18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkoła w Symferopolu

Gazownik • 2022-10-16, 16:38


„The “narrow” world is when a Chechen boy in a jacket with a mutant chicken on his back, in a Simferopol school, stabs a guy “freed from Bandera” with a knife in the neck” za ync

Demirion

2022-10-17, 13:19
daniel1040 napisał/a:

Czyli typowe "wiem, ale nie powiem" - za to ty nie masz żadnego myślenia, nawet zero jedynkowego, bo każdy myślący człowiek po analizie historii, faktów, pogrzebaniu samemu w informacjach czy nawet po zwykłym zastanowieniu się wiedziałby że ta cała miłość polsko banderowska jest tworzona po coś - ale co ja będę perły przed wieprze, ssij kukle sorosa i wpłacaj na bandere, przodkowie na pewno są dumni.



Żywotnym interesem Polski i państw Międzymorza jest to żeby Ukraina wygrała tę wojnę i wypchnęła Rosję poza system europejski. Jeśli chodzi o banderowców to Ukraińcy powinni przeprosić za tamte zbrodnie i przestać czcić zbrodniarzy. W przeciwnym wypadku może być mocno utrudnione budowanie wzajemnych relacji co nie leży w interesie obu narodów.

JackCola

2022-10-17, 19:12
Wykopać judeobanderowców z Sadistica

PanKukuruźnik82

2022-10-17, 20:07
Demirion napisał/a:

eśli chodzi o banderowców to Ukraińcy powinni przeprosić za tamte zbrodnie i przestać czcić zbrodniarzy. W przeciwnym wypadku może być mocno utrudnione budowanie wzajemnych relacji co nie leży w interesie obu narodów.



Właśnie to ma miejsce obecnie w Polsce. Spóźniłeś się o jakieś 2 lata.... Za późno, mleko sie wylało... niew ma odwrotu

maveric666

2022-10-17, 20:47
Ścierwo banderowskie

Demirion

2022-10-18, 01:07
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Właśnie to ma miejsce obecnie w Polsce. Spóźniłeś się o jakieś 2 lata.... Za późno, mleko sie wylało... niew ma odwrotu



O czym pierdzielisz?

Hedonistyczny

2022-10-18, 01:17
daniel1040 napisał/a:

Jak to rusek banderowca to jakby nic się nie stało - większą wartość mają poranne pierdy glapińskiego niż te 2 narody ( u ukrów kult bandery jest wiecznie żywy, gdyby w niemczech na defiladach chodzili z portretem hitlera to niemców nazywalibyśmy hitlerowcami- tak samo tutaj bo nie ma takiego narodu jak ukraTFUina)



Pajacu przecież freed from bandera oznacza uwolniony od bandery wiec jaki z niego banderowiec?