18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szofer

~_Yarko_ • 2021-06-11, 19:47

Panika i próby szybkiego uwolnienia kierowcy.

EksplozjaSmaku

2021-06-12, 07:41
Tuco napisał/a:

No i fajnie... ch*j że miednica połamana i jej fragmenty dobiły otrzewną przy tym holowaniu po glebie. Za taką pomoc powinno się sadzić na pal, założyć oponę i złożyć ognistą ofiarę kultu sp***olenia. Obym nigdy nie był przytomny w poważnym urazie i musiał próbować wydukać z siebie "zostaw mnie ty k***o".



Nie za duzo wymagasz od tych prostych organizmow?

ZaSwojePiję

2021-06-12, 07:49
Karma na niego cierpliwie czekała.

35i

2021-06-12, 08:35
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Skończy się w Państwie socjal, z budżetówki Cię wyjebią i zdechniesz z głodu. Korwin Tobie będzie puszczać BeneHilla, może i już z zaświatów, ale jednak.



W dupie byłeś, gówno widziałeś. Ten pajac produkuje się w polityce dłużej niż ty jesteś na świecie i dalej nic nie osiągnął, zapewne jak i Ty. A państwowej firmie nigdy nie pracowałem, bo brzydzę się pasożytnictwem.

luki211 napisał/a:

Za młody jesteś żeby się dostać do PiSu



Rzeczywiście, jeszcze parę lat do emerytury mi brakuje. Jest też inny problem, nie chodzę do kościoła. Poza tym, dlaczego zakładasz, że każdy gdzieś się ma zapisywać? Nie mierz wszystkich swoją miarą. Reasumując: Idąc Twoim tokiem rozumowania, dlaczego zarejestrowałaś się na Sadistic? Za młoda jesteś.

Gimbaza, k***a.

croyna

2021-06-12, 08:51
wchodziłby na sadola, to by wiedział, żeby za ciężarówką z włączonym silnikiem być przynajmniej ostrożnym

Darkwaterfall

2021-06-13, 11:47
Ktoś kojarzy co to za muzyczka w tle? Byłbym wdzięczny za podanie tytułu.

~Beny

2021-06-13, 21:21
Darkwaterfall napisał/a:

Ktoś kojarzy co to za muzyczka w tle? Byłbym wdzięczny za podanie tytułu.




shoe5maker

2021-06-13, 22:16
- Ruszaj szybko do przodu, człowieka przygniotłeś
- Czekaj zboże się sypie.... No to co tam gadałeś 5 min temu?