18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Szkolenie

kavlolina • 2015-04-18, 20:29
W zeszły czwartek byłam świadkiem pewnej radosnej sytuacji.
Na wstępie wyjaśnię, iż dorabiam sobie sobie na jednym z targów, odbywających się regularnie w jednym z małopolskich miast.
Prawdziwą plagą są tu cyganie, zjeżdżający się zarówno z różnych części Polski, jak i ze Słowacji, usiłujący natrętnie wcisnąć każdemu kogo spotkają komplet noży. ("Kupi noże! Zobaczy!").
Ostatnio pośród stałej stonki pojawiła się mała larwa - Słowacki Don Wasyl przytargał swoją najmłodszą latorośl w celu wdrożenia cyganiątka w fach i przy okazji znalezienie jej męża z innego stada. Dziewczę dostało od Don Wasyla pozwolenie na kupienie sobie czegoś ładnego za zysk. Wzięła to jednak zbyt dosłownie i radośnie przepie**oliła wszystko co zarobiła, czyli jakieś 15 euro. Król cyganów dostał pie**olca i zaczął okładać małą kamieniem po głowie, twarzy, kopać po brzuchu, lać równo. Wtedy do akcji wkroczyła stara cyganka i postawiła się za dzieckiem, więc i ona dostała sromotny wpie**ol, a spasiony (bida u nich! Spuchnięty z głodu jak nic.) Don Wasyl teatralnie zaległ na fotelu w samochodzie, umierając na serce, bo taka strata pieniędzy.

Oczywiście dzielna ludność patrząc na całe widowisko "dyskretnie" pokazywała ich palcami i krzyczała, że cygany się biją.

Choć moim mistrzem była babka, która parę godzin wcześniej pozdrowiła cygankę tekstem: "niech ci ch*j na grobie wyrośnie, babski sk***ysynu". :)

acidos

2015-04-18, 20:46
za porządną i zwięzłą #hystoryję# piwo się należy!

krowasc

2015-04-18, 20:48
Droga Kałlolino prosimy o więcej takich inspirujących historyjek.

BongMan

2015-04-18, 21:32
Moim zdaniem cyganie byliby spoko jakby się umyli. Pod niemieckim prysznicem.

Luqas95

2015-04-18, 21:43
pzreciez najgorsze co cyganowi można zrobic to założyc sukienke babską na głowe , nie iwedzieliscwsi

Tolkemit

2015-04-18, 22:10
Piękne jest życie rasisty :-D łap piwo

gorczański

2015-04-18, 22:13
Szczerze? ch*j mnie obchodzi co się tym śmierdzącym nowym targu dzieje... same k***y i hokeiści