18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkoła równych szans

Anal_Intruder_69 • 2021-12-25, 00:27


Piękna inicjatywa! Należy dostosowywać wszystko i wszystkich (m. in. poziom nauczania) do osób z ograniczeniami w ramach równych szans! Co z tego, że w ten sposób zdrowe dzieci są krzywdzone i tracą możliwość normalnego rozwoju. W przyszłości mogliby zostać inżynierem lub artystą, ale ch*j! - Wszyscy jesteśmy równi więc nikt ni może być lepszy od drugiego na żadnej płaszczyźnie, bo to dyskryminuje osoby ułomne! Europa da się lubić.

A tak serio, to dzieci tańczą, a jakiś spaślak na wózku wyje imitując śpiew :amused:

mygyry

2021-12-25, 11:30
andrzejrobert75 napisał/a:

Dyskryminował byś zbieraczy?



Dyskryminuje debili, ciekawe czy oni dyskryminowaliby grzyby ze względu na ich rasę

Tranquillum

2021-12-25, 11:30
I po ch*j to żyje? Ja rozumiem, że ma uczucia i rozumowanie prawdopodobnie takie jak zdrowi ludzie, ale jest kompletnie bezwartościowy.. A poprawni politycznie skaczą wokół takich upośledzonych i udają, że wszystko jest ok.. Takich to w las puszczać i polowania urządzać.. I na karmę dla psów przerabiać..

jozue

2021-12-25, 11:56
ale czego ten down na wózku wyje, boli go coś ?? o co tu k***a chodzi ??????

suborg

2021-12-25, 12:23
Up: to superman, gdzieś w pobliżu musi być krypton

SkunkWeed

2021-12-25, 13:06
Obejrzyjcie film Harrison Bergeron z 1995 to nas czeka.

Bloblas

2021-12-25, 13:32
XavierX napisał/a:

Nie, to nie jest zajebiste. Dzisiaj w każdej sferze życia mamy równanie do najgorszego. Począwszy od postulatów feministek, które m.in chcą zrównania liczby kobiet i mężczyzn na kierowniczych stanowiskach gdzie od lat zatrudnia się tam głównie (głównie podrekślam bo są także jednostki kobiet odpowiednie na te stanowiska) mężczyzn bo są po prostu lepsi w zarządzaniu. Następnie przez edukacje gdzie np. inteligentniejsza rasa czyli biali i żółci dostają punkty ujemne podczas rekrutacji do szkół wyższych, a skończywszy na takich cyrko-przedstawieniach.
Takie cyrko-przedstawienia są szczególnie złe dla dzieciaków, które bardzo szybko łapią wzorce bo już od małego uczy się takiego dzieciaka, że 'zobacz, możesz być ch*jowy a i tak dostaniesz oklaski'. Nie to, że mam kija w dupie, bo sadol to jednak na takim cyrko-przedstawieniu się uśmiechnie, ale niech to robią w szkołach dla downów i innych z deficytami, a w normalnych szkołach takie przedstawienia powinny być piętnowane.



Wszedłem w komentarze tylko po to aby zostawić ci piwko na kaca

:->

mazga50

2021-12-25, 13:46
Równanie w dół, czyli takie "try be less white" .

Lewarstwo (pie**olone żydostwo) niszczy białych, podszywając się pod nich i przejmując władzę w USA i UE. Wystarczy popatrzeć na te semickie ryje w PE.

Smokw

2021-12-25, 18:42
ZagrzybialySandal napisał/a:

dlatego konfederacja powinna być za skrobaniem bo po co nam takie ulągi do utrzymywania?



Coś pomieszałeś. Tu chodzi o temat rozwoju, a nie zabijanie. Nie można komuś odbierać prawa do życia.

zipi

2021-12-25, 19:00
ZagrzybialySandal napisał/a:

dlatego konfederacja powinna być za skrobaniem bo po co nam takie ulągi do utrzymywania?



ja zawsze głosowałem na konfe, teraz patrze na nich z przymrużeniem oka, niby tacy wolnosciowcy, ale wyskrobrać bahora nie mozna ( prywatnie ) bo co na to Pan bóg, mnie osobiscie jebie kazdy dzieciak jak i kazdy obcy którego nie znam.

zaraz jakiś pajac od bosaka napisze "jak bedzie to dozwolone to bedą kazdego skrobali czy to chory czy to nie chory! i niedajboże moja córka bedzie dz**ką i bedzie sb skrobać co chwile bachora, co sobie moi znajomi o mnie pomyślą, taki wstyd?! " XD
albo
"szkoda ze Ciebie nie wyskrobrali" typowy argument boaskowych pajaców w sutannach, ja tam lewakiem nie jestem ale jak ktoś chce sobie brajanka wyskrobrać to ch*j mi do tego i pie**olenie ze to człowiek czy innych ch*j mam w piździe, nawet te j***ne tabletki dzien po, jak sb chce to nawet 10 latka moze sb isc i to kupic, czemu ja musze tłumaczyć coś tak oczywistego ?

tottenham19907

2021-12-25, 19:14
Z innym spaślakiem mi się skojarzyło.


Folur

2021-12-25, 19:25
Tranquillum napisał/a:

I po ch*j to żyje? Ja rozumiem, że ma uczucia i rozumowanie prawdopodobnie takie jak zdrowi ludzie, ale jest kompletnie bezwartościowy.. A poprawni politycznie skaczą wokół takich upośledzonych i udają, że wszystko jest ok.. Takich to w las puszczać i polowania urządzać.. I na karmę dla psów przerabiać..



Jak sam kiedys bedziesz "tym" co żyje, bezwartościowym zdemenciałym, czy innym po udarze lub z alzheimerem też Ci ktoś powie "po ch*j żyjesz", w las cię puścić i polowanie urządzić...a to może przyjść wcześniej niż myślisz. Udar miewają coraz młodsi ludzie. Sam możesz być jeszcze "wyjącą" kaleką na wózku. Wszystko przed Tobą chłopie. I szczerze to Ci życzę tego, bo Ci się właśnie w dupie przewróciło od dobrobytu.

Pestk

2021-12-25, 23:31
Hahahah co jest k***a, niezła syrena :D

Adriankas

2021-12-26, 00:27
To rodzice uczą dzieci jak zachowywać się w sytuacjach z niepełnosprawnymi. Inaczej z dzieckiem w pełni zdrowym na umyśle a np. poruszającym się na wózku; a inaczej z typowym niedorozwojem, który nawet nie wie ze jest na scenie przed publicznością… porównywanie zdrowych z upośledzonymi będzie zawsze złe i dla jednych i dla drugich. To pisałam ja. Mama trzech pięknych i zdrowych córeczek, które się boja upośledzi :D