18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf prawdziwy - czyli z bronią białą

Ha...........ng • 2017-09-15, 22:55
"Debili na drodze nagrałem masę, ale nigdy nikogo nie wrzucałem. Mimo wszystko jednak dla tego idioty postanowiłem zrobić wyjątek."
Jak nie widzisz cudzysłowu, to wiedz, że to nie mój filmik.

piter210

2017-09-16, 20:48
Tak z innej beczki,
nie masz problemów z tą kamerą? zwłaszcza z uwalaniem kart pamięci?

waloos

2017-09-16, 20:50
Co za typo. No co za umysłowy bakłażan! Było przed nim ledwie 20m a on postanowił się pobawić w szeryfa. No debil czystej krwi.

jinn

2017-09-16, 21:50
Po obejrzeniu tego nagrania zacznę wozić na tylnej kanapie kilof.

elfis

2017-09-17, 00:40
czekam na film jak sąsiad podlewa kwiatki na balkonie posadzone w dziurawej donicy

kapelan_szturmowy

2017-09-17, 10:29
Mnie interesuje jak wygląda klucz do opon i wogóle po ch*j jeździć do Żukago?

bandzior667

2017-09-17, 11:23
Jestem spokojny i nie lubię robić cyrków, ale jakby mi taka k***a rzuciła kamieniem albo czymś innym w samochód wrócił bym na parking i przejechał po nim 174 razy.

garota

2017-09-17, 18:02
Jorgen88 napisał/a:


serio...idź na cda, tam znajdziesz takich jak ty i ogólnie to wy...tego no...ić stont jak odpiszesz to wygrałem a ty jesteś pedał a wiem, że przez to, że jak odpiszesz to będziesz pedał to nie odpiszesz i zrobisz ludziom przysługę...k***a :ok:



Sporo wiecie dzieciaki o cda, pewnie ciągle tam siedzicie i sami pie**olicie dla śmiechu małe popierdółki. To że wyr*chałem kilku gości w tym i ciebie w dupala nie robi ze mnie pedała. Podobno ;)

mebart

2017-09-17, 19:58
garota napisał/a:

Znam gościa. Wyr*chałem tego dnia jego żonę i później jak przyszedł jeszcze mi z awanturą to wyr*chałem w dupę również jego i nasrałem mu na tego starego rzęcha. Musisz mu wybaczyć. Miał prawo czereśniak być wkurzony.



Ty to jesteś jebaka :D

Kosmodysk

2017-09-17, 20:46
garota napisał/a:

... i nasrałem mu na tego starego rzęcha.


Pewnie tym zaschniętym gównem rzucał...

Piesgrzybiarz

2017-09-17, 20:51
Po obejrzeniu tego filmiku ewidentnie ch*j mnie strzelił. Nie dlatego, że gość w mercku zachowywał się jak zjeb tylko dlatego ze taki podczłowiek (j***na ameba mentalna) ma takie samo prawo do poruszania się samochodem po drogach publicznych jak ja (wszak obaj mamy prawo jazdy). Czasem zastanawiam się czy nie lepiej byłoby wprowadzić większe obostrzenia przy kursie na prawo jazdy (nie wiem k***a badania psychologiczne czy ch*jwieco)