18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpital w Krasnojarsku

Musashi_Miyamoto • 2019-12-08, 11:09
I tak wygląda szpital w Krasnojarsku od wewnątrz. Pamiętaj, że jest to dział dla dzieci, w którym leżą matki z noworodkami. Ale uczą dzieci trudnej rzeczywistości od samego urodzenia ...


niemamskarpet.

2019-12-08, 16:34
u nas jest to samo, to są skrzydła w piwnicach ...

Mors_Nigra

2019-12-08, 16:55
Ktoś chyba po naszych, starszych szpitalach nie chodził. Ja zawsze wszytko zwiedzam jak nie jestem przykuty do łóżka i w kilku starszych Warszawskich szpitalach nie jest dużo lepiej miejscami. Jak czegoś ruszać nie trzeba to nie ma sensu na to wydawać pieniędzy, szpitale i tak ledwo przędą. Jak nie musi wyglądać ładnie to wolą wydać na ważniejsze rzeczy i w sumie prawidłowo. A jakichś ruskich to już w ogóle pies j***ł.

Tr...........ty

2019-12-08, 17:48
Mors_Nigra napisał/a:

Ktoś chyba po naszych, starszych szpitalach nie chodził. Ja zawsze wszytko zwiedzam jak nie jestem przykuty do łóżka i w kilku starszych Warszawskich szpitalach nie jest dużo lepiej miejscami. Jak czegoś ruszać nie trzeba to nie ma sensu na to wydawać pieniędzy, szpitale i tak ledwo przędą. Jak nie musi wyglądać ładnie to wolą wydać na ważniejsze rzeczy i w sumie prawidłowo. A jakichś ruskich to już w ogóle pies j***ł.



Dokładnie tak. W większości polskich szpitali ładnie wyremontowane są miejsca, do których jest swobodny dostęp dla pacjentów. Pomieszczenia techniczne, czy przejścia służbowe nieraz nie wyglądają lepiej jak te na filmie.

TłustyManat

2019-12-08, 20:33
Ściany same się nie popisały.
Najpierw trzeba by zmienić w ludziach tą mentalność rozpie**alania mienia publicznego, dopiero potem remontować.

sard

2019-12-08, 21:38
I tak się rodzą prawdziwi królowe ulicy, którzy potem będą o tym rapować jak ich wychowała ulica, a nie te nasze rodzime wymoczki :)

DoubleBorger

2019-12-09, 06:49
Pewnie palarnia położnicza

batons0

2019-12-09, 11:38
Mnie to wcale nie dziwi. Ludzie są bateriami zasilającymi budżety. Skoro się godzą na taki syf to po co proponować coś lepszego?

Wiewór

2019-12-09, 11:54
W sumie tylko ciut lepiej niż w polskim szpitalu :D

kulawiec

2019-12-09, 13:41
Nie jest źle, przynajmniej świnie nie biegają luzem po korytarzach.

shepard90

2019-12-09, 20:00
Łódzka Matka Polka na poziomie -1 wygląda tak samo.