18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwagier zrobił mi remont w łazience

Final • 2012-07-05, 22:36
Oto efekt jego jego miesięcznej pracy


Captcha47

2012-07-07, 05:07
Chociaż nikt nie wejdzie podczas grubszej sprawy:)

Lubie Jezusa

2012-07-07, 09:05
Jestem ekspertem od montażu drzwi kiblowych, każdy powinien wiedzieć że drzwi do łazienki montuje się tak by otwierały się i zamykały do zewnątrz, a nie do wewnątrz, jak w tym przypadku. Dlaczego? Otóż chociażby w przypadku zatrzaśnięcia się drzwi, uwięziony najzwyczajniej będzie mógł wypie**olić tak w drzwi by te się wypie**oliły i zatrzaśnięte nie będą. Poza tym żaden z majstrów nie powinienem zaakceptować takiego budynku pod użytek, takie prawo :)

cannabis7777

2012-07-07, 09:31
Remont w łazience swoją drogą, ale tu nie łazienka jest do dupy, tylko drzwi. Pomieszczenie takie, że się przewrócić nawet nie ma miejsca, a ktoś robi drzwi otwierające się do wewnątrz?

Ciekawe jak już otworzysz te drzwi i wejdziesz do środka jak jest zamkniesz?

ro...........k5

2012-07-07, 20:01
przynajmniej widac czy ktos sra :D nie trzeba sprawdzac

se7en

2012-07-08, 05:35
1 step. Google.com > Grafika > Szukanie za pomocą obrazka
2 step. ppm na obrazek > "Otwórz grafikę w nowej karcie" > Kopiuj jej link
3 step. Wklej link do miejsca na link i otrzymasz wszystkie podobne (lub istniejące, takie same) zdjęcia

ZDJĘCIE Z NETA, Sherlock

typo

2012-07-08, 20:41
Jak wynajmowałem mieszkanie jako student kiedyś, to kibel był równie wielki, ale drzwi otwierały się na zewnątrz. Był natomiast jebitny kwadrat wycięty w tych drzwiach, żeby można było nogi wystawić. Cała dziura była z zasłonkami, wprowadzając się zastanawiałem, się czemu nie srać przy otwartych drzwiach ... problem w tym, że kibel był w kuchni.

Na końcu okazało się, że właściciel z mieszkania 80 m2, zrobił 5 mieszkań "studenckich". My mieliśmy szczęście, sąsiedzi mieli kibel w pokoju, bez drzwi. Tylko zasłonki ...

Tak, Poznań :)

ĸuń

2012-07-08, 20:44
typo napisał/a:


Na końcu okazało się, że właściciel z mieszkania 80 m2, zrobił 5 mieszkań "studenckich". My mieliśmy szczęście, sąsiedzi mieli kibel w pokoju, bez drzwi. Tylko zasłonki ...

Tak, Poznań :)



Znasz jeszcze inne ciekawe historie z Poznania?