18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szukasz pracy?

Flodzia • 2022-07-28, 09:18
To mam dobrą wiadomość - właśnie zwolnił się jeden etat :lol:


DEADmanPL

2022-07-28, 22:19
luxpiotr napisał/a:

Rozumiem, że płyta marmurowa jest ciężka ale chyba nie aż tak, żeby zrobić mokrą plamę ze łba. Może jakąś krawędzią zahaczył i taki efekt?




Płyta jest sporo wyższa od niego a gość wygląda na zwykłego chłopa, jako, że płyta jest bokiem to wychodzi, że szeroka na 2 metry, może więcej. No długa w ch*j jest pewnie coś pod metry. Jebły na niego dwie i pewnie każda ma 3 - 4 cm grubości. Dwie takie płyty marmurowe, o ile to marmur, to będzie z 16m2. Waga dwóch takich płyt będzie podchodzić pod tonę. Lajtowo rozjebie łeb :D

ZaSwojePiję

2022-07-29, 01:24
Po ch*j tam wchodzil zamiast asekurowac z przeciwnego konca niz widlak?

Frank_Lopez

2022-07-29, 06:13
Ciekawe. Na jednym filmie widzę dwa błędy, które sam kiedyś popełniłem i mogło to skończyć się w taki sposób. Uczcie się dzieci i nie pracujcie w transporcie, bo to bardzo niebezpieczne i ryzykowne zajęcie. Niezależnie od tego czy pracujesz z widlakiem, suwnicą czy dźwigiem.

JebacPis100procent

2022-07-29, 06:32
Zj***ł sprawę zarówno operator tego dziwnego podnośnika (puścił za wcześnie powinien trzymać i podjechać bliżej aby sama się położyła) jak i kretyn który wlazł pod tą masywną płytę. Zaufajcie mi, jestę ekspertę.

sard

2022-07-31, 20:48
Śmichy chichy, ale wystarczy popracować z młodziakami, gdziekolwiek i zobaczyć jak są nieogarnięci... to przestaniecie się cieszyć, a zaczniecie bać by współpracować z młodymi tumanami, którzy powoli będą wchodzić na rynek pracy bo zabrakło dla nich miejsca na insta i jutubie...