18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztangista amator

CrazyEdek • 2020-11-17, 13:07
Znam dobrego chwyta. Paczta.


ddss

2020-11-17, 13:17
Ja

pie**ole co za wafel

bercisko

2020-11-17, 13:39
Sztanga skoczyła mu do gardła.

St...........sz

2020-11-17, 14:34
Więcej szczęścia niż rozumu :-x

xXx5226

2020-11-17, 15:23
Jeśli chciał sztangę zębami złapać to nie do końca zna tego chwyta.

Jebac_pedalarzy

2020-11-17, 16:01
Mógł sobie chociaż że dwa zęby wyjebac, by na przyszłość z szacunkiem do ciężarów podchodzić. :lol:

sebastianF

2020-11-17, 16:43
Za mało kg założył

borelli

2020-11-17, 17:30
Mięśnie i rozum rzadko chodzą razem w parze, co idealnie widać na tym filmie. No nie oszukujmy się, podnoszenie żelastwa nie wymaga zbyt wysokiej inteligencji, a jednak taka prosta czynność go przerosła, ale nie da się ukryć, że siłę ma, bo tak rzucić w siebie sztangą nie jest łatwo.

BongMan1

2020-11-17, 17:48
borelli napisał/a:

Mięśnie i rozum rzadko chodzą razem w parze, co idealnie widać na tym filmie. No nie oszukujmy się, podnoszenie żelastwa nie wymaga zbyt wysokiej inteligencji, a jednak taka prosta czynność go przerosła, ale nie da się ukryć, że siłę ma, bo tak rzucić w siebie sztangą nie jest łatwo.



Warto dodac, ze brak miesni rownie rzadko chodzi w parze z rozumem. Malo jest ludzi inteligentnych i obawiam sie, ze zaden z nas nie moze sie pochwalic naprawde wysokim ilorazem inteligencji. inteligentni ludzie nie marnuja czasu na ogladanie sadistica tylko pochlaniaja sie calkowicie czyms bardziej produktywnym. Praca nad wlasnym cialem rowniez jest o wiele bardziej produktywna niz ogladanie filmikow i nasmiewanie sie z ludzi, ktorym cos nie wyszlo ale jestesmy wolni i kazdy robi ze swoim czasem co chce.

plastic

2020-11-17, 18:03
BongMan1 napisał/a:

Warto dodac, ze brak miesni rownie rzadko chodzi w parze z rozumem. Malo jest ludzi inteligentnych i obawiam sie, ze zaden z nas nie moze sie pochwalic naprawde wysokim ilorazem inteligencji. inteligentni ludzie nie marnuja czasu na ogladanie sadistica tylko pochlaniaja sie calkowicie czyms bardziej produktywnym. Praca nad wlasnym cialem rowniez jest o wiele bardziej produktywna niz ogladanie filmikow i nasmiewanie sie z ludzi, ktorym cos nie wyszlo ale jestesmy wolni i kazdy robi ze swoim czasem co chce.



Ty nie roumiesz czym jest inteligencja... ale chyba wiem dlaczego ;)

BongMan1

2020-11-17, 19:16
plastic napisał/a:

Ty nie roumiesz czym jest inteligencja... ale chyba wiem dlaczego



Lepiej gdybys rozwinal jakos bardziej mysl bo napisac, ze nie rozumiem to moze kazdy. Nawet ten, ktory tez nie rozumie, a tak to moze przynajmniej wyprowadzisz mnie z bledu. Jezeli myslisz, ze jestem koksem to sie mylisz bo waze 85kg przy 183cm wzrostu ale fakt lubie uprawiac sport. Wedlug mnie to ty nie wiesz czym jest inteligencja i myslisz, ze jak nie jestes debilem to jestes inteligentny. Ja stwierdzilem tylko, ze daleko nam wszystkim do bycia inteligentnymi(ja rowniez) i to, ze ktos nosi pingle i wyciska 50kg na klate nie znaczy, ze jest inteligentnieszy. Dbanie o wlasne cialo to wedlug mnie cecha, ktora lepiej pasuje osobie inteligentnej niz glupkowi- nie mylic glupich koksow na sterydach z ludzmi, ktorzy faktycznie o siebie dbaja co nie znaczy, ze jak ktos o siebie dba to jest inteligentniejszy(chociaz madrzejszy przynajmniej w tej kwestii).

bloodwar

2020-11-17, 20:22
Przeglądając portale randkowe zauważysz bez problemu, że 99,99% fit-laseczek i napakowanych Chadów to tępaki bez szkoły z którymi nie można nawet zdania zamienić, 99,99% dziewczyn posiadających JAKIEKOLWIEK zainteresowanie (poza "netflix, jedzenie, spanie") to grube paszteciary, podobnie u facetów - gdy tylko na profilu zaczyna się pojawiać cokolwiek związanego z zainteresowaniami nagle BMI wypie**ala poza skalę. Nie wiem jak to się ma do Twojego przekonania, że dbanie o własne ciało to cecha ludzi inteligentnych

saves

2020-11-17, 20:50
Laski rwie jak i sztangę.

JaTylkonaChwile

2020-11-18, 00:12
"Sztangista amator" ??

taaa amator... widzialem duzo profesjonalistow ale nikt nie potrafil odjebac takiej sztuczki :D

Prof._Kot_Budd

2020-11-18, 10:56
BongMan1 napisał/a:

Warto dodac, ze brak miesni rownie rzadko chodzi w parze z rozumem. Malo jest ludzi inteligentnych i obawiam sie, ze zaden z nas nie moze sie pochwalic naprawde wysokim ilorazem inteligencji. inteligentni ludzie nie marnuja czasu na ogladanie sadistica tylko pochlaniaja sie calkowicie czyms bardziej produktywnym. Praca nad wlasnym cialem rowniez jest o wiele bardziej produktywna niz ogladanie filmikow i nasmiewanie sie z ludzi, ktorym cos nie wyszlo ale jestesmy wolni i kazdy robi ze swoim czasem co chce.



O żeś k***a tera mi na ambicje wjechał, aż się zabiorę za robotę zamiast tracić czas na sadistiku... Albo nie, zrobię sobie kawę i wracam się dalej opie**alać, bo i tak dostanę taką samą wypłatę :D