18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczka na drabince

~LegendarnyZiom • 2017-10-19, 21:16
Akrobata nam tu rośnie. :mom_please:


kosmerf

2017-10-19, 21:29
Sk***iel ojciec stoi obok i nawet ręką nie ruszył jak dziecko wypie**oliło o ziemię. Chyba, że to nie jego dziecko to wporzo :mrgreen:

mygyry

2017-10-19, 21:35
muszkin89 napisał/a:

Sk***iel ojciec stoi obok i nawet ręką nie ruszył jak dziecko wypie**oliło o ziemię.


Jak chcesz mieć p*zdę dziecko, to skacz koło niego przy każdym zadrapaniu

ar...........21

2017-10-19, 22:06
Powinien jeszcze podbiec i go skopać żeby czasem nie wyrósł na p*zde.

kosmerf

2017-10-19, 22:20
mygyry, Trochę racji i trochę nie. Zgadzam się ogólnie z Twoim stwierdzeniem ale tu akurat mała pie**olnęła konkretnie o ziemie spadając w ten sposób. Poza tym czym innym jest brak reakcji gdy dziecko stanie na klocku a gdy spada na głowę. Ruch w jej stronę wtedy jest normalną reakcją istoty cywilizowanej... Ale co ja tam wiem, może to ustawka....

mygyry

2017-10-19, 22:28
Cytat:

mygyry, Trochę racji i trochę nie. Zgadzam się ogólnie z Twoim stwierdzeniem ale tu akurat mała pie**olnęła konkretnie o ziemie spadając w ten sposób. Poza tym czym innym jest brak reakcji gdy dziecko stanie na klocku a gdy spada na głowę. Ruch w jej stronę wtedy jest normalną reakcją istoty cywilizowanej... Ale co ja tam wiem, może to ustawka....


Z własnego doświadczenia powiem tyle: Z takiej wysokości dla takiego dziecka w większości to jest zupełnie nic, tym bardziej że podłoże miękkie poza tym, jeżeli dzieciak zobaczy, że reagujesz i się przejmujesz to wtedy się drze wniebogłosy, jeżeli natomiast ignorujesz takie lekkie kontuzje, to dzieciak również podchodzi do tego na chłodno.
Nawet jak przyj***ł to fakt, że wystartujesz jak tupolew do Smoleńska nie sprawi, że dzieciak cudownie ozdrowieje, ale twój pragmatyzm na pewno sprawi, że łagodniej samo do tego podejdzie i prędzej się uspokoi

albazsanagycjib

2017-10-20, 00:45
mygyry napisał/a:


Z własnego doświadczenia powiem tyle: Z takiej wysokości dla takiego dziecka w większości to jest zupełnie nic, tym bardziej że podłoże miękkie poza tym, jeżeli dzieciak zobaczy, że reagujesz i się przejmujesz to wtedy się drze wniebogłosy, jeżeli natomiast ignorujesz takie lekkie kontuzje, to dzieciak również podchodzi do tego na chłodno.
Nawet jak przyj***ł to fakt, że wystartujesz jak tupolew do Smoleńska nie sprawi, że dzieciak cudownie ozdrowieje, ale twój pragmatyzm na pewno sprawi, że łagodniej samo do tego podejdzie i prędzej się uspokoi



Jak w twoją rodzinę przyjebie pociąg to też nie będzie do czego startować, więc też mam nadzieję sobie wszyscy dadzą spokój i w ogóle niech leżą na torach do czasu naturalnego rozkładu albo aż dzikie zwierzęta ich nie wyjedzą.

jednoręki-ujeżdżacz

2017-10-20, 11:02
Miło widzieć rozsądną wymianę zdań Panowie... a mi się wydaje, że trzeba znaleźć złoty środek. Za dużo opiekuńczości=p*zda. Za mało reakcji na jakąkolwiek krzywdę=nieczuły bachor a potem dorosły sk***iel. Więc...umiar tu chyba jest najlepszy.
EDIT: Poza tym, od momentu gdy dziecko jebło o glebę do momentu końca filmiku jest jedna sekunda. Może stary stał z boku? Może miał łeb odwrócony? Może ma refleks ślimaka na talerzu? Tyle pytań a zero odpowiedzi :mrgreen:

barry8500

2017-10-20, 11:04
Za 20 lat, jej dzieci zapytają "Wujku, dlaczego mama ma taki krzywy ryj?" I wtedy stryjek puści im ten filmik.

lordbober

2017-10-20, 12:17
albazsanagycjib,
to się nazywa aluzja, łał.
Ze skrajności w skrajność, typowy l....

Tarab85

2017-10-20, 12:20
Widzę tutaj świetlaną przyszłość w MMA.

Head93

2017-10-21, 14:04
I tak lepsze niz WWE

Lukasz2525

2017-10-21, 20:54
Co wygadacie, film się ucina, ale widać że opuszcza ręce.