18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztangista amator

CrazyEdek • 2018-11-21, 09:20
Poczuł się bezsilny


kocurid

2018-11-21, 10:28
Autorek to ładna p*zda musi być skoro kogoś nieudane podejście na siłowni jest śmieszne.

bicho 3 cm max

CrazyEdek

2018-11-21, 11:12
kocurid napisał/a:

Autorek to ładna p*zda musi być skoro kogoś nieudane podejście na siłowni jest śmieszne.

bicho 3 cm max



Nie jesteśmy na siłowni smrodzie.

Wiewór

2018-11-21, 11:32
kocurid napisał/a:

Autorek to ładna p*zda musi być skoro kogoś nieudane podejście na siłowni jest śmieszne.

bicho 3 cm max


Ale pakowanie się jest śmieszne. Nie służy niczemu. :mrgreen:
W epoce kamienia łupanego sensowne było mieć więcej w łapach niż w głowie bo musiałeś jedną ręką ciągnąc za włosy do jaskini wierzgającą samicę z innego plemienia do pokrycia a drugą łapą, skrzydełko cielęce z brontozaura, żeby sobie podjeść po dobrym dupczeniu.

Spuchnięte od vistrolu i hormonu wzrostu bezkarkowce budzą tylko szacun w swoim środowisku kryminalno-kibolskim. Zawsze mam bekę jak widzę takiego schaba, który zaciro się w dupie i pod pachami a ja spaślak bez kondycji mijam go biegiem na schodach i patrzę z politowaniem jak j***ny mutant ledwo dycha i ma czarno przed oczami.
Normalny człowiek trenuje cardio bo to służy zdrowiu. Bydlenie się jest dla półgłówków.

tralala101

2018-11-21, 12:32
kocurid napisał/a:

Autorek to ładna p*zda musi być skoro kogoś nieudane podejście na siłowni jest śmieszne.

bicho 3 cm max



Nie spinaj się tak, chłopcze. Po pracy marsz na siłkę - wysiłek pomoże Ci uporać się ze stresem. Twoi męscy koledzy już czekają.


BKKWK

2018-11-21, 14:04
Abraxus napisał/a:


Ale pakowanie się jest śmieszne. Nie służy niczemu. :mrgreen:
W epoce kamienia łupanego sensowne było mieć więcej w łapach niż w głowie bo musiałeś jedną ręką ciągnąc za włosy do jaskini wierzgającą samicę z innego plemienia do pokrycia a drugą łapą, skrzydełko cielęce z brontozaura, żeby sobie podjeść po dobrym dupczeniu.

Spuchnięte od vistrolu i hormonu wzrostu bezkarkowce budzą tylko szacun w swoim środowisku kryminalno-kibolskim. Zawsze mam bekę jak widzę takiego schaba, który zaciro się w dupie i pod pachami a ja spaślak bez kondycji mijam go biegiem na schodach i patrzę z politowaniem jak j***ny mutant ledwo dycha i ma czarno przed oczami.
Normalny człowiek trenuje cardio bo to służy zdrowiu. Bydlenie się jest dla półgłówków.



Nie ma to jak pocisnąć komuś tylko dlatego, że realizuje swoje pasje.

tuaks

2018-11-21, 16:15
Abraxus napisał/a:


Ale pakowanie się jest śmieszne. Nie służy niczemu. :mrgreen:
W epoce kamienia łupanego sensowne było mieć więcej w łapach niż w głowie bo musiałeś jedną ręką ciągnąc za włosy do jaskini wierzgającą samicę z innego plemienia do pokrycia a drugą łapą, skrzydełko cielęce z brontozaura, żeby sobie podjeść po dobrym dupczeniu.

Spuchnięte od vistrolu i hormonu wzrostu bezkarkowce budzą tylko szacun w swoim środowisku kryminalno-kibolskim. Zawsze mam bekę jak widzę takiego schaba, który zaciro się w dupie i pod pachami a ja spaślak bez kondycji mijam go biegiem na schodach i patrzę z politowaniem jak j***ny mutant ledwo dycha i ma czarno przed oczami.
Normalny człowiek trenuje cardio bo to służy zdrowiu. Bydlenie się jest dla półgłówków.



Hehe trenuj cardio żeby wygrać wyścig z karkiem po schodach :lol: Zabawne, że posuwasz się o takie skrajności. Teraz na siłowniach coraz mniej jest typowych schabów, zaś coraz więcej osób, które po prostu chcą nabrać troche tężyzny fizycznej zmierzając do atletycznej sylwetki, co jakby nie patrzeć dodaje pewności siebie i skutkuje w życiu prywatnym, zawodowym. Oczywiście najwięcej do powiedzenia w temacie zawsze mają osoby, które na danej płaszczyźnie nie posiadają żadnego doświadczenia, niczym typowy Janusz, który nie wie, ale sie wypowie, a sam może wyglądać jak p*zda, bo Karynie i tak nie ma co stanąć :lol:

TB303

2018-11-21, 16:31
kocurid napisał/a:

Autorek to ładna p*zda musi być skoro kogoś nieudane podejście na siłowni jest śmieszne.

bicho 3 cm max


Z doświadczenia wiem, że największymi p*zdami są ci, którzy wyzywają innych, bez powodu, od p*zd... p*zdo :kawa:

kocurid

2018-11-21, 17:12
TB303 napisał/a:


Z doświadczenia wiem, że największymi p*zdami są ci, którzy wyzywają innych, bez powodu, od p*zd... p*zdo :kawa:


Z doświadczenia wiem ze jesteś p*zdą życiową która wali do ekranu i dalsza dyskusja z tobą po prostu nie ma sensu.

Wiewór

2018-11-21, 17:16
tuaks napisał/a:



Hehe trenuj cardio żeby wygrać wyścig z karkiem po schodach :lol: Zabawne, że posuwasz się o takie skrajności. Teraz na siłowniach coraz mniej jest typowych schabów, zaś coraz więcej osób, które po prostu chcą nabrać troche tężyzny fizycznej zmierzając do atletycznej sylwetki, co jakby nie patrzeć dodaje pewności siebie i skutkuje w życiu prywatnym, zawodowym. Oczywiście najwięcej do powiedzenia w temacie zawsze mają osoby, które na danej płaszczyźnie nie posiadają żadnego doświadczenia, niczym typowy Janusz, który nie wie, ale sie wypowie, a sam może wyglądać jak p*zda, bo Karynie i tak nie ma co stanąć :lol:


Stary naprawdę mi przykro że jesteś taką atencyjną p*zdą o niskiej samoocenie która potrzebuje napie**olić dla siebie mięśni na siłowni żeby być pewnym siebie.
Tak jak pisałem tylko w środowiskach kryminalno kibolskich mięśnie wzbudzają szacunek i mogą u kogoś spowodować przyrost samooceny. Jednakże w środowiskach ludzi wykształconych i inteligentnych zaimponować można jedynie inteligencją i wiedzą a nie tym że podniesiesz dwie paczki cementu.
Atletyczna budowę ciała wykonuje się jak sama nazwa wskazuje lekkoatletyka. Przerzucanie żelaza w nieskończoność robi tylko mutanta bez żadnej wytrzymałości.
Problemy z niską samooceną można leczyć u psychiatry lub terapia u psychologa

TB303

2018-11-21, 17:17
kocurid napisał/a:


Z doświadczenia wiem ze jesteś p*zdą życiową która wali do ekranu i dalsza dyskusja z tobą po prostu nie ma sensu.


Ale ja nie mam zamiaru z tobą dyskutować. Różnica co najmniej 60 IQ(na moja korzyść). Trafiłem w sendo i dupa zapiekła - o ile wcześniej nie piekła, bo spotkaniu ze swoimi "kolegami" na siłowni :amused:
PS ch*ja wiesz :amused:

blacov

2018-11-21, 17:48
Chcialem tylko nadmienic, ze te facet nie chodzi na silownie pakowac i nawet nie jest napakowany specjalnie. Ten czlowiek zajmuje sie podnoszeniem ciezarow. Ot taka dyscyplina olimpijska jakby ktos niewiedzial. Ten Koles w porownaniu do typowego "pakera" z silki jest nietylko silniejszy (kg podniesione w stosunku do wagi ciala) ale tez duzo sprawniejszy (moblinosc konczyn i stawow). Pozdrawiam wszystkich ekspertow z podstawowki.

cuurniprime

2018-11-21, 20:53
Abraxus napisał/a:

Jednakże w środowiskach ludzi wykształconych i inteligentnych zaimponować można jedynie inteligencją i wiedzą a nie tym że podniesiesz dwie paczki cementu.


Perełka, abraxus nie tylko ma się za inteligentnego ale i swoich ziomków ceni za intelekt :idzwch*j: