18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczotka do mycia zębów, ma bardzo wiele funkcji

MM90 • 2012-03-25, 18:36
Jednym słowem "artysta"...


Fazer6

2012-03-25, 20:32
a teraz myju myju ząbki :D

Jad Kiełbasiany

2012-03-25, 20:58
Jakby kto pytał o kawałek ;) - Empire of the sun - Swordfish hotkiss night

brylant1412

2012-03-26, 18:15
ale nie namaluje tak szybko jak Ja

roger87

2012-03-26, 18:20
moim zdaniem, przed pokolorowaniem było lepsze

ladybelial

2012-03-26, 18:36
Co w tym dziwnego / cudownego / sadystycznego ?
Widział ktoś kiedyś z sadystów pędzel? Bardzo się nie różni...
W dodatku słabe. ;-)

szmeger

2012-03-26, 18:41
@up
słaby to jest Twój komentarz

To było zajebiste!

Marcellotinio007

2012-03-26, 19:04
k***a, a już myślałem że se w dupe wsadzi tą szoteczkę, ale patrze - "nie,to nie hard", k***a co to może być ?
no i jestem zawiedziony :/

radoslav

2012-03-26, 19:26
bo pędzel jest zbyt mainstreamowy

czystezuo

2012-03-26, 19:40
@szmeger, Ty chyba zajebistej rzeczy nie widziałeś. Polecam wyprawę do pierwszej lepszej Galerii Sztuk w okolicy.

Mordecai

2012-03-26, 19:42
myślałem , że będzie kilka śmierci z udziałem szczoteczki a tu k...a sztukę tworzy co ku..a gejowo.pl

SajoBeatbox

2012-03-26, 20:02
Zawsze w takich chwilach przypomina mi się historia z polskiego filmu. O tym jak mąż dowiedział się, że go żona zdradza. Oszalała na punkcie kochanka. Zabrała go na wakacje do jakiegoś afrykańskiego kraju. I już pierwszego dnia pobytu, spotkała ich niemiła przygoda. W hotelu ktoś włamał się do ich pokoju i ukradł im wszystkie rzeczy, oprócz: szczoteczek do zębów i aparatu fotograficznego. Zakochana para nie widziała w tym nic dziwnego. Kobieta miała karty kredytowe, więc kupili nowe ubrania. Miło spędzali czas, jeździli na safari, robili zdjęcia o zachodzie słońca, patrzyli na siebie zakochanym wzrokiem. Postanowili, że po powrocie do Polski zamieszkają razem. Kobieta wystąpi o rozwód i potem się pobiorą. Powrócili opaleni, szczęśliwi i jeszcze bardziej zakochani. Dopiero po jakimś czasie kobieta przypomniała sobie, że nie wywołała filmu z tej bajkowej wycieczki. Okazało się, że jest tam kilka zdjęć, które nie oni robili, tylko trzej miejscowi Murzyni, którzy włamali się do nich pierwszego dnia. Na tych zdjęciach, ci Murzyni wsadzali sobie ich szczoteczki do zębów w dupę. A oni potem, przez cały miesiąc, tymi szczoteczkami myli zęby.
Niestety ich miłość nie przetrwała tej próby. Kobieta nadal kochała tego człowieka, ale nie mogła się przemóc żeby go pocałować. Cały czas miała przed oczami tych trzech Murzynów, z jego szczoteczką do zębów w dupie...

PanRedus

2012-03-26, 20:28
no rzeczywiście bardzo dużo zobaczyłem funkcji szczoteczki na tym filmie ...

slowak

2012-03-26, 21:57
Cytat:

Szczotka do mycia zębów


Ciężko napisać szczoteczka? szczotka to do sedesu jest:)

Bakcyl

2012-03-26, 22:22
Jak zobaczyłem szczoteczkę na początku, pomyślałem, że będzie używał gówna o różnych kolorach (np po zatruciu bywa zielone, po buraczkach, czerwone... wiadomo, co nie?). A on używa farby do malowania i maluje.

Rozumiecie? Maluje.
Artysty pieprzone.

Jak ktoś nie wie (jest na tyle ograniczony, że nie może sobie wyobrazić na czym polega malowanie obrazu za pomocą szczoteczki), polecam obejrzeć całość. W innym wypadku filmik sprowadza się do dwóch ostatnich sekund, w celu zaobserwowania efektu pracy.