18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkolny mecz koszykówki

Flodzia • 2022-07-25, 14:00
Sędzia znokautował ojca jednego z graczy podczas bójki w trakcieszkolnego meczu koszykówki w Oklahomie. Trener jednej z drużyn został odesłany na trybuny za wejście na boisko podczas meczu co nie spodobało się rodzicom którzy próbowali siłą wpłynąć na zmianę kary.


Tobiahus96

2022-07-25, 15:48
Oczywiście małpi instynkt zadziałał i zaatakował ofiarę z zaskoczenia. Powinni mu ta rękę i pie**olić przy samym łokciu.

mazga50

2022-07-25, 16:08
Strzelać do tych małp, to zbytek łaski.

Babiczko

2022-07-25, 16:18
Kolor skóry przypadkowy, jak zwykle.
Nigdy nie miałem pociągu, by mieszkać w Ameryce, a lata oglądania sadola tylko mnie utwierdziły w tym, że instynkt mi słusznie podpowiadał i nie ma co się pchać do tego pie**olnika.

Immortality9

2022-07-25, 16:18
no i dobrze. teraz rodzic pomysli 2 razy zanim wejdzie na boisko

howke

2022-07-25, 16:33
Wieprzki się przewracają :mrgreen:

perun14

2022-07-25, 16:54
Małpi instykt, oczywiście, że murzyn musiał z partyzanta jak w dziczy.

Lexter

2022-07-25, 17:22
Z jednej strony dobrze, że to nie biały czarnego...bo by były znowu promocje dla śniadych w Oklahomie.Tfu BLM

htp

2022-07-25, 18:08
Babiczko napisał/a:

Kolor skóry przypadkowy, jak zwykle.
Nigdy nie miałem pociągu, by mieszkać w Ameryce, a lata oglądania sadola tylko mnie utwierdziły w tym, że instynkt mi słusznie podpowiadał i nie ma co się pchać do tego pie**olnika.



Wyrabianie sobie opinii o świecie na podstawie sadola? Cóż za oznaka wysokiej inteligencji. Łącznie z tymi, co dali za to piwa.

ktototakianunaki

2022-07-25, 18:38
htp napisał/a:

Wyrabianie sobie opinii o świecie na podstawie sadola? Cóż za oznaka wysokiej inteligencji. Łącznie z tymi, co dali za to piwa.



wiesz co. ameryka upada. to co BLM robi to juz jest sila nie do zatrzymania bo lewactwo juz tam dawno przezarlo miekkie tkanki organizmu i teraz juz doszlo do kosci. oni sa juz zgubieni i nic tego nie zmieni. jesli uwazasz ze nie typ racji to jedz na wycieczce po ameryce poludniowej i polnocnej koniecznie po tych ciekawych tetniacych zyciem dzielnicach gdzie spotkasz tych brudasow. rob transmisje z nocnych wypadow koniecznie a my na sadolu bedziemy robic zaklady ile dni uda ci sie nie byc przynajmniej okradzionym;d

szejset66

2022-07-25, 20:07
3 razy przeczytałem opis i kirwa nic nie rozumiem.

URAGE

2022-07-25, 20:52
Tobiahus96 napisał/a:

Oczywiście małpi instynkt zadziałał i zaatakował ofiarę z zaskoczenia. Powinni mu ta rękę i pie**olić przy samym łokciu.



Ty tak serio uważasz, że ten grubas jest tam ofiarą, tak? Bo z pełną kulturą wszedł w czasie meczu na boisko pogadać o problemach i się mu sędzia wj***ł, tak?

Zasysacz

2022-07-26, 01:06
A baba od podmuchu się przewróciła :P

AdamBrown

2022-07-26, 20:06
Zasysacz napisał/a:

A baba od podmuchu się przewróciła



baby zawsze sięprzewracają od podmuchu, żeby potem móc drzeć ryja, i chodzić po sądachwymuszając odszkodowania.