18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczyt aktywizmu

~Velture • 2023-04-17, 22:03
W związku z ch*jwieczym klejnych 2 zjebów eko-terrorystów, zwanych aktywistami przez media, postanowiło zademostwować swój brak seksu w życiu przez rozpylenie k***a nie wiem czego pomarańczowego.

Jednemu się spektakularnie udało a drugiego spacyfikowano zanim wytrysnął. :roll:

Nie wiem co chcieli osiągnąć w tym bardzo popularnym sporcie ale pewnie im się prawie udało...


Geraldinio

2023-04-17, 22:09
nie no, ja rozumiem eko, ochronę środowiska itepe, ale jak świat uratuje zakaz stukania kijkiem w kulki?? :roll:

edit:
czerwona lampka zapaliła mi się czytając stopkę autora. Deeepfake? czyżby jakaś próbka swoich umiejętności?

dennissliwa

2023-04-17, 23:04
Eko teroryści, ostanio jest wysyp tego dziadostwa

Cezar87

2023-04-17, 23:10
To jest snooker dosyc rasistowska gra. Jak wbijesz w dziure kolorowego dostajesz srednie brawa, jak wbijesz czornego masz aplauz na stojaco. A jak wbijesz bialego kazdy wzdycha i sie lapie za leb cos ty zrobil. A te czerwone gowna to wiadome ich najwiecej i musza byc ciagle wbijane.

Baronessa

2023-04-17, 23:32
W sumie spoko, coś nowego. Mógł te bile jeszcze rozpieprzyć dupskiem. Mam tylko nadzieję, że to były półfinały mistrzostw świata...

antisol123

2023-04-17, 23:56
Zdiagnozować i leczyć ciężką pracą fizyczną.

Mors_Nigra

2023-04-18, 00:11
To głupie ścierwo chce wk***ić absolutnie każdego! Nawet snókerowców lol

Gmajpmi

2023-04-18, 00:34
Chyba nie dodalo mi komentu

To nie jest ekoaktywista. Jest zupełnie odwrotnie. Kolor stołu symbolizuje właśnie zielonych aktywistów, a to pomarańczowe symbolizuje słynną broń chemiczną, która była używana w wietnamie, a która nazywa się "agent orange"(kto nie zna- google). Dla tych co uczyli się w szkole ruskiego dodam, że orange w angielskim może oznaczać kolor pomarańczowy. Teraz jest już chyba jasne, że koleś nawołuje do mordowania w sposób mało humanitarny ekozjebów. To chyba nie aż tsk źle?

Szkoda tylko, że przerwał tak emocjonującą rozgrywkę

Kriski

2023-04-18, 00:51
Baronessa napisał/a:

W sumie spoko, coś nowego. Mógł te bile jeszcze rozpieprzyć dupskiem. Mam tylko nadzieję, że to były półfinały mistrzostw świata...



Osobiście poświęciłbym te bile i wypchał nimi aktywiście dupsko, ale to mogło by się okazać dla tego zjeba przyjemne więc miałbym pewne opory.

Manolito666

2023-04-18, 01:54
CNN podało, że protestowali przeciwko śladowi węglowemu, który zostawiają oddychający zawodnicy. Opłacił ich ponoć sam Bill Gates, wielki filantrop ludzkości, który posiada cztery (!) prywatne odrzutowce. Dzięki Ci Billu Gatsie, będę Cię czcił pijąc napój przez papierową, rozpie**alającą się rureczkę.

Yolanda

2023-04-18, 03:08
Świat został ocalony od zagłady. Może już czas powrócić, do tradycji i tępić takich plutonem egzekucyjnym.

ritu4l

2023-04-18, 05:30
Komu się kiedyś curry wysypało na cokolwiek to wie jak to wk***ia. Nawet z kafli to ciężko schodzi, więc uznał bym to za terroryzm

cezar910426

2023-04-18, 07:08
Tych ekozjebów wprasowywałbym walcem w asfalt

Pa...........el

2023-04-18, 07:31
Taki stół to koszt nie mniejszy jak 20k złotych, nie wiem ile to w funtach ale pewnie też nie mało. Normalnie powninni zgłosić to na policję a sąd powinien nakazać im wypłatę rekompensaty za stół i przerwane zawody, normalnie. W tych zj***nych czasach nie jest to takie pewne.

huncfot130

2023-04-18, 07:33
Oj nie oj nie w dzisiejszych czasach kto nagrywa telewizor....... ;-)