18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szot "poczuj się jak w domu"

Flodzia • 2022-11-11, 12:07
-Piłeś?
-Nie
- Kłamiesz


to...........10

2022-11-11, 17:14
HenrykS. napisał/a:

Ostatni etap upadku "cywilizacji zachodu"



Tak, tak, "zachód upada". Za komuny też była taka propaganda i też kacapska. No i tak ten "zachód upadał" i upadał i upadał.... aż się ZSRR rozleciał. Z twoimi sponsorami z Kremla będzie podobnie :D

dżonyłojlker

2022-11-11, 17:26
mwaski napisał/a:

Tak, tak, "zachód upada". Za komuny też była taka propaganda i też kacapska. No i tak ten "zachód upadał" i upadał i upadał.... aż się ZSRR rozleciał. Z twoimi sponsorami z Kremla będzie podobnie



Jak będziesz zapie**alać u kitajca za miskę ryżu to inaczej zaśpiewasz. A to, że upada to ja wcale tego nie zachwalam. I nie fikaj młody bo tak się to skończy https://www.sadistic.pl/t/536821 :mrgreen:

Kubaeinstein

2022-11-11, 17:40
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??



Po prostu faceci niezależnie od szerokości geograficznej są skłonni dawać się poniżać, żeby tylko mieć dostęp do jednego otworu fizjologicznego.

ramonawielun

2022-11-11, 17:42
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??



Zj***nie umysłowe jest bezcelowe

tottenham19907

2022-11-11, 17:47
jacek44 napisał/a:

Knajpa dla debili. Kto normalny da się komukolwiek uderzyć w twarz?



Uwierz, że dużo szwagrów to lubi, poniżanie, BDSM na escorcie sobie zobacz.

Morty999

2022-11-11, 18:09
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??

po prostu amerykanie tyle w temacie


jaszczompski

2022-11-11, 18:36
jaką życiową p*zdą trzeba być aby dawać sie uderzyć jakiejś cipie.

metyoo

2022-11-11, 19:03
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??



kawalerzy utwierdzają się w ten sposób w przekonaniu, że robią dobrze nie wiążąc się z żadną kobietą

Dywanir

2022-11-11, 19:29
Powiem tak kawał chłopa z tej baby

TylerPL

2022-11-11, 19:30
Ale to genialne! Knajpa ma reklame, klienci płacą za takie atrakcje, inni przychodzą tylko popatrzeć, barmanka może się wyżyć. Tanie, bo szklanka wody i plaskacz dużo nie kosztują a ludzi to cieszy. Proste.

BambiPMT

2022-11-11, 19:36
Kubaeinstein napisał/a:

Po prostu faceci niezależnie od szerokości geograficznej są skłonni dawać się poniżać, żeby tylko mieć dostęp do jednego otworu fizjologicznego.



Za takie pedalskie akcje c**a szpary nie popuści. Permanentny friendzone. Przyjdzie nubijski książę da dziurawcowi w ryja to laska się wyrwać przez cieknącą p*zde będzie.

cormax19000

2022-11-11, 19:45
TylerPL napisał/a:

Ale to genialne! Knajpa ma reklame, klienci płacą za takie atrakcje, inni przychodzą tylko popatrzeć, barmanka może się wyżyć. Tanie, bo szklanka wody i plaskacz dużo nie kosztują a ludzi to cieszy. Proste.



Tak dokładnie coś innego każdy kraj ma swoje alkocholowe zabawy. pie**olone polaczki tylko by się chcieli naj***ć za darmo na ławce albo w klubie pełnych pedałów w mokasynach lub jednostrzałowych mefedroniaży a reszta to k***y pijące ciepłego żubra z puchy i taką rozrywke znaja pie**olone polaczki !! Jestem pewien że 3/4 j***nych polaczkow nawet nie wie jak pachnie tequila

paranzaboy

2022-11-11, 20:58
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??



gra wstępna, później się kotłują w barowym kiblu

Batman_

2022-11-11, 21:37
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??



To ma taki sam sens jak ten super duper drink/shot/ch*j wie co, którym się wszyscy jarają jak debile, a polegający na założeniu hełmu i po wypiciu kielicha otrzymaniu pie**olniecia w łepetynę gaśnica, łopata, bejsbolem i ch*j wie czym jeszcze. Równie idiotyczne, a tamtym się jaraja, natomiast tu sam hejt. Ktoś mi wytłumaczy dlaczego?

whitetooth

2022-11-11, 23:43
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??



Ewolucja. Boczna gałąź.