18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczurołapy

Macx83wwww • 2020-07-10, 21:54
Terriery upolowały 680 szczurów na kurzej fermie...




:jejeje: :brawo:

spoiler

camson

2020-07-11, 22:11
To teraz koty już do niczego nie są potrzebne hehe

megalled

2020-07-12, 00:46
Korc**ała napisał/a:

Szczury łapią szczury



żebyś się k***a nie zdziwił, miałem kiedyś jamnika niby szczur kiełbasa. Niby pies mieszczuch bo prawie całe życie przesiedział ze mną w bloku. ale jak przeprowadziłem się do domku na wsi pokazał swój instynkt łowiecki. j***ny sk***ysyn zobaczył kopiec kreta nie ustał aż ch*ja nie wykopał, sąsiad to k***a był bardziej zdziwiony niż ja bo jak to on stwierdził nie mógł tych j***nych kretów wytępić a pie**olony miejski jamnik w miesiąc czasu wytępił te j***ne szkodniki. byś się k***a zdziwił że taki mały jeden terier czy inny jamnik ( nie twierdze ze yorki bo to to jest całkowita porażka i upokorzenie kazdego psa) ubije więcej niż jakis owczar czy inny ,,stróż" więc zakoncze radosnym: nie wiesz to k***a nie pie**ol złamasie

;-)

Tudeski

2020-07-12, 13:57
I właśnie po to jest ta RASA PSA... Są niskie, mają głowę blisko ziemi i dzięki temu szczur nie zdąża sp***alać

I_am_fat

2020-07-13, 22:10
po ch*j on je na tej smyczy trzyma, cały filmik mnie to denerwuje. Co one jakieś niedorozwinięte, że uciekną jak je spuści?

Korcipała

2020-07-14, 13:06
megalled napisał/a:

żebyś się k***a nie zdziwił, miałem kiedyś jamnika niby szczur kiełbasa. Niby pies mieszczuch bo prawie całe życie przesiedział ze mną w bloku. ale jak przeprowadziłem się do domku na wsi pokazał swój instynkt łowiecki. j***ny sk***ysyn zobaczył kopiec kreta nie ustał aż ch*ja nie wykopał, sąsiad to k***a był bardziej zdziwiony niż ja bo jak to on stwierdził nie mógł tych j***nych kretów wytępić a pie**olony miejski jamnik w miesiąc czasu wytępił te j***ne szkodniki. byś się k***a zdziwił że taki mały jeden terier czy inny jamnik ( nie twierdze ze yorki bo to to jest całkowita porażka i upokorzenie kazdego psa) ubije więcej niż jakis owczar czy inny ,,stróż" więc zakoncze radosnym: nie wiesz to k***a nie pie**ol złamasie



Wiem co ta rasa potrafi od sąsiada porzyczałem do tępienia kretów :evil:
Szwagierka ma krzyżówke shih tzu z jamnikem taki sam pojeb kopie doły za kretami że nawet ogon z dziury nie wystaje a żaby to jej przysmak


:-P