18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szejk wyjaśnia sprawy Ukrainy - Putin się nie dał żydom ?

niemamskarpet. • 2015-02-01, 22:38


Ktoś powiedział prawdę

pi...........ja

2015-02-01, 23:01
Już było, ale tu próbować coś odszukać to tragedia.

NastyRascal

2015-02-02, 11:19
bo admini w ogole nie zwracaja uwagi na tagi, i pozniej sie robi taki gnój ze szok.

@edit, w ogole jakie tu sa tagi, "ukraina, szejk" no k***a.
odrazu powinien byc warn.

niemamskarpet.

2015-02-02, 11:37
nie spinajcie się tak, bo wam żyłki w dupach popękają......

Luqas95

2015-02-02, 11:46
super ,ciapak który jakaś ruska stacja wyemitowała tego sadol nie widział


jak ktoś ma mózg to nie potrzebuje czegoś takiego akby otworzyc oczy a plankton niech zdycha

parolpl

2015-02-02, 12:21
tak właściwie Krym był tatarski, a nie rosyjski, a tereny Ukrainy nie były rosyjskie, tylko wschodnio-słowiańskie.

Co do reszty to wiadomo, że żydostwo ma się dobrze (także w Polsce), ale żeby do tego doszło, że ciapaty komentował i miał racje (pomijam wcinki z allachem), to już lekka przesada.

froqer

2015-02-02, 19:40
Tak łatwo wami manipulować, że aż mi was żal. W zasadzie to mi żal całej Polski, że takie cymbały tu żyją.

Z niewiadomego powodu kozojebcy w swojej religii uznali, że żyd to zło. Boją się żydów i mają świętą misję ich zniszczenia. Czy to przez zabicie, oczernienie czy cokolwiek. I tu wyskakuje kozojeb i zwala wszystko na żydów. "Mówi prawdę" powiecie. To gówno wiecie. Kozojeb robi wszystko, żeby żydów zniszczyć. I to jest przedstawiciel tej samej religii, której tak nienawidzicie. Ruskich tatarzy boją się jak ognia, bo im zrobili z dup strzelnice, ale łatwiej takim przyjebom wierzyć, że to żyd, bo łatwiej skierować nienawiść, a poza tym idealnie pasuje do całej tej zj***nej religijnej filozofii.

Kacapy z drugiej strony, to naród hipokrytów, kłamców, wiarołomców i zwykłych oszustów. Włączcie sobie jakieś informacje i porównajcie co mówią kacapy o Ukrainie, a co cała reszta. Historii pewnie nie znacie, bo uczycie się jej od kozojebców, więc powiem wam: kacapy kłamali i kłamać będą. Też nie rozumiem dlaczego. Widocznie mają taką misję w życiu, jak kozojebcy.

Trzecia kwestia, że za wszystkim stoją żydzi. k***a błagam was. Za wszystkim stoją pieniądze albo jakieś durne przekonania. To, że ktoś ma żydowskie korzenie, nie musi oznaczać, że jest żydem i nie ma ich WSZĘDZIE. Stoicie tak nisko w hierarchii społecznej, że waszym autorytetem są fanatycy albo idioci, a wy jesteście na tyle tępi, że bez wroga wasze życie jest puste i jałowe. Nie wiem, może z waszej perspektywy gówno widać i rzeczywiście wszystko wygląda jak żyd. To żyd taki potężny i wszechwładny, że do obozu trafił? Że zachodnie państwa musiały mu granice wyznaczyć? A że w USA są silni? Tak samo jak ci pochodzenia niemieckiego, angielskiego i irlandzkiego. Uczyli się jak zarabiać pieniądze i uwierzcie, ci którzy pieniądze zrobili nie słuchali takich gówien w internecie.

I NAJWAŻNIEJSZE. Komuniści, mordercy, kłamcy to byli ROSJANIE, nie żyd czy kosmita - ROSJANIN. Jesteście tak głupi, że jebnąłbym was w łeb najchętniej. To ci sami rosjanie co teraz są na ukrainie i ci sami co popierają putina. To nie żyd, to rosjanin. Tu jest zaraza. Zarazą jest głupota, fanatyzm, przekonania oparte na tym co sobie ktoś wymyślił. Przykro mi, ale zaliczacie się do zarazy. I dlatego nigdy nie będzie wolności. Bo ludzie są za głupi, żeby dać im wolność. Wszystko rozj***liby w trymiga.

Puste i smutne musi być wasze życie, że w takich miejscach szukacie sensu.

satan696

2015-02-02, 21:50

Pan Michalkiewicz jeszcze nie wie ze to propaganda i za wszystkim stoja Rosjanie a nie zydzi :D

makronom

2015-02-03, 06:19
Debile, którzy wierzą temu kozłowi niech szybko zmiatają do książek. Ten facet plecie takie bzdury o historii, że głowa mała.
Dla przykładu - kiedy niby Rosjanie zbliżyli się do Konstantynopola na wyciągnięcie ręki? Oni nawet nie weszli na Nizinę Węgierską! Druga bzdura to ten jego skrót myślowy: "Ruscy wygrywali wojnę, a tu BUM, nagle rewolucja" otóż nie - od 1915 roku dostawali regularny wpie**ol z niewielkimi wyjątkami i ustawicznie się cofali, a rewolucja była efektem tych klęsk i załamania społeczno-gospodarczego w kraju, które wykorzystali czerwoni.

Jak to jest, że wy raz, drodzy sadole (tutaj autor tematu) raz gdakacie o zacofaniu islamu i jego wyznawców, a jak ci zaczynają pie**olić coś, co mniej więcej pokrywa się z waszym patrzeniem na świat, to bez sprawdzania i krytyki to łkacie?

Wiadomość dla wyznawców mitu o Putinie- przeciwniku syjonistów

Prezes reprezentującego 2,5 mln europejskich Żydów Europejskiego Kongresu Żydowskiego jest rosyjskim miliarderem, który według czeskich mediów ma bliskie kontakty z prezydentem Rosji. Podkreślił, że „Władimir Putin jest wielkim przyjacielem środowisk żydowskich”.

Źródło: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1362153,Zydzi-grozi-nam-exodus-z-Europy-Nazizm-powraca-do-parlamentow

Ps. pie**olić Putina i j***ć Banderę

Lech1111

2015-02-03, 21:00
@froqer sprzedałeś bajke zmieniajac żyda na ruska, jedyne co sie zgadza to to ze świat kreci sie wokol pieniadza

froqer

2015-02-04, 00:14
Można powiedzieć, że sprzedałem bajkę. Można, że skorzystałem z dobrodziejstw heglowskiej dialektyki.

Może i bajka, z tym, że prawdziwa. Bo ja potrafię to udowodnić konkretnymi przykładami. A ten "naukowiec" jedyne co potrafi to udowodnić wszystko autorytetem Mahometa albo Allaha, nie wiem do czego tam walą konia, to bez znaczenia.

RockyWood

2015-02-04, 02:14
hm. czytam czytam i się tak zastanawiam... kim tak właściwie dla niektórych tutaj są "WY" ?

hardowski

2015-02-08, 17:51
froqer napisał/a:

Tak łatwo wami manipulować, że aż mi was żal. W zasadzie to mi żal całej Polski, że takie cymbały tu żyją.

Z niewiadomego powodu kozojebcy w swojej religii uznali, że żyd to zło. Boją się żydów i mają świętą misję ich zniszczenia. Czy to przez zabicie, oczernienie czy cokolwiek. I tu wyskakuje kozojeb i zwala wszystko na żydów. "Mówi prawdę" powiecie. To gówno wiecie. Kozojeb robi wszystko, żeby żydów zniszczyć. I to jest przedstawiciel tej samej religii, której tak nienawidzicie. Ruskich tatarzy boją się jak ognia, bo im zrobili z dup strzelnice, ale łatwiej takim przyjebom wierzyć, że to żyd, bo łatwiej skierować nienawiść, a poza tym idealnie pasuje do całej tej zj***nej religijnej filozofii.

Kacapy z drugiej strony, to naród hipokrytów, kłamców, wiarołomców i zwykłych oszustów. Włączcie sobie jakieś informacje i porównajcie co mówią kacapy o Ukrainie, a co cała reszta. Historii pewnie nie znacie, bo uczycie się jej od kozojebców, więc powiem wam: kacapy kłamali i kłamać będą. Też nie rozumiem dlaczego. Widocznie mają taką misję w życiu, jak kozojebcy.

Trzecia kwestia, że za wszystkim stoją żydzi. k***a błagam was. Za wszystkim stoją pieniądze albo jakieś durne przekonania. To, że ktoś ma żydowskie korzenie, nie musi oznaczać, że jest żydem i nie ma ich WSZĘDZIE. Stoicie tak nisko w hierarchii społecznej, że waszym autorytetem są fanatycy albo idioci, a wy jesteście na tyle tępi, że bez wroga wasze życie jest puste i jałowe. Nie wiem, może z waszej perspektywy gówno widać i rzeczywiście wszystko wygląda jak żyd. To żyd taki potężny i wszechwładny, że do obozu trafił? Że zachodnie państwa musiały mu granice wyznaczyć? A że w USA są silni? Tak samo jak ci pochodzenia niemieckiego, angielskiego i irlandzkiego. Uczyli się jak zarabiać pieniądze i uwierzcie, ci którzy pieniądze zrobili nie słuchali takich gówien w internecie.

I NAJWAŻNIEJSZE. Komuniści, mordercy, kłamcy to byli ROSJANIE, nie żyd czy kosmita - ROSJANIN. Jesteście tak głupi, że jebnąłbym was w łeb najchętniej. To ci sami rosjanie co teraz są na ukrainie i ci sami co popierają putina. To nie żyd, to rosjanin. Tu jest zaraza. Zarazą jest głupota, fanatyzm, przekonania oparte na tym co sobie ktoś wymyślił. Przykro mi, ale zaliczacie się do zarazy. I dlatego nigdy nie będzie wolności. Bo ludzie są za głupi, żeby dać im wolność. Wszystko rozj***liby w trymiga.

Puste i smutne musi być wasze życie, że w takich miejscach szukacie sensu.



Troll. :homer:

froqer

2015-02-09, 20:45
@up, jak w szkole czegoś nie rozumiałeś, też krzyczałeś "troll"?

Zapytaj, wyjaśnię. Chociaż prawdę mówiąc przestaje mnie bawić misja oświecania baranów ;)