18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf ...

~McSadol • 2021-08-28, 20:48
... postanowił za wszelką cenę nie wpuścić innego kierowcy . Dostał zasłużoną karę :lol:


nowynick

2021-08-28, 21:38
nie ma jak się dowartościować nie wpuszczając kogoś na drodze. Całe życie robi to zapsi ch*j z powaźaniem zerowym, a na drodze car ulicy... mam nadzieję, że nie miał oc i go dojebią po całości :->

et...........00

2021-08-28, 22:05
Raczej jakiś idiota próbował wymusić pierwszeństwo a potem uciekł jak gdyby nigdy nic.

czysta07

2021-08-28, 23:01
etet100 napisał/a:

Raczej jakiś idiota próbował wymusić pierwszeństwo a potem uciekł jak gdyby nigdy nic.



Wsiadaj na swoja hulajnoge i jedz do swojego chłopaka na przeczyszczenie komina zamiast wypowiadać sie na tematy o których nie masz pojęcia

PabllosSantoDaSilva

2021-08-28, 23:15
Jak ja „lubię” takie zawistne bezmózgi. U nas mimo obowiązku jazdy na suwak patusy i tak ustawiają się w kolejce na prawym pasie a potem ból dupy, bo muszą wpuścić tych myślących z lewej. Są niestety także idioci niepotrafiący korzystać z lewego, chcący zjechać na prawy w połowie zatoru. Takich NIGDY nie wpuszczajcie, tylko tych przy zwęrzeniu.

et...........00

2021-08-28, 23:58
czysta07 napisał/a:

Wsiadaj na swoja hulajnoge i jedz do swojego chłopaka na przeczyszczenie komina zamiast wypowiadać sie na tematy o których nie masz pojęcia



Popraw datę urodzenia w profilu bo tam pewnie miało być 2015 zamiast 1985.

PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Są niestety także idioci niepotrafiący korzystać z lewego, chcący zjechać na prawy w połowie zatoru. Takich NIGDY nie wpuszczajcie, tylko tych przy zwęrzeniu.



To chyba właśnie sytuacja z filmu. Idiota ryje się (doprowadzając do stłuczki).

czysta07

2021-08-29, 00:17
etet100 napisał/a:

Popraw datę urodzenia w profilu bo tam pewnie miało być 2015 zamiast 1985.
To chyba właśnie sytuacja z filmu. Idiota ryje się (doprowadzając do stłuczki).



Człowieku gość (albo ona) jedzie lewym pasem. Chce go zmienic na prawy w momencie gdy zaczyna sie przerywana i kiedy ma na to miejsce. Idiota przyspiesza żeby mu to uniemożliwić albo wymusić odszkodowanie. Serio nie trzeba mieć długo prawa jazdy żeby to widzieć. Poza tym nie masz pojecia czy wczesniej miał mozliwosc zmiany pasa bo jest linia ciągła i pasy.
Dlatego uwazam ze masz pojecie o przepisach i zachowaniu na drodze jak przecietny pedalarz albo hulajnogejsta

ozesz_kurnasz

2021-08-29, 00:36
czysta07 napisał/a:

To chyba właśnie sytuacja z filmu. Idiota ryje się (doprowadzając do stłuczki).



Serio? W przypadku gdy ktoś ci zajeżdża drogę naturalną reakcją dla ciebie jest dodanie gazu?

KaprysLosu

2021-08-29, 01:55
jak dla mnie normalnie jechał, kwestia tylko, że inne auta zaczęły zwalniać stąd iluzja, że jakby przyśpieszył

P4GER

2021-08-29, 09:25
Też bym nie wpuścił frajera co nie umie na suwak jechać, ale już wjechać w dupę to bym raczej nie wjechał ani nie chciał

kapelan_szturmowy

2021-08-29, 11:29
P4GER napisał/a:

w dupę to bym raczej nie wjechał ani nie chciał


nie kłam!


djpyza

2021-08-29, 14:34
ozesz_kurnasz napisał/a:

Serio? W przypadku gdy ktoś ci zajeżdża drogę naturalną reakcją dla ciebie jest dodanie gazu?



przestań od dodaje gazu ale chyba w swoim need for speed na komputerze nie sadze by było inaczej ! i tym bardziej posiadał
jakichkolwiek prawo jazdy.

htp

2021-08-29, 15:21
W Rosji wpuszczenie czy ustąpienie drogi to chyba jakąś ujma na honorze.