18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztolnia Złotych Wołów - Podziemna Polska - Na luzie...

bunkrowo.pl • 2016-03-21, 22:51
Nasze filmy to nie tylko dopracowane kadry i historyczne fakty... Czasem eksplorujemy na luzie, dla własnej zabawy. Ten film jest idealnym tego przykładem. Krótka forma na stałe zagości na naszym kanale, mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! ;-) Brudno, trudno i czasem kur*a się wyrwie... Taka karma! Enjoy! ;-)


sauerps

2016-03-22, 07:57
Zawsze rozbrajało mnie przy wycieczkach po sztolniach, że oprowadzający proponowali "przejście podziemną trasą niedostępną dla turystów" co miało nadać klimat grozy i pewne poczucie adrenaliny. W pewnym sensie słuszne, bo jak się przejścia nie zna to wiadomo, że żeby zapuścić się w takie miejsce trzeba je znać. Więc kiedyś, kiedy pracowałem jeszcze jako górnik (robiłem przebudowy chodników górniczych w kopalni miedzi, przechodziłem przez zawały na sztolniach m.in. na sztolni w zabytkowej kopalni uranu w Kletnie) to mialem okazje wejśc w kilka takich miejsc i zobaczyć to i owo. Wiecie co jest "najlepsze"? że ludzie czasami włażą w niektóre miejsca nie zdając sobie sprawy z zagrożenia. Niezabudowane górotwory, ociosy pozostawione same sobie, albo jakieś nawisy, które przez X lat się nie osunęły itp. Nie ujmuję Wam znajomości tematu absolutnie i fajną macie zajawkę, więc daję piwko, ale warto o tym pamiętać, że przechodzi się 50 razy w jednym miejscu a za 51 może byc różnie. W każdym razie 3 mam kciuki za Was, ale pamiętajcie, że natura to taka trochę k***a :D pozdrawiam

bunkrowo.pl

2016-03-22, 21:22
Nie ujmuję Wam znajomości tematu absolutnie i fajną macie zajawkę, więc daję piwko, ale warto o tym pamiętać, że przechodzi się 50 razy w jednym miejscu a za 51 może byc różnie. W każdym razie 3 mam kciuki za Was, ale pamiętajcie, że natura to taka trochę k***a - pięknie powiedziane! W temacie siedzimy i każdy z nas ma bezpiecznik w głowie. Dzięki za ciepłe słowa, pozdrawiamy! :)

hfbnmiuytp

2016-03-25, 15:11
Jak siedzicie w temacie to może wiecie co się teraz dzieje z tymi odkryciami we Włodarzu? Coś tam było zgłaszane ale teraz ciszaaa że nic nie wiadomo.