18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczka z fontanną

Konfedernacja • 2020-08-10, 22:03


Na harda chyba za słabe.

SAMatizm

2020-08-11, 01:18
1Jurko napisał/a:

Play



polać mu!

901

2020-08-11, 08:17
EvilDog napisał/a:

Czy tylko ja widzę że ten młot ma gumową rączkę ?
I kret takiej barwy jest u człowieka w tętnicach , jakim cudem nawet przez zmiażdżenie jakieś organów czy żeber dostała by się do płuc/ przełyku w takim czasie ?
Mój skromny werdykt : fake !



akurat w plucach jest i ciemna (z CO² z malego obiegu) i jasna (utlenowana, ktora plynie do lewej czesci serca i zostaje wypchnieta na obieg duzy). IMO ta krew jest ciemna

Payan

2020-08-11, 08:29
No to co znawcy, bo tak pie**olicie w komentarzach... przeżyje gościu?

GameOver88

2020-08-11, 08:38
zylnej ciemnej to ja jeszcze nie piłem

Eknen

2020-08-11, 08:40
pazuzu napisał/a:

Czy ja wiem czy fake, może zebra przebiły płuca a przepona momentalnie się skurczyła i wypchnela powietrze z krwią z płuc.



ale wtedy krew rozbryzgnęłaby się jak podczas krztuszenia .

perbit

2020-08-11, 09:43
To nie feake, a na pewno nie młotek. W chinach używają takich młotków na budowach. A jeśli nawet gumowy to jebnij się takim młotkiem to zobaczysz jakiego pędu nabiera sama stal. Ostatnio widziałem podobne nagranie gdzie było większe widowisko i koleś podobnie zginął.

Noside

2020-08-11, 10:12
EvilDog napisał/a:

Czy tylko ja widzę że ten młot ma gumową rączkę ?
I kret takiej barwy jest u człowieka w tętnicach , jakim cudem nawet przez zmiażdżenie jakieś organów czy żeber dostała by się do płuc/ przełyku w takim czasie ?
Mój skromny werdykt : fake !



Szanowny Panie specu:
1. Młotki z gumową rączką są znane z lepszego przekazywania energii kinetycznej. Być może użycie go było błędem.

2.Ciecz, która wydostała się z ust wcale nie musiała być krwią tętniczą - marne na to szanse.
Prędzej cofnęła się treść pokarmowa, możliwe wymieszana z krwią z pękających organów, czyli jednak układ pokarmowy, nie oddechowy. Wcale nie musiało być tam krwi, a facet może mieć się dobrze.

3. Fejk, nie fejk - szanse równe.

Po...........ia

2020-08-11, 11:29
Wygląda klasycznie, dopóki patrzysz na kamień myślisz nic się nie stało, spoglądasz wyżej i już wiesz że pękła śledziona, obrażenia wewnętrzne mają to do siebie że z pozoru ich nie widać.

sobekkk

2020-08-11, 17:07
to mógł być któryś z kolei kamień tego dnia...
poprzedni coś uszkodził, ten tylko dobił

Essent

2020-08-11, 19:48
Po chwili wstał i nawet kierowca bił brawo :kawa:

ellsworth

2020-08-11, 20:20
k***a, myślcie! Wypluł w ciągu ułamku sekundy po uderzeniu kilkaset mililitrów. To jest fizycznie niemożliwe. Za dużo się hollywodu naoglądaliście gdzie każda rana to fontanna krwi!

Hrabia Drapula

2020-08-11, 23:05
pewnie tego dnia jeszcze z 5 razy będą powtarzać ten numer

xxxkamil91xxx

2020-08-12, 04:24
W kamieniołomach używają takich młotków

EvilDog napisał/a:

Czy tylko ja widzę że ten młot ma gumową rączkę ?
I kret takiej barwy jest u człowieka w tętnicach , jakim cudem nawet przez zmiażdżenie jakieś organów czy żeber dostała by się do płuc/ przełyku w takim czasie ?
Mój skromny werdykt : fake !


Themiki

2020-08-12, 19:41
Stary kuurwa wez zmien ta nazwe i zdjecie tylko osmieszasz i powodujesz ze sa potem kojarzeni z trollami z internetu jak popierasz to przysłuż sie jakos i to zmien bo na plus nie dziala to na pewno

Seavitia

2020-08-14, 21:20
EvilDog napisał/a:

Czy tylko ja widzę że ten młot ma gumową rączkę ?
I kret takiej barwy jest u człowieka w tętnicach , jakim cudem nawet przez zmiażdżenie jakieś organów czy żeber dostała by się do płuc/ przełyku w takim czasie ?
Mój skromny werdykt : fake !



Tego, czy krw jest tetnicza, czy żylna, po filmiku nie masz co probowac oceniac. A to co w praktyce sie stalo - zwroc uwage na to, gdzie koleś zostal walnięty. Trzasnęły tu dwie rzeczy - żołądek i wątróbka/ śledziona. Puerwsze zapewniło drogę do japy, drugie - ilośc posoki.

Zaomnialam dodac byl to niedawno podobny *ten sam?) dilmik - tam troche bardziej sie rozpisalam na temat opcji skąd krew w mordzie.