18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf na drodze.

Snaku • 2015-05-26, 17:35
Janusz z krakowa twardo szeryfuje na jednym pasie, co innemu januszowi się nie spodobało.


SsijMiKij

2015-05-26, 17:38
niech sie Janusz odpie**oli od pana profesora Zbigniewa Religi

Chędogi_Rzułf

2015-05-26, 17:41
3 najgorsze grupy kierowców na drodze:
- dziadzie "ja mam od 40 lat prawko" w swoich plastikowozach typu h*jdaj
- laski "kobiety powodujo mniej wypadkuf!!!!!", które w ogóle nie ogarniają jazdy
- kozaki "mam 110 kuni w swoim paserati, wienc sp***alaj, bo krul jedzie"

W Polsce jazda na suwak to dla większości czarna magia, a dla reszty to jest to samo co ciągnięcie pasem do jazdy w lewo i wpie**olenie się w ostatniej chwili na pas jazdy prosto, czyli cwaniakowanie...
Szeryfów powinno się wyciągać z tych ich plastikowych puszek i pałować dla przykładu i w celu edukacji.

Pr...........em

2015-05-26, 18:00
Chędogi_Rzułf, "ciągnięcie pasem do jazdy w lewo i wpie**olenie się w ostatniej chwili na pas jazdy prosto" k***a ale na tym polega właśnie jazda na suwak, tylko nie "wpie**olenie się" tylko płynna zmiana pasa" właśnie na samym końcu... Zbyt skomplikowane k***a?

nynek345

2015-05-26, 18:02
Mnie najbardziej wk***iają takie p*zdy, co wpie**alają się, byle tylko przed Tobą i ch*j że suwak, nie wpuści nikogo, bo to przecież jego pas, a Ci z drugiego niech czekają. Ostatnio sytuacja taka mnie spotkała. Samochód próbuje z prawego na lewy, bo teraz jego kolej, każdy kierowca płynnie jedzie. No i masz, trafiła się p*zda w jakimś firmowym, i ch*ja, nie ma suwaka. Teraz kozak jedzie, wszyscy czekajcie, i jeszcze specjalnie nie zostawia odstępu, żeby mu nikt przypadkiem nie próbował wjechać. Dobrze, że tamten kierowca czujny i w porę się zatrzymał, dając baranowi się nacieszyć sukcesem bycia przed ;)