18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczur vs Waran Stepowy

~DMT • 2017-07-09, 07:46
Smacznego, mały dinozaurze!


lopez_

2017-07-10, 16:58
muszkin89 napisał/a:

Szarpie jak jehowy klamką :mrgreen:



ja tam za jehowcami nie jestem, też z nich cisnę, ale prawda taka, że oni nigdy za klamkę nie szarpią... możesz być w domu i nie otwierać, a oni i tak nie sprawdzą tego, po prostu sobie pójdą i zostawią najwyżej jakieś pisemko... powiedzenie utarło się w dzisiejszych czasach, ale z prawdą ch*ja ma wspólnego :D choć śmiesznie brzmi, to fakt.

GlassEdi

2017-07-10, 18:56
RedCarpetMiki napisał/a:



Bardzo chętnie to zobaczę jak jesteś taki mocny w gębie i mam nadzieję,że jak cwaniakujesz to się wywiążesz. To mam podać adres czy numer telefonu?


Proszę najpierw o pokazanie fotki :)

botspam

2017-07-10, 19:31
GlassEdi napisał/a:


Proszę najpierw o pokazanie fotki :)



Kto wybrzydza ten nie r*cha.

ktosiek26

2017-07-10, 20:08
Jak Bruce Lee nunczako :D

Dexterous

2017-07-10, 21:03
botspam napisał/a:



Kto wybrzydza ten nie r*cha.



On się obawia, że to ona jego wyr*cha zamiast on ją :D

tranzystor

2017-07-11, 01:33
lopez_ napisał/a:

ja tam za jehowcami nie jestem, też z nich cisnę, ale prawda taka, że oni nigdy za klamkę nie szarpią... możesz być w domu i nie otwierać, a oni i tak nie sprawdzą tego, po prostu sobie pójdą i zostawią najwyżej jakieś pisemko... powiedzenie utarło się w dzisiejszych czasach, ale z prawdą ch*ja ma wspólnego choć śmiesznie brzmi, to fakt.





W Polsce utarło się wiele "zabawnych" powiedzonek szydzących z innych wyznań. A tutaj bardziej pasowałoby coś w stylu:
Jebie go jak wikary małolata.

oozyxak0o

2017-07-11, 11:20
ty chory pojebie

Sadisticzny

2020-05-25, 02:52
RedCarpetMiki napisał/a:

Bardzo chętnie to zobaczę jak jesteś taki mocny w gębie i mam nadzieję,że jak cwaniakujesz to się wywiążesz. To mam podać adres czy numer telefonu?



Nie jesteś groźna.