18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczur samobójca

kakaraka • 2023-08-15, 00:07
Szczur kaskader, nie chciało mu się schodzić po schodach xD


Mirek19850509

2023-08-15, 10:04
Chory szczur ,zdrowy skacze tam gdzie ma możliwości przeżycia , ewidentnie depresja nałogi oraz nudna egzystencja i Szczurzyca co daje każdemu innemu szczurowi ,doprowadziła do tragedii tego osobnika amen

kothletino

2023-08-15, 10:09
"po schodach"? To wygląda jak konstrukcja z płatków śniadaniowych posklejana na mleko i cukier.

kietlak

2023-08-15, 12:11
za glosno jebnelo jak na malego szczura jebie fake

sadeczek

2023-08-15, 12:43
kris1978 napisał/a:

Następny niedojeb. Pewno ciągle łazi i powtarza "j***ć PiS". A rudy się z niego śmieje.



ja też ciągle łażę i powtarzam `j***ć PiS` ;-) Już 9ty rok...
I j***ć konfederację*, która pie**oli, że trzeba wyjść w Unii i Nato, i zrobić sojusz z białorusią :facepalm:

*To, że używają nazwy "konfederacja" to ogromna hańba dla pamięci Konfederacji Polski Niepodległej, która jest odpowiedzialna za odzyskanie niepodległości z PRLu.

Trunek

2023-08-15, 16:02
kietlak napisał/a:

za glosno jebnelo jak na malego szczura jebie fake



Po prostu dobra akustyka.

Juzwa

2023-08-15, 17:28
Trunek napisał/a:

ogromna hańba dla pamięci Konfederacji Polski Niepodległej




Zwłaszcza dla niektórych przywódców KPN takich jak TW "Lech"?

sadeczek

2023-08-15, 18:35
Juzwa napisał/a:

Zwłaszcza dla niektórych przywódców KPN takich jak TW "Lech"?



nie znam takiego. Podasz jakiś link czy coś? W koncu sadol bawi, sadol uczy....
Zakładam, że nie mówisz o lechu wałęsie, bo on miał z KPNem tyle wspólnego co każdy w solidarności - czyli KPN wychował całe pokolenie pod solidarność i stworzył solidarność.

kris1978

2023-08-15, 18:46
sadeczek napisał/a:

ja też ciągle łażę i powtarzam `j***ć PiS` Już 9ty rok...
I j***ć konfederację*, która pie**oli, że trzeba wyjść w Unii i Nato, i zrobić sojusz z białorusią
*To, że używają nazwy "konfederacja" to ogromna hańba dla pamięci Konfederacji Polski Niepodległej, która jest odpowiedzialna za odzyskanie niepodległości z PRLu.



A ja myślałem że to Bolka robota :lol:
Przecież ciągle powtarza "to ja żem komunę obalił"

P.S.
Masz rację to hańba. Ogólnie wszystkie nasze partie, nie mają nic wspólnego z niepodległością.
Unia również nie ma. Tym bardziej że teraz wyraźnie widać że ma Polaków głęboko w dupie. Liczą się tylko Francja, Niemcy i kilka bogatszych krajów. Reszta to śmieci które są tylko po to, by nimi dyrygować. Tamten chodzi powtarza "j***ć PiS" a Ja chodzę i powtarzam"j***ć unię" i rudy się ze mnie nie śmieje. Bo jest na mnie wk***iony.

Jołkipołki

2023-08-15, 22:09
CzerstWybut napisał/a:

To nie forum tomka lisa, zmień portal



A co berło mu polerujesz pajacu?

Rasael

2023-08-15, 22:14
CzerstWybut napisał/a:

To nie forum tomka lisa, zmień portal

Widzę że PISiorskie służby nadal inwigilują portale. Ciekawi mnie czy jesteś dumny z tych sztucznie wygenerowanych piw, bo to tak jakbyś r*chał żonę cudzym fajfusem - może kogoś to kręci, ale dla mnie to żałosne. :kawa:

Mindfuck

2023-08-15, 23:19
o k***a, w podobnej kamienicy się wychowałem, taka klatka tylko bardziej odrapana, ojszczana i zaj***na napisami etc, kilka razy po wejściu zawał, jak się taki sk***ysyn z bez kitu 4x większy od tego zadomowił na klatce, po wejściu ewakuował się skakając przez schody aż do 1 piętra a potem desant przez szparę prosto pod drzwi z piwnicy, JEB, aż podłoga zadrżała, wierz lub nie, sk***ysyn musiał mieć z 3kg

wprost222

2023-08-16, 01:44
Rasael napisał/a:

Widzę że PISiorskie służby nadal inwigilują portale. Ciekawi mnie czy jesteś dumny z tych sztucznie wygenerowanych piw, bo to tak jakbyś r*chał żonę cudzym fajfusem - może kogoś to kręci, ale dla mnie to żałosne.



Was tvniarze to się powinno izolować od reszty, bo nawet na sadola z tymi swoimi politycznymi fobiami się wpie**alacie.

xxbartxx32

2023-08-16, 15:19
CzerstWybut napisał/a:

To nie forum tomka lisa, zmień portal



CzerstWybut Skoro Ty jesteś za Pisem to twoim portalem powinno być Radio Maryja, a nie Sadistic, pucybucie.