18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpanowanie przed dziewczyną

phrontch • 2019-04-29, 07:38
Awans na motop*zdeczkę już niedługo




~_Yarko_

2019-04-29, 08:32
Typowy przykład opóźnienia ewolucji gatunku.

koras24

2019-04-29, 10:27
_Yarko_ napisał/a:

Typowy przykład opóźnienia ewolucji gatunku.


Ale dzidą byś antylopy nie zaj***ł a ten rowerzysta też nie.

Catchcart

2019-04-29, 14:09
To nie motop*zda tylko motok***a będzie :-/ :shock:

InnyName

2019-04-29, 14:19
Zauważcie że głupie piździsko nagrywające wyjechało prawie na środek pasa drogowego, szkoda, że akurat nic nie jechało, ciekawe ujęcie by było z firstcam

~sensualna

2019-04-29, 14:41
InnyName napisał/a:

Zauważcie że głupie piździsko nagrywające wyjechało prawie na środek pasa drogowego, szkoda, że akurat nic nie jechało, ciekawe ujęcie by było z firstcam



a niby jak miała go wyminąć inteligencie?

InnyName

2019-04-29, 15:26
sensualna napisał/a:

a niby jak miała go wyminąć inteligencie?




Wisi mi to, ja bym sie zatrzymał a nie wpie**alał na środek jezdni, mam nadzieje ze jesteś bezpłodna, baby to jednak mózg może i mają, ale żeby go użyć to k***a nie bo po co, lepiej się wj***ć pod auto niż najechac na brudasa, no k***a :D
Jak wyjdziesz z kuchni weź chodź z kamerką, mogą być ciekawe materiały

Cz...........as

2019-04-29, 16:02
InnyName napisał/a:

Wisi mi to, ja bym sie zatrzymał a nie wpie**alał na środek jezdni, mam nadzieje ze jesteś bezpłodna, baby to jednak mózg może i mają, ale żeby go użyć to k***a nie bo po co, lepiej się wj***ć pod auto niż najechac na brudasa, no k***a :D
Jak wyjdziesz z kuchni weź chodź z kamerką, mogą być ciekawe materiały



A Ty tak zawsze się do wszystkich przypie**alasz?? Czy tylko Twój mikropenis powoduje frustrację wobec kobiet??

Droga na filmie wygląda jak by miała dwa pasy ruchu w jedną i w drugą stronę a oni jadą "pod prąd". Jeśli patrzyła przed siebie i nie widziała żadnego auta to co się jej mogło stać??

InnyName

2019-04-29, 16:42
AyCaramba napisał/a:

A Ty tak zawsze się do wszystkich przypie**alasz?? Czy tylko Twój mikropenis powoduje frustrację wobec kobiet??
Droga na filmie wygląda jak by miała dwa pasy ruchu w jedną i w drugą stronę a oni jadą "pod prąd". Jeśli patrzyła przed siebie i nie widziała żadnego auta to co się jej mogło stać??




Mój mikro penis jest zajebisty i dupy go lubią bo jest słodki, śmieszny i mały.
Może geniuszu dlatego :shock: , że jak jechała pod prąd :shock: , na drodze rowerowej :shock: , a wyjechała na ulicę 2 kierunkową :shock: , gdy perfidnie widać po samochodzie że to ruch prawostronny :shock: a ona wjechała na prawy pas jezdni :shock: to musiała by mieć oczy w dupie żeby coś zobaczyć.
Stary mam nadzieje ze nie masz prawka, jak jedziesz swoim pasem, rowerem, autem, skuterem to zmieniasz nagle pas sobie czy oglądasz sie wcześniej do tyłu lub w lusterko?

jerry280

2019-04-29, 17:06
InnyName napisał/a:

Mój mikro penis jest zajebisty i dupy go lubią bo jest słodki, śmieszny i mały.
Może geniuszu dlatego , że jak jechała pod prąd , na drodze rowerowej , a wyjechała na ulicę 2 kierunkową , gdy perfidnie widać po samochodzie że to ruch prawostronny a ona wjechała na prawy pas jezdni to musiała by mieć oczy w dupie żeby coś zobaczyć.
Stary mam nadzieje ze nie masz prawka, jak jedziesz swoim pasem, rowerem, autem, skuterem to zmieniasz nagle pas sobie czy oglądasz sie wcześniej do tyłu lub w lusterko?



Akurat wygląda to na drogę z dwoma pasami w jednym kierunku i dwoma pasami w przeciwnym, które przedziela ścieżka rowerowa więc nie wiem po co się tak gorączkujesz.

Cz...........as

2019-04-29, 17:10
InnyName napisał/a:

a wyjechała na ulicę 2 kierunkową



widać jedno auto, po czym wnosisz że to ulica 2 kierunkowa?

AyCarambae napisał/a:

Droga na filmie wygląda jak by miała dwa pasy ruchu w jedną i w drugą stronę



Jezdnia z lewej ma dwa pasy jadące w tą samą stronę, potem mamy ścieżkę dla pedalarzy, potem pas zieleni rozdzielający jezdnie i dwa pasy w drugą stronę. To wszystko razem tworzy drogę. Coś takiego: tylko ze ścieżką rowerową dodatkowo:




no chyba że to są dwie osobne drogi oddzielone pasem zieleni i ścieżką co samo w sobie było by bez sensu.




~sensualna

2019-04-29, 20:31
InnyName napisał/a:

Wisi mi to, ja bym sie zatrzymał a nie wpie**alał na środek jezdni, mam nadzieje ze jesteś bezpłodna, baby to jednak mózg może i mają, ale żeby go użyć to k***a nie bo po co, lepiej się wj***ć pod auto niż najechac na brudasa, no k***a
Jak wyjdziesz z kuchni weź chodź z kamerką, mogą być ciekawe materiały



Miałam cie wyjaśnić ale widzę że ktoś już to zrobił jedynym trafnym zdaniem :D wiadomo już skąd ta frustracja mikropenisie

bodzio667

2019-04-29, 21:34
Ale na ścieżce chyba jechała pod prąd. ;)

Hrabia Drapula

2019-04-29, 23:51
jedno co jest pewne na tym filmie to to że rowery i tak są kradzione