18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkolni partyzanci

Macx83wwww • 2020-11-17, 02:13
Pobity przez członków szkolnej drużyny futbolowej, Lehi (UTAH)


RYHOO

2020-11-17, 19:05
ch*j z rudzielcem ale efekty zaprzestania wieszania na drzewach są jakie są

Cudak

2020-11-17, 19:23
Pralpunkt napisał/a:

Rudy ma zawsze przej***ne, a jeszcze murzyny atakują go z partyzanta, mam nadzieję że zginą w jakiejś strzelaninie pod sklepem



Kwestia czasu. I to pewnie przez swoją głupotę :D

Córka_Spawacza

2020-11-17, 20:32
Teraz wyobraźcie sobie tę sytuację w Polsce. Podchodzi do gościa kilku bambusów i zaczynają swoje sfawole. ch*j że rudy, ale Polak. Czujesz to, tę nienawiść... :roll:

willoo

2020-11-18, 01:18
ale co on powiedział wcześniej temu brudnemu? Bo mówi że sorry i się brzydko śmieje pod nosem

Adae

2020-11-18, 01:34

Crahd napisał/a:

Teraz wyobraźcie sobie tę sytuację w Polsce. Podchodzi do gościa kilku bambusów i zaczynają swoje sfawole. ch*j że rudy, ale Polak. Czujesz to, tę nienawiść...



Typowy zachodni europejczyk czuje pociag do dominujacego mezczyzny i zaczyna sie przebierac za kobiete aby moc im kiedys obciagnac.

el...........ss

2020-11-18, 02:33
Ja pie**olę, ale za zak***ienie komuś z partyzanta powinno się karać paralizatorem do momentu, aż delikwent się nie zeszcza w spodnie

ZgRyZ

2020-11-19, 21:14
niestety, ale to oni właśnie ukończą studia z wyróżnieniem, za darmo i z dobrą lokatą. nikogo nie obchodzi, że ich wspólne iq, nie osiąga nawet połowy iq tego rudego. oni grają w piłkę. czyli srają w głowy fanów, a to politykom na rękę. im głupsi wyborcy, tym łatwiej się takim bydłem steruje.