18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

marekksc

2013-09-18, 22:21
kalnex12 popieram! najlepiej bedzie "gimby od szwagra" jak znajdzicie sobie inna strone i tam bedziecie sie katowac tym syfem!

MatrixSLU

2013-09-18, 22:35
@kalnex12 Mnie bardziej interesuje jakim trzeba być nadętym ch*jem żebyś miał problem z wyszukaniem ''przekazu''.

P.S. Mozę Ci się kończy nazwisko na -ski, szlachcic z dupy wzięty.

KiKiZ

2013-09-18, 22:43
Nie wiem co Wy widzicie w tych filmikach... Dla mnie to dno... I nie rozumiem ludzi którzy piszą "po ch*j oglądasz, przewijaj dalej" - skoro coś pojawia się na głównej i tracę czas żeby to obejrzeć to chyba mam prawo napisać w komentarzu dlaczego mi się to nie podoba.

ps. Co do hejterów - to że ktoś poświęca czas żeby coś nagrać/zrobić nie znaczy że każdy komentarz musi być "super" "oby tak dalej" - jeżeli coś jest słabe to się to po prostu pisze.

Bagman

2013-09-18, 23:34
kurka wodna, te filmiki są robione metodą "wszystko na odwrót". Muzyczka, której nie powinno być; słaby montaż, tani dowcip, głupio podłożony głos i aktorzy, którzy w ogóle nie sa charakterystyczni. O to własnie w tym chodzi tumany i to ma tutaj śmieszyć. W przeciwieństwie do innych "gwiazd internetu", które nagrywają na poważnie, żeby wyszło jak najlepiej(a wychodzi jak sami widzimy), ci goście wiedzą co robią i jak to zrobić. Zresztą k***a, jak naród słucha discopolo to czego się tu spodziewać. Mnie się takie absurdalne filmiki podobają!

kamiljot

2013-09-18, 23:42
@kalnex12, proszę, podziel się jakimś materiałem na wysokim poziomie, który śmieszy ludzi dojrzałych i poważnych.

AliceInChains

2013-09-18, 23:47
Cóż, może i ten szwagier wygląda jak wieśniak (którego ma grać), ale ten drugi, ch*j wie jak on się nazywa, wygląda bardzo normalnie, za cholerę nie pasuje.
Mam w dupie wasze zdanie, serio. Mi te filmiki latają koło ch*ja.
I popieram KiKiZ, każdy ma prawo napisać co sądzi - po to są komentarze... Nie tylko słodzić jakie to śmieszne i zabawne.

va...........er

2013-09-19, 00:02
AliceInChains napisał/a:

Cóż, może i ten szwagier wygląda jak wieśniak (którego ma grać), ale ten drugi, ch*j wie jak on się nazywa, wygląda bardzo normalnie, za cholerę nie pasuje.
Mam w dupie wasze zdanie, serio. Mi te filmiki latają koło ch*ja.
I popieram KiKiZ, każdy ma prawo napisać co sądzi - po to są komentarze... Nie tylko słodzić jakie to śmieszne i zabawne.


Prawdziwa kobieta sadola.

"ty ale ja przyszedłem. " :-D

Dusz

2013-09-19, 00:22
Sadolowi właściciele, czy ktokolwiek kto to wszystko ogarnia, zróbcie z nimi partnerstwo i dajcie nam ten j***ny przycisk "ignoruj". Wiem, że jak się nie podoba mam przewijać dalej no ale k***a, co tu nie wejdę to widzę tego całego szwagra i jego suchary z tandetnym podkładem muzycznym...

Adek1507

2013-09-19, 00:55
Jestem 23 letnim gimbem, gdyż, ponieważ, bo mi się to podoba. Dlaczego?. Wy ludzie ,,sadyści", prawdziwi twardziele, lubicie przemoc. Czarny humor, zabijanie czarnych, hindusów, muzułmanów, realistów, pesymistów, egzyscentworników, ludziożyjącychpestymistów, zoofilów, nekrofilów, debilizmonekrofilów. Ja mimo wszystko, pozostałem sobą i podobają mi się rzeczy, które mi się podobają, a nie dlatego, że to jest teraz modne. Tutaj jest modny ciapaty, czarny i inny ch*j. Też myślę, że to zaraza, ale nadal jestem w stanie wyrażać swoje zdanie. 80 % debili z tej strony to, albo j***ne małolaty, albo kompletni idioci. Każdy komentarz jest podporządkowany ,,trendom" na co akurat dzisiaj będzie nagonka. Napisze pod filmikiem z czarnym w roli głównej ,,spoko ziom" mam mase hejtów, napisze ,,j***ny czarnów" milion piw. k***A wy nie macie już swojego zdania ........... Lubie sadistic, nie trawie tych ciapackich mord, ale ogarnijcie się ........................

xarkons

2013-09-19, 01:11
Co do trendow to wszedzie tak jest, i kazdy ma swoja opinie bazowana na dzisiejszych trendach. Chcesz spokoju to zarob, wybuduj dom w lesie i tak nikt ci dupy nie bedzie zawracal. Ja tak przynajmniej zrobie ;]

MrZet

2013-09-19, 15:45
600 piw?

kalnex12

2013-09-19, 17:51
adek jakbys nie zrozumial to slowo gimby bylo porownaniem do osob ktre nie maja co robic siedza caly dzien przed kompem i ciesza sie z filmikow gdzie 2 chlopow pije "wodke" bluznia i nie potrafia zlozyc poprawnego zdania badz zdania bez "k***a, ja pie**ole itp itd" a jezeli naprawde masz 23 i jara cie takie cos no to zycze Ci powodzenia. Tak sie zastanawiam czy jezeli smieszy cie, to czy z takim akcentem i bluzgami jak w tych filmikach rozmawiasz z dziewczynami albo z mama? Wydaje mi sie ze jestes troche wyrosnietym 16-latkiem ktory chcial zablysnac;]


Pozdrawiam



Adek1507

2013-09-19, 19:33
kalnex12 napisał/a:

adek jakbys nie zrozumial to slowo gimby bylo porownaniem do osob ktre nie maja co robic siedza caly dzien przed kompem i ciesza sie z filmikow gdzie 2 chlopow pije "wodke" bluznia i nie potrafia zlozyc poprawnego zdania badz zdania bez "k***a, ja pie**ole itp itd" a jezeli naprawde masz 23 i jara cie takie cos no to zycze Ci powodzenia. Tak sie zastanawiam czy jezeli smieszy cie, to czy z takim akcentem i bluzgami jak w tych filmikach rozmawiasz z dziewczynami albo z mama? Wydaje mi sie ze jestes troche wyrosnietym 16-latkiem ktory chcial zablysnac;]


Pozdrawiam




Owszem śmieszy mnie, bo mam poczucie humoru. A z tym przerośniętym 16latkiem to tak napisałeś bo tak trzeba? Każdy kto piszę, że ma więcej niż 20 lat, podaję się za małolata?.... no k***a mac. Mam tyle lat ile napisałem .... chyba, że coś mi się w obliczeniach poj***ło.
Również pozdrawiam

kalnex12

2013-09-19, 20:52
widze ze masz poczucie humoru na niskim poziomie jezeli smieszy cie picie wodki bluzgi i beznadziejna fabula no to ok kazdy co kto lubi. Poczuciem humoru tego typu filmikow nie mozna nazwac, to nie jest smieszne to jest glupie i beznadziejne. Mam prosbe do Ciebie zrob dla mnie takie doswiadczenie pusc ten filmik dziewczynie ktora jest na wysokim poziomie np;
taka kobieta ktora bedzie dobra kochajaca zona, wierna madra pragnaca sukcesow itp itd zobaczysz czy bedzie sie smiac czy plakac z tak niskiego poziomu. Bez obrazy takie typu filmiki sa dla chamow w czarnych BMW z dziurawym tlumikiem i czarnym plastikiem zamiast szyb. Ich produkcja jest cos w stylu "kazetem teraz" zeby dzieci mogly puscic ten filmik na swoich iphone 5. A i poczucie humoru polega na tym ze jezeli robisz cos opowiadasz zart to trafia do kazdego odbiorcy nie zaleznie czy jest ze wsi z miasta jest biznesmenem czy biedakiem;] takie cos jest dobrym zartem. I szanuje zdanie innych ze jezeli pisze takie cos to jestem hejtem ktory tylko hejtuje a sam nie potrafi nagrac czegos swojego. Owszem nie potrafie bo niestety nie zostalem obdarzony piekna modelowa twarza :] (lekcja dystansu do siebie)


Znowu pozdrawiam;]