18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szokujący (jak dla kogo) koniec Alexa Harville...

Halman • 2021-06-18, 16:29

zwanego w okolicy "skoczną motp*zdą"...

Tuco

2021-06-18, 23:50
Coś mi to przypomina



a_kazik

2021-06-19, 00:00
Moim zdaniem inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech

NiemiecWaszPan

2021-06-19, 00:17
Kamerzysta zaryczał, jakby się spuszczał w piździe...

Ps,
Inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech

DSStrielok

2021-06-19, 00:24
Oglądając ten materiał odniosłem wrażenie, że inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech

RYHOO

2021-06-19, 00:33
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech



Inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech

Inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech

Inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe

Wiemk***aTamJaCo

kr...........ka

2021-06-19, 02:59
faktem jest że inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech

~mg_schutze

2021-06-19, 05:56
W tym przypadku, wyjątkowo, za wolno jechał :v

Ci...........la

2021-06-19, 10:16
Inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech fakt

jasnygwint

2021-06-20, 09:11
Paliwa chyba zabrakło albo inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech

Zasysacz

2021-06-20, 14:22
Wyzimlak napisał/a:

czy was aby nie popie**olilo ?



Popie**oliło tych co nie słuchali inżynierow z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech fakt

ps...........h2

2021-06-20, 18:51
jednak dobrze myslalem, sadistic to wylegarnia sp***olin :)

DSStrielok

2021-06-20, 22:11
psh2 napisał/a:

jednak dobrze myslalem, sadistic to wylegarnia sp***olin



Dołóż cegiełkę do szlachetnej misji, pozbywania się sp***olin z sadola i pozbądź się jednej, poprzez usunięcie konta.

RYHOO

2021-06-21, 15:02
DSStrielok napisał/a:

Dołóż cegiełkę do szlachetnej misji, pozbywania się sp***olin z sadola i pozbądź się jednej, poprzez usunięcie konta.



sp***olina to coś o czym możesz pomarzyć bo nic innego do Ciebie nie lgnie - nie Twoja wina -masz to w genach.
:*

a_kazik

2021-07-25, 02:54
Ej, ale byłem naj***ny jak to pisałem :D Sorry, pozdrawiam, dziękuję, k***a głupio mi, no hej :D hahahahaha
Brechtam sam z tego co napisałem... może mi się ktoś na konto wj***ł ahahahaha :D