18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szmacie się po ryju należy.

coldblood16 • 2017-09-30, 18:25
Jak ja takich sk***ieli nie znoszę...

Dexterous

2017-10-01, 09:34
mygyry napisał/a:

Za takie cyrki powinni odbierać prawo jazdy dożywotnio, to ewidentnie świadczy o zbyt słabej psychice do prowadzenia pojazdu i przebywania w społeczeństwie



100% racji - odjebiesz raz coś takiego, ch*j w dupę i kotwica w plecy. Nie ma k***a, że mandat, że prawko jeszcze raz robić. Wypie**alasz ze społeczeństwa bo jesteś poj***ny i prędzej czy później to się powtórzy.

Evancio

2017-10-01, 14:06
tomity napisał/a:

to wiocha tam ani kierunków ani świateł nie włączają jedno rondo na całe te zadupie to jak mają się nauczyć jeździć. Potem przyjeżdża taki z całą rodziną do Białegostoku na zakupy i jeździ po suwalsku.

pytanie tylko po co ktoś miałby jechać z jednej wsi do jeszcze większej

Dżizas_kurde

2017-10-01, 16:40
Cytat:


to wiocha tam ani kierunków ani świateł nie włączają jedno rondo na całe te zadupie to jak mają się nauczyć jeździć. Potem przyjeżdża taki z całą rodziną do Białegostoku na zakupy i jeździ po suwalsku.


tak jakby białystok to była jakaś k***a metropolia i ośrodek kulturalny znany na całą polskę...
90% ludzi nawet k***a nie wie gdzie to jest i myśli że to w okolicach bielsko-białej....


cały ten teren to j***na dzicz ;) (chociaż ludzie wspaniali ! - pozdrawiam) i tam właśnie chciałbym zamieszkać :D

Cytat:


Po drugie - w Pandzie jechały wyjątkowe cioty, bo było ich co najmniej dwóch, a żaden nie wysiadł chociaż spróbować zrobić dobrego wrażenia.


Bo tacy właśnie jeżdżą Pandami :D
Ciekawe czy przykozaczyłby tak ten janusz z renóweczki.. do kilku karków w BMW :D

OxY

2017-10-01, 16:48
Ja to czekam, aż taki pseudo kozak natrafi na mnie :) Odkąd weszła ustawa o obronie własnej nie będę przebierał w środkach :D

Tomf

2017-10-01, 18:36
Czemu k***a zamazany ryj ?

przeeemoooo

2017-10-02, 01:53
miałem takiego scenica 2 letnie, wygodne j***ło się to gówno co 2 tygodnie nie dziwie się że faceta tak nosi, już psychika nie wyrabia, nie myśli co robi, zmieni auto będzie lepiej :p

grauper

2017-10-02, 10:42
Dlatego wszędzie nosze ze sobą gaz.
Po gałach taką k***e za samo zbliżenie się do samochodu i pyszczenie.
Postał by dobre 40 min i by miał czas ochłonąc.

exe98

2017-10-03, 19:55
suwalki ulica kosciuszki i reja :-P