18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf

~Angel • 2017-11-10, 15:02
Tym razem koniec szeryfowania :lol:



Niecierpliwi mogą przewinąć do 1:08

TT4

2017-11-10, 15:11
Ciekawi mnie czy mandacik czy tylko pouczenie... W każdym razie piwko za dojechanie barana.

Ma...........gw

2017-11-10, 15:21
Zamiast robić spoty o tych półgłówkach, powinni ich nauczyć najpierw kultury na drodze.

overgod

2017-11-10, 15:26
Powinna pójść informacja do firmy, że zatrudniają pirata drogowego. Myślę, że niejeden straciłby pracę za takie figle.

-_..........._-

2017-11-10, 15:29
Odnoszę wrażenie, że ustawodawca nigdy nie zadaje sobie pytania "czy to rozwiąże problem".

PanAndrzej666

2017-11-10, 16:06
o boże w końcu :) jeszcze powinni ścigać tych idiotów co się tirami 15 minut wyprzedzają

tarcer123

2017-11-10, 16:17
I bardzo k***a dobrze. Jak rzadko policja znalazla.sie w odpowiednim miejscu i czasie. Naleglo sie.tych pie**olonych januszy co swoje teorie wprowadzaja do.ruchu drog9wego.


Mam nadzieje ze.mandacik zacny byl. Wiem ze kazdemu sie spieszy ale.idac tokiem myslenia takich delikwentow.dwa pasy nie sa potrzebne w ogole.

merlin11228

2017-11-10, 16:32
Czytając komentarze zastanawia mnie jak to jest że wszyscy wiedzą jak poprawnie jechać na "suwak" i gratulują poprawnej reakcji służb mundurowych a jednak większość aut jechała prawym pasem.
Wychodzi że wiecie jak powinno się jeździć w teorii ale w praktyce i tak walicie na prawy pas a co mądrzejszy zajeżdża droge tym niewielu na lewym pasie którzy teorie stosują w praktyce.

Gratuluje .

TT4

2017-11-10, 16:39
merlin11228 napisał/a:

Czytając komentarze zastanawia mnie jak to jest że wszyscy wiedzą jak poprawnie jechać na "suwak" i gratulują poprawnej reakcji służb mundurowych a jednak większość aut jechała prawym pasem.
Wychodzi że wiecie jak powinno się jeździć w teorii ale w praktyce i tak walicie na prawy pas a co mądrzejszy zajeżdża droge tym niewielu na lewym pasie którzy teorie stosują w praktyce.

Gratuluje .

Ty jakiś jebnięty jesteś? :roll:

Mors_Nigra

2017-11-10, 16:44
Ktoś mi wytłumaczy czemu ludzie NIE jeżdżą na suwak? Jaki jest sens w staniu w kilometrowej kolejce?!

Veliturałkę

2017-11-10, 16:53
Ewidentnie tym na prawym pasie się nie spieszy i udostępniają lewy pas osobom którym spieszy się bardziej. Co w tym złego że jadą w korku na prawym pasie? Jazda na suwak nie jest obowiązkowa.

Ps. Brawo za dorwanie tej kurewskiej mendy co blokuje lewy pas :-D wielki szeryf się znalazł 8-)

crazyhavoc

2017-11-10, 16:55
blahblahblah z praktyki wychodzi ze jadac jednyn pasem mozna szybciej przejechac "przeszkode", bo ludzie to barany i jazda na suwak kiepsko sie sprawdza w naszym zidiocialym spoleczenstwie blondynek, januszy, seb i kierowcow zawodowych, trzeba zwalniac, nie kazdy wpusci, ktos sie bedzie chcial wjebac na 3'go noi wszscy zwalniaja, podczas gdy jadac jednym pasem mozna sie rozpedzic i sie jedzie nie martwiac sie o jakiegos kretyna... i to sie powinno stosowac na drogach szybkiego ruchu etc gdzie kilku km szlaczek nie powoduje problemow
natomiast w miastach zalecana jest jazda na suwak zeby nie blokowac skrzyzowan

Lares86

2017-11-10, 17:12
O co chodzi z tymi szeryfami? W temacie nie jestem.

Tarab85

2017-11-10, 18:02
merlin11228 napisał/a:

Czytając komentarze zastanawia mnie jak to jest że wszyscy wiedzą jak poprawnie jechać na "suwak" i gratulują poprawnej reakcji służb mundurowych a jednak większość aut jechała prawym pasem.
Wychodzi że wiecie jak powinno się jeździć w teorii ale w praktyce i tak walicie na prawy pas a co mądrzejszy zajeżdża droge tym niewielu na lewym pasie którzy teorie stosują w praktyce.

Gratuluje .


Odpowiedź jest bardzo prosta. Na sadolu siedzą ci, którzy potrafią jeździć na suwak. Jak ktoś nie potrafi to jeszcze stoi w tym korku i nie ma czasu ani oglądać filmików, ani pisać komentarzy.