18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczyl na peronie

CrazyEdek • 2019-01-09, 10:10
Gdy przyciśnie


Rejti

2019-01-09, 19:43
Dla twojej wiadomości OPie szczyl to inaczej bahor. Piszę Ci to boś mnie zawiódł mendo, sądziłem że zobaczę jak gówniak pod lokomotywę wpada.

jas36

2019-01-09, 20:58
Metro Nowy York....

He...........el

2019-01-09, 21:24
Internet to potężne narzędzie, dzięki niemu wiem, że gdzieś na jakimś peronie jakaś kobieta, o której istnieniu bez Internetu prawdopodobnie nigdy bym się nie dowiedział, oddała mocz.

Twórcy Internetu: "to zrewolucjonizuje świat, zjednoczy ludzi"

Tymczasem ludzie: "paczta, baba leje na peronie!!! :O"

Hasslich

2019-01-09, 21:33
Śmiejecie się, a ja równo miesiąc temu na stacji w NY właśnie też się prawie poiszczałem. Alkohol naprawdę potrafi wygenerować wielkie pokłady uryny. W końcu udało mi się przeklętą siódemką na miejsce dojechać i ojszczyłem kiosk. Tam nigdzie nie ma kibli. A tak swoją drogą to menele w metrze też występują i też śmierdzą szczochem tylko proponuję nie mówić w ich towarzystwie po polsku bo jebaki rozumieją bardzo często polaki robaki. Dziękuję za tę wypowiedź życiową ógółem.

piotrekt1976

2019-01-09, 21:49
Szczoch nie szczyl ,ale to tak przy okazji swoja droga niech pierwszy rzuci kamieniem kto nie zeszczal sie w pociagu czy metrze.. A sorki to trzeba czasem wyjsc z piwnicy i cos wiecej robic jak tylko pie**olic od rzeczy ;)

emperorzbigniew

2019-01-09, 22:08
^^ chyba sobie żartujesz.

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Bourbonable

2019-01-09, 22:41
dobrze, że kozaki miała

Kadan

2019-01-09, 23:51
Rozumiem, że jak przyciśnie to pędem skoczyć gdzieś za budynek, śmietnik nawet jakiś krzak czy drzewo, ale to już jest poniżej ludzkiego godności i rozumu człowieka. W sumie ludzie zamiast ewoluować zaczynają dewaluować i sprowadzając się do roli zwierząt. Nie bez powodu zaraz po ściągnięciu tony futrzaków z Afryki itp. lewaki usunęły z wiki wykaz średniego IQ w danym kraju... Afryka, Egipt i jego wszelkie okolice wahały się od 52 do 60. Nie powiem, ambitnie.