mieszkanie zabiorą?