18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf-pedalarz, baba za kierownicą i latający akumulator

Jesse.Pinkman • 2020-12-02, 10:42
Słynny łódzki szeryf-pedalarz nak***iający środkiem po 3-pasmówkach. Gdzieś koło 1:50 widać na nagraniu z tyłu jak dziunia w ostatniej chwili go zauważyła. Niewiele brakowało i wylałaby mu z czaszki tą zupę zwaną przez niego mózgiem.


Źródło z YT jakby komuś zamulało:

willoo

2020-12-02, 20:52
ten typ nie ma odblasków.... nie widzę żadnego odbicia światła z tyłu na ziemi kiedy prowadzi ten swój pedało mobil - co znaczy że nie ma też lampki....przecież to jest jakiś k***a j***ny szkodnik drogowy.

tommitmx

2020-12-02, 20:54
Up , czerwona światło odbija się w słupku, słabe i ch*jowe. Koleś ewidentnie prosi się o śmierć.

meier

2020-12-02, 21:26
ten Pan na rowerku to wykladowca na politechnice lodzkiej z tytulem doktora, wyklada min mikroelektronike.

Kurde26

2020-12-02, 23:18
Panie pedalarzu, co Pan tam robił? Naprawdę to trzeba nie być pelnosprytnym żeby na takiej drodze tym gównem się poruszać. Szkoda że Ci tego pedalarskiego łba nie rozjechała. Wiem k***a że nie zlamałeś żadnego przepisu, ale bystrością umysłu też się nie wykazałeś. Z resztą czego tu się spodziewać po człowieku co ma dwa pedały i łańcuch zamiast mózgu

Tr...........ty

2020-12-02, 23:41
grudzin7 napisał/a:

Artykuł nakazujący jazdę poboczem też odpada, bo utwardzonego pobocza tutaj nie ma



Przepisy nakazują rowerzyście jechać blisko prawej krawędzi pasa, a ten debil jechał środkiem pasa. Nie wiem, czy miał z tyłu oświetlenie, ale cwaniacko odradza telefon na policje, bo uświadomił się, że przyczynił się do wypadku.

gjooby4

2020-12-02, 23:43
Jaka to droga i który odcinek? Nie chce mi się k***a wierzyć, że nie ma tam zakazu jazdy rowerem. To , że na filmiku tego nie widać nie znaczy, że go fizycznie tam nie ma. Film na 99% obcięty tak aby pedalarzowi było wygodnie. Kiedyś ciężarówka z tym ch*jem co stwarza zagrożenie dla innych zrobi porządek.

pankruk

2020-12-02, 23:45
Skończy się standardowo, ktoś wypity albo naćpany w niego w końcu przypie**oli, a takich na drogach nie brakuje bo nie ma tygodnia żeby w serwisach informacyjnych nie podali informacji, że ktoś taki się trafił. Skończy się pod granitową płytą i tyle będzie z tego pajacowania.

siba

2020-12-03, 01:06
pie**olony cymbał

pnaj

2020-12-03, 02:33
Koleś kusi los.
W taką pogodę światła odbijają się od mokrej jezdni i można nie zauważyć jego światełek.
Poza tym nie wiem jaki sens jeździć po takiej drodze rowerem, cały czas zawiewa mokrym syfem z kuł samochodów.

grzcal009

2020-12-03, 10:42
wypadek wypadkiem jakich pełno w Polsce i na świecie codziennie ale co się dzieje PO wszyscy sobie chodzą raźnie po drodze NIKT nie wystawił trójkąta NIKT nie założył kamizelki odblaskowej to musiało skończyć się kolejną kolizją

impressa88

2020-12-03, 15:28
Przynajmniej straz pożarna nie będzie musiała odłączać akumulator 8-)

xv89

2020-12-04, 14:44
Ktoś wie czy pedalarz został ukarany za spowodowanie kolizji? Z tego co wiem, to oprócz jazdy prawym pasem, powinien również:

Art. 19.

2. Kierujący pojazdem jest obowiązany:

1) jechać z prędkością nieutrudniającą jazdy innym kierującym