18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpilka niewpuszczony do USA

MrZet • 2014-01-13, 14:21


Nasz ringowy erudyta nie miał ze sobą ważnego dokumentu pozwalającego skazańcom przekraczać granicę "lepszego świata".

casimus

2014-01-13, 14:24
Na granicy z Polską, też tego imbecyla powinni nie wpuszczać.

Ra...........it

2014-01-13, 14:52
Wszyscy na niego napie**alają ludzie opamiętajcie się - on ma lać w ryja (najlepiej czarnych) a nie byc literatem, wynaklazcą czy też lekarzem. Jest Polak? jest. Leje w p*zdę wszystkich dookoła? leje. Piwko dobrze smakuje jak się ogląda? smakuje. Dalej kibicujcie mohamedowi z dużymi uszami albo komediodramatowi - pudzian, saleta, najman, stary nastula itp. Ja tam za Szpilkę trzymam pasowało bym mieć jakiś obiekt od wyczekiwania na kolejną gale, lubię sporty walki a w tym momencie posucha.

Ps. a to że ma iloczyn inteligencji a nie iloraz mam akurat w dupie. Gołota też bystrzakiem nie jest a za lanie w mordę dużo ludzi go kocha.

zonk

2014-01-13, 15:26
@up, Kliczko ma tytuł doktora a leje po ryju jak należy. Więc po ch*j komu zwykły bandyta ?

mare30ks

2014-01-13, 15:31
macierewicz juz weszy sPISek, napewno zydokomuna sie zmowila przeciwko najbardziej umeczonemu maryjnemu narodowi i nas gnebi ;)

BongMan

2014-01-13, 15:42
Chyba jego trener, manager, agent czy ktoś w tym stylu dał dupy. On ma walić po ryju, a on załatwiana reszty spraw ma ludzi.

Ra...........it

2014-01-13, 15:45
SQT kliczko jest wyjatkiem, do tego pasywnym i mało widowiskowym

Cyjanek

2014-01-13, 19:08
@up, czyli łysy imbecyl spinający dupę przed kamerą to dla ciebie widowisko? Ja pie**olę.

mastmc

2014-01-13, 19:13
Gdyby do Polski nie chcieli wpuścić jakiegoś hamerykanskiego małpiszona z powodu jego kryminalnej przeszłości wybuchłby międzynarodowy skandal. Komorowski pojechałby całowac Obame w dupe w ramach zadośćuczynienia, Polska opublikowała by specjalne przeprosiny do calej Ameryki, wszystkich czarnoskórych, ich matek, rodzin, sąsiadów i właścicieli ale i tak zostałaby okrzyknięta krajem rasistów.

Surkan

2014-01-13, 19:16
RagicMabbit napisał/a:

SQT kliczko jest wyjatkiem, do tego pasywnym i mało widowiskowym



Boks to nie walka Gladiatorów z lwami żebyś liczył na widowisko Kliczko jest skuteczny i wie o co w zawodowym sporcie chodzi - czyli jak zawsze o kase a żeby ją mieć trzeba być najlepszym i on taki jest .

Seus

2014-01-13, 19:28
wolę Szpilkę niż spedalonych piłkarzyków

sulik

2014-01-13, 19:33
@RagicMabbit 100% racji

@reszta ch*j wam w dupe, bo co mnie interesuje doktorat boksera ( zdobyty w dodatku na ukrainie wiec nic nie trzeba dodawac chyba?). Kliczko walczy w mega nudnym stylu, w jego wykonaniu waga ciezka nie wzbudza emocji. Jestem przekonany ze jaracie sie starymi walkami z czasow chocby Taysona, a Szpila, ktory czesto idze na ryzykowne wymiany potrafi dostarczyc chociaz namiastki takich emocji. pozdro i troche wiary w ludzi

Jesuz

2014-01-13, 19:42
@up: pedalstwo lewactwo powiadacie?