18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpaku w formie :D

zydzyd • 2015-06-07, 13:34
Jak widać Szpaku mimo swoich lat trzyma forme :D



Mecz Juventus - Barcelona

Logiczny

2015-06-07, 23:06
tenis w porcie, penis w torcie

Szał na kortach
Tenis w porcie
Stój Halina
Cała para
Mała generała paczka
Równo z górki
Domki w Słupsku
Pradziadek przy saniach
Kużył dziadek na _urwisku.
Kolonista z piłą
Chyży rój
Onanizacja organizmu - to niestety jest obleśne w obie strony.
Silnik w promie
Wicek w cynie
Sypać rowy
Mądra Jola
Pasaż mały
Chór wujów
Pradziadek pod Saltem
Gra babka w salopie
Kot Londona
Barwa na kurierze
Zupa Dana
Krówki w mroku
Głód w parku
London w kasku
Słynna praczka
Cała z lipy
Sodium do prania
Chata wuja Toma
Mądra Jola, ale mała jak płot
Jerzy rybak kurzył na _urwisku


skrimek

2015-06-07, 23:30
a strzelili ? nie strzelili - wie co mówi

orwell14

2015-06-07, 23:52
Gdyby ująć w filmiku wszystkie wpadki Szpaka, to by się okazało, że użytkownicy sadola by pół meczu obejrzeli. Co chwila coś pie**olił. Ale ogólnie to jestem pod wrażeniem. Co nie wielki mecz (ostatnio finał mundialu), to ten bije swój osobisty rekord nieudolności, na stanowisku komentatora.
Ktoś tam u góry napisał "Gadaj bez przerwy przez cały mecz, a założę się, że się przejęzyczysz. ;) ".
k***a, oglądam piłkę zapewne kilkadziesiąt lat krócej od niego, ale bez przerwy pie**olić nazwisko napastnika, z pomocnikiem (Marchisio zamiast Morata), to już trzeba mieć łeb. Może on k***a to już po prostu dla jaj robi?

wieczór

2015-06-08, 00:45
Tak się strzela głowę bramką (w 0:13)


PixLord

2015-06-08, 01:19
Piełun napisał/a:

szkoda, że TVP trzyma się takich emerytów zamiast wypromowoać jakiegoś ciekawego, młodego komentatora, rozumiem, żę siła to dośw2iadczenie, ale w tym wieku to już demencja i chętnie posłuchałby kogoś nowego z jajem


Żartujesz? To może też zmienić Sznuka, by kto inny prowadził "1 z 10"? Dla mnie, pomimo, że gardzę nożną i mnie w ogóle nie podnieca, to innego głosu jakoś sobie nie wyobrażam jako komentatora.

ZboczeniecDzieci

2015-06-08, 03:13
PixLord napisał/a:


Żartujesz? To może też zmienić Sznuka, by kto inny prowadził "1 z 10"?


Ale Szpakowskiego, który co mecz się myli jakby był umysłowo ociężały to ty nie porównuj do Sznuka, bo ten drugi obyciem i ogładą zjada większość prezenterów.

SharpSe

2015-06-08, 07:17
BongMan napisał/a:

Ten mecz to była porażka. Barcwe*e standardowo się przewracali i podkładali przy każdej akcji, ale jak Juventus dał dupy... Nie było ataku, nie było gry w pomocy, obrona ledwo zipała bez Chielliniego i ogólnie najlepszym graczem Juventusu w tym meczu był Buffon, bo gdyby na tej bramce stał ktoś inny to byłoby z 6:1.



Dodam tylko że barceloniarze powinni za takie aktorzenie dostawać karnego ku*asa w ryja w przerwie meczu...chociaż zaraz zaraz.

PoloniaJuby napisał/a:

TVP to dno, od kiedy LM leci na C+ oglądam tylko i wyłącznie tam. Emeryt szpaku z debilem Żewłakowem to naprawdę kopalnia beki i debilnych tekstów. W c+ pracują ludzie młodzi, energiczni a przede wszystkim zdolni. Twarowski, Smokowski, Nahorny, Rudzki, Żyżyński, Laboga, Pełka czy Wolski.. wszyscy poziomem komentowania wciągają szpaka nosem. No i jeszcze jest Kaziu Węgrzyn i pan Sławek :] Relacje ze wszystkich meczy, skróty, analizy, wywiady no aż chce się oglądać.

Szacun dla Szpaka za tyle lat kariery, no ale trzeba wiedzieć kiedy zrezygnować. Nawet w TVP są lepsi komentatorzy, chociażby Laskowski.

Jeszcze jedna sprawa, na taki mecz jak finał LM TVP powinna raczej swoich komentatorów mieć na stadionie w Berlinie, a nie w studio w Warszawie.



Od pana Szpakowskiego to wszyscy powinni sie odpie**olić. To co ja przy jego głosie meczy przeżyłem to moje. I żyje. Takie budowanie napięcia i tembr głosu jest niezastąpiony przez nikogo. Żartowałem. Nie sp***ala.

ArekJarek

2015-06-08, 11:16
Wg szpaka w Juve na skrzydle gra Liechtenstein wiec o czym my tu mowimy, na mundialu na messiego mowil maradona... a tak w ogole to barcelona glupie pipy, Forza Juve!

HatakeIV

2015-06-08, 11:36
i tak najlepsze nazywanie zawodników "Marszczemurano" :D

Ko...........la

2015-06-08, 11:38
Wg mnie możliwości wokalne w zakresie kreowania dramaturgii Szpakowski ma najlepsze w kraju. Przejęzyczenia zdarzające się w ferworze walki jestem w stanie zaakceptować. Ale k***a nie merytoryczne. Jak ktoś przez cały mecz MŚ nazywa Messiego Maradoną, 15 razy wymawia nazwisko jakiegoś piłkarza i za każdym razem inaczej, powołuje się na nieistniejące statystyki czy twierdzi, że jakiś zawodnik gra w klubie X, z którego odszedł parę sezonów temu, to znak, że już czas na emeryturę.

Husomiex

2015-06-08, 16:12
@PoloniaJuby Już kilka razy się chciałem zapytać, akurat padło na ciebie...Czy w każdym temacie musi się znaleźć ktoś kto stwierdzi, że temat to dno? Rozumiem jeżeli temat jest wybitnie ch*jowy ale nie pod każdym...Co 2-3 tematy widzę wylewy,że np. Szpakowski to stary dziad itd. Grabowski się upodabnia do Ferdka, czy na temat telewizji: która lepsza, która kłamie więcej... Do ch*ja! Ile można?

VictimOfWar

2015-06-08, 16:59
PoloniaJuby napisał/a:

Jeszcze jedna sprawa, na taki mecz jak finał LM TVP powinna raczej swoich komentatorów mieć na stadionie w Berlinie, a nie w studio w Warszawie.

I tu sie mylisz, siedzieli na stadionie :)