18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sześciu-oficjalny zwiastun mojego filmu o przemocy w szkole

bart20 • 2015-01-25, 16:19
A więc zacznijmy od tego,że niecały rok temu napisałem scenariusz filmu.scenariusz miał być o przemocy w szkole.Ja jednak postanowiłem podejść do tematu w inny sposób,niż robią to inni.Chciałem zrobić film o przemocy w szkole,ale zrobiony w taki sposób,że będzie pokazany nielinearnie (gotowy film można oglądać od różnych momentów i można zawsze znaleźć coś nowego i ciekawego) i będzie pokazywał taki świat „oczami" oczami ofiary.

Zebrałem więc ponad 24 osoby ze szkoły (16 uczniów+8 nauczycieli) i przez następne 4 miesiące (od lutego do czerwca) kręciliśmy film.Potem był montaż i premiera.


OPIS:


Cytat:

„Sześciu" to sześć historii osób,które doświadczyły na sobie przemocy w szkole.Każdy rozdział to odrębna opowieść,jednak wszystkie mogą się łączyć w jedną,uniwersalną opowieść.

Film nie ma głównego bohatera,głównymi bohaterami są tu osoby,które doświadczyły przemocy w szkole.Głównym bohaterem,tyle że zbiorowym,może być szkoła.

Sześć różnych historii,sześć różnych osób i w końcu sześć różnych osobowości-Przedstawiamy film „sześciu"




Un_Nem

2015-01-25, 16:30
aktorzy sraktorzy...
denerwuje mnie ten usmieszek na twarzy w trakcie krecenia.
serio ci wszyscy ludzie ktorzy sa kreceni nie umia zrobic odpowiedniej miny do sytuacji i gadac normalnie po swojemu, a nie jak uposledzony i obserwowany smark? :>

bart20

2015-01-25, 16:46
Un_Nem napisał/a:

aktorzy sraktorzy...
denerwuje mnie ten usmieszek na twarzy w trakcie krecenia.
serio ci wszyscy ludzie ktorzy sa kreceni nie umia zrobic odpowiedniej miny do sytuacji i gadac normalnie po swojemu, a nie jak uposledzony i obserwowany smark? :>



To nie byli aktorzy z holiłudu,tylko w większości moi koledzy albo uczniowie z innych klas.Mam cały film i uważam,że w pewnej części grają gorzej,w innej lepiej.Niektórzy mieli pierwszy raz kontakt z taką kamerą (kamera była dosyć duża,więc zwracała uwagę),a mnie też to wkurzało,że większość osób traktowała mnie z taką kamerą jak jakiegoś pana i władcę wszechświata :lodowka: .

Tak więc proszę o nie wyzywanie tych osób,ponieważ starali się jak mogli,za chwilę robiliby pod siebie ze zmęczenia,tyle dawali z siebie.

Nikczemny_Płód

2015-01-25, 17:00
Jesli mlodzi chlopcy bija tam dziewczynki to chetnie ogladne :D

el...........wy

2015-01-25, 18:09
Lekka przemoc w szkole nie jest szkodliwa społecznie ~Janusz Korwin-Mikke

bart20

2015-01-25, 18:43
SatanClaus napisał/a:

Jesli mlodzi chlopcy bija tam dziewczynki to chetnie ogladne :D



jest w dwóch ostatnich rozdziałach taka historia :mrgreen: