18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkolenie sił "specjalnych" ISIS

Coliber • 2015-02-21, 12:12
Cytat:

Próbując zastraszyć zachodnie siły, ISIS wypuściło propagandowy film demonstrujący ich zaawansowane taktyki bojowe.

Do niektórych z nich należą: rozbijanie glinianych płytek naściennych głową, taktyczne fikołki, zasłanianie wylotu lufy gałęziami oraz prezentacja sztuki walki w wykonaniu islamskiego ninja.
Film pokazający bojowników po takim treningu rozstrzeliwanych przez Kurdów, od razu nabiera większego sensu.




eviltrace

2015-02-24, 23:41
motoguru napisał/a:

Gdyby ktoś był zainteresowany, to ten ninja, pokazuje pierwszą formę na cały zółty pa (to właściwie pierwszy, bo biały jest w gratisie) w taekwondo :) Takie cuda robią dzieciaki 4-6 lat.


ty chyba k***a taekwondo na oczy nie widziales. Chon ji wyglada troche inaczej ;)

klaudia439

2015-02-25, 22:21
Każdy żołnierz z Lublińca, Formozy, GROMu, AGAT czy NIL rozwaliłby tych kozojebców

waikiki

2017-08-24, 14:25
i co oni tym się popisują ? :D hahahahaha j***na bomba i ich nie ma

nie_tylko

2020-07-26, 19:56
isis chyba bardzo lubi transseksualistow. zamienia polki w facetow i probuje mamic swoimi podrobkami z ku*asem albo ze smierdzaca p*zda. jak tam bardzo lubia transiki to niech wypie**alaja do ameryki. chyba tam wojna jest. a jak im dz**ek zabraklo to niech poszuka sobie jakiejs taniej k***y z chin. a i jeszcze cos. te wasze oddzialy niby napadajace na polske wiesz co robia? nawet waszych wyzywaja od transseksualistow. pokazuja dz**ki lizace ku*asa czy odbyt jak j***na nie wiem jakas szmata z czarnymi oczami ktora na innych zdjeciach dorobionego ma fiuta. a jak sie pomodlisz do Boga Wszechmogadzego to cie gwalca w trakcie. nie licz na pomoc bo te wasze oddzialy to k***y nacpane. zmiencie miejsce bo chocby czlowiek chcial miec do was szacunek to poczyms takim jestes wart tyle co ta twoja szmata z tym dorobionym ku*asem. tchorz i smierdzacy h*j na cipie. nawet jak wysadza caly swiat to niech swiat wie w czym gustuja i kim sa. nacpanymi transikami lizacymi wypchane odbyty. mam przeprosic? za co? za gwalt w meczecie?czy podczas modlitwy?a jesli byli tam ci iby patrioci. Bog k***a to moja sprawa.a i tak na marginesie - h*jowe te wasze pedalki i te k***iszone z dupa wystajaca jak smiecie z pojemnika.