18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkocka wersja naszej wojowniczki z tramwaju

Zawulon • 2015-08-27, 20:03
"Meanwhile, somewhere on Scotland street..."




źródło:fb

Szczam_na_Zakrystii

2015-08-28, 11:56
Niech tak z ciapatymi zaczną robić a nie biją po ryjach białe.

kalijanek

2015-08-28, 15:50
ja rozumiem żeby dać sobie po razie ale żeby tak się nad kimś znęcać. A ci internetowi napinacze, którzy nie widzą w tym nic złego to fajnie mają

Górnik_Roku

2015-08-29, 00:18
O co chodzi z tą "wojowniczką z tramwaju"?

allahuiciapacki

2015-08-29, 00:53
Wyr*chał bym tą w szarych spodniach w dupala :lol: tylko co ona ma za naklejki na mordzie ?

gi...........ek

2015-08-29, 01:20
Jeszcze rozumiem napie**alanie 2 człowieka bo stary ci wchodził do wanny a matka cię biła po mordzie metalowymi rzeczami ale nie rozumiem nagrywania tego i jeszcze wrzucenia tego na pewnie swojego fb to tak jakbyś zabił człowieka i wstawił to na fb jakim trzeba być głupim gównem.

Wulf

2015-08-29, 02:07
Zapiąć tę napastującą analnie, aż nie wyjałowieje i się nauczy rozumu...a ktoś inny zazna nieco rozkoszy :D

W............R.

2015-08-29, 05:09
Z tego co zrozumiałem, ta bita nazmyślała coś na temat tej w szarych spodniach i wykonała anonimowy telefon, że ojciec tamtej utrzymuje z nią stosunki seksualne, przez co dziewczyna i cała jej rodzina mieli jakieś ostre jazdy. Być może stąd to całe zgromadzenie i postawa dziewczyny oczekującej na wykonanie zasłużonej kary.

8michal7

2015-08-29, 07:40
w moich czasach kopało się grube.

mecenaz

2015-08-29, 10:58
Cóż nie znamy motywów napastniczki . aż mi sie szkoda zrobiło tej rudawej , przytuliłbym 8-)

blizzarder

2015-08-29, 14:46
Pamiętam, że w podstawówce regularnie był jakieś bójki między chłopakami, a jak się dziewczyny pobiją to już ból dupy. Tylko jedna dziewczyna ją atakuje, więc mogłaby się bronić. Chamstwo byłoby wtedy gdyby kopały ją w kilka osób... Poza tym jeśli to prawda, że ta bita wykonała telefon, nakłamała i narobiła kłopotów napastniczce, to się szmacie należał cios szczęką w krawężnik, tak jak na filmiku z dawnych lat. Niezależnie czy to kobieta czy mężczyzna, nie lubię takich zj***nych kurew, które szkodzą za plecami, a w cztery oczy sp***alają w boczne uliczki.

an...........ad

2015-08-29, 17:38
Black271 napisał/a:

@up chcesz powiedzieć, że pedofilia lekiem na niesforne dzieci? :P

Swoją droga na wywalenie w głupią "gymbę" zasługuje i ta dziewucha i filmowiec amator...



Jaka pedofilia, przecież ona ma więcej jak 15 - można r*chać :-P

sh...........ns

2017-07-09, 01:10
ozarimielin napisał/a:

jakby moją córkę jakaś szmata tak potraktowała to przekopałbym ją i jej ojca

gdybys zostawił na niej jeden slad biały rycerzu to siedział byś w wiezieniu koledzy by cie chcieli pobić bo bijesz kobiety a kobiety to świetość a ona była by byzkarna nawet jak by zgwałciła twojego małego synka nawet jak by mu wepchała kij do dupy , bo kobiety są bezkarne ale t yjuż nie :)

pozdrownie dla frajerów co twierdza że kobiet się nie bije oby to spotkało wasze córeczki :)