18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczka na trampolinie

CrazyEdek • 2021-04-10, 22:03
Posłuchała mądrzejszego.


Vinyl

2021-04-10, 22:08
I tak szacun ja bym tak nie wyj***ł salta a ta chuda bladź może co ćwiczyła w młodości wiadomo to te k***a emeryty się tak dzisiaj ubierają wszystkie szmaty co tylko jest po pewexach wsiadasz do empeku a tam dziadek gangstera ortalion, babka gothka k***a cyrki, kompensują stare dziady że se nie mogli za młodości kupić

baronturbina

2021-04-10, 22:40
Edek tez kiedyś zrobiłem sztuczkę na trampolinie i miesiąc w kołnierzu chodziłem. Osoba co to wymyśliła powinna się w piekle palić haha

mygyry

2021-04-10, 23:55
k***a myślałem, że ona prezentuje jakiś kamuflaż dla snipera

dżonyłojlker

2021-04-10, 23:58
Vinyl napisał/a:

I tak szacun ja bym tak nie wyj***ł salta a ta chuda bladź może co ćwiczyła w młodości wiadomo to te k***a emeryty się tak dzisiaj ubierają wszystkie szmaty co tylko jest po pewexach wsiadasz do empeku a tam dziadek gangstera ortalion, babka gothka k***a cyrki, kompensują stare dziady że se nie mogli za młodości kupić



Nie pij już.

Seligos

2021-04-11, 02:08
I tak to jest jak się za dużo popuści łańcucha...... a mogła sobie spokojnie w kuchni zmywać.....

razak

2021-04-11, 02:51
Vinyl napisał/a:

I tak szacun ja bym tak nie wyj***ł salta a ta chuda bladź może co ćwiczyła w młodości wiadomo to te k***a emeryty się tak dzisiaj ubierają wszystkie szmaty co tylko jest po pewexach wsiadasz do empeku a tam dziadek gangstera ortalion, babka gothka k***a cyrki, kompensują stare dziady że se nie mogli za młodości kupić



ile ty ważysz j***ny grubasie, że to jest dla Ciebie nie wykonalne hmm ??

GangTrap

2021-04-11, 14:27
Seligos napisał/a:

I tak to jest jak się za dużo popuści łańcucha...... a mogła sobie spokojnie w kuchni zmywać.....



W odróżnieniu od ciebie są pary które się kochają. A ci wszyscy co nazywają kobiety zmywarkami to przeważnie przegrywy życiowe co jedyne zostało to wylać swoją złość i nienawiść w internecie. Nawet mi was nie żal takich lumpów jak ty. Nara lamusie