18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mietosz

2012-07-04, 00:47
Gif jest ch*jowej jakosci i to wszystko wyjasnia...

Mimieusz

2012-07-04, 00:51
a koles security po prawej wali konia ?

czerwo64

2012-07-04, 01:43
BongMan napisał/a:

Tyle potrafią polscy piłkarze - zrobić kupę! Ostatnie miejsce w najsłabszej grupie grając u siebie. Idźcie k***a w ch*j i wróćcie jak nauczycie się grać!


jebnij sobie bonga lub gonga w palę, k***a na necie to k***a dożo masz do powiedzenia, tasując się przed redtube, i żyjąc w w świecie "ale by było, gdyby" iście selektywnie wyszukany krytyku kretynie

tysonic

2012-07-04, 01:44
markop4321 napisał/a:



Wojtek nie unoś się. Wszyscy wiemy że trawa była brązowa.



I wszyscy jesteśmy tacy głupi jak Ty by myśleć że ziemia pod nią ma również kolor zielony. A już podlana wodą to chyba barwi na fioletowo. k***ajapie**olę.

Yanosik

2012-07-04, 01:45
tysonic napisał/a:



I wszyscy jesteśmy tacy głupi jak Ty by myśleć że ziemia pod nią ma również kolor zielony. A już podlana wodą to chyba barwi na fioletowo. k***ajapie**olę.



Nie potrafisz skminić że trolluje? A Ty taki wielki oczytany że zaraz mu jeszcze wymienisz wszystkie typy trwa i gleb. :homer:

czerwo64

2012-07-04, 01:46
oskiboski napisał/a:



Zarabiają morze forsy na co dzień, za EURO mieli obiecane pieniądze jakich statystyczny Kowalski nie dorobiłby się przez całe życie, do tego mieli zapewnione wszelkie możliwe luksusy - i co ?
I gówno! Pokraki nie potrafiły nawet wyjść z pie**olonej grupy. Gdyby Polska nie była gospodarzem, nie mieliby nawet co marzyc o zaklasyfikowaniu się do imprezy. Nie pie**ol kolego tekstów w stylu - "idź i pokaż jak się gra" bo oni za to dostają pieniądze- to jest ich praca której nie potrafili wykonać w miernym nawet poziomie. Jedyne w czym są dobrzy to pozowanie do kamery i udział w reklamach.



skoro sa pokrakami to czemu mieli wyjsc z grupy, twoj tekst logicznie sobie zaprzecza, wez lepiej napisz co wg Ciebie powinno sie zmienic w szkoleniu naszych piłkarzy a nie wyzywasz od łamag, zagrali najlepiej jak umieja, a ze ten poziom to bylo za malo to napewno nie przez to ze zrobili to specjalnie bystrzaku

oskiboski

2012-07-04, 02:19
czerwo64 napisał/a:



skoro sa pokrakami to czemu mieli wyjsc z grupy, twoj tekst logicznie sobie zaprzecza, wez lepiej napisz co wg Ciebie powinno sie zmienic w szkoleniu naszych piłkarzy a nie wyzywasz od łamag, zagrali najlepiej jak umieja, a ze ten poziom to bylo za malo to napewno nie przez to ze zrobili to specjalnie bystrzaku



Ale jesteś k***a naiwny - zagrali najlepiej jak umieli ? Kilku piłkarzy z reprezentacji miało niezły sezon w swoich klubach, a na EURO nie pokazali NIC. Kilku z nich obudziło się z ręką w nocniku bo ich kluby zerwały z nimi kontrakty bo grali jak paralitycy i pok***ieńcy. Jeśli nadal uważasz że dobrze grali, znaczy że albo czas dorosnąć, albo przestać twierdzić że pada deszcz kiedy ktoś na Ciebie leje ciepłym moczem. Nie dociera do Ciebie że oni mieli wyj***ne na wynik ? Kasa z reklam + kasa za udział w EURO + premia niezależnie od wyniku = możecie mi naskoczyć.

Nie mam do Ciebie nic osobiście, bo ilu ludzi tyle opinii, ale wstyd mi że prawdziwi kibice dopingowali taką bandę przychlastów.

Nie jestem piłkarzem żeby powiedzieć "co należy zmienić". Niemniej jednak jestem na tyle dobry żeby w swoich zawodzie nie przysparzać rozczarowań - w przeciwieństwie do tej zbieraniny karierowiczów. Gdybym w swoim zawodzie prezentował ten sam poziom nasze "koliberki" od dawna byłbym bezrobotnym.

0statniSprawiedliwy

2012-07-04, 02:44
Zesrał się ze szczęścia, że Tytoń karniaka obronił.

czerwo64

2012-07-04, 03:12
oskiboski napisał/a:



Ale jesteś k***a naiwny - zagrali najlepiej jak umieli ? Kilku piłkarzy z reprezentacji miało niezły sezon w swoich klubach, a na EURO nie pokazali NIC. Kilku z nich obudziło się z ręką w nocniku bo ich kluby zerwały z nimi kontrakty bo grali jak paralitycy i pok***ieńcy. Jeśli nadal uważasz że dobrze grali, znaczy że albo czas dorosnąć, albo przestać twierdzić że pada deszcz kiedy ktoś na Ciebie leje ciepłym moczem. Nie dociera do Ciebie że oni mieli wyj***ne na wynik ? Kasa z reklam + kasa za udział w EURO + premia niezależnie od wyniku = możecie mi naskoczyć.

Nie mam do Ciebie nic osobiście, bo ilu ludzi tyle opinii, ale wstyd mi że prawdziwi kibice dopingowali taką bandę przychlastów.

Nie jestem piłkarzem żeby powiedzieć "co należy zmienić". Niemniej jednak jestem na tyle dobry żeby w swoich zawodzie nie przysparzać rozczarowań - w przeciwieństwie do tej zbieraniny karierowiczów. Gdybym w swoim zawodzie prezentował ten sam poziom nasze "koliberki" od dawna byłbym bezrobotnym.



jak dla mnie prezentowali sie najlepiej jak w ostatnich latach, bo walczyli - tego im wczesniej brakowalo, ale walka to za mało, jako przyklad podam ci La masie, czyli szkolke FC Barcelony, obeznie prawdopodobnie najmocniejszej druzyny swiata ktora jest w stanie wystawic sklad tylko ze swoich wychowankow, w polsce nie pilkarze sa problemem, lecz ludzi ktorzy, nagle sie wpie**alaja, i probuja nalac z pustego, nie ma szkolenia, od łebka, nie bedzie pilkarzy, tylko beda bardziej lub mniej zaangazowani reprezentanci ktorzy tak naprawde niewiele umieja, patrzac zeby nie zdechnac z glody, jak niestety nadal w poslkiej lidze jest, gdzie mniejszosci sie dobrze placi a reszta jak bylo do niedawna nawet cieplej wody pod prysznicami nie miala (choc sytuacja sie poprawila) wiec ciesz sie ze zremisowali z ruskimi, bo tylko sercem wywalczyli remis(moze slabsza dyspozycja ruskich), bo teoretycznie wpie**ol powienien byc... a 2 bramki i 2 pkt to i tak w ch*j za duzo jak na miejsce w rankingu fifa ktore zajmujemy

seb44

2012-07-04, 07:20
@up

Najlepiej w ostatnich latach? Widziałeś mecz z Czechami i to co działo się w drugiej połowie? Walka? Gdzież ona była? O te bilety, co osiem im było za mało? Zimnych głów im zabrakło, bo kasę brać to pierwsi, tylko nie wiadomo za co!

Bridgwater88

2012-07-04, 08:01
@Roszp

gratulacje zdobyles wiecej piwek niz sam filmik :P

naplecik

2012-07-04, 08:44
@większość up: Brawo! Założę się, że podczas Euro staliście w pierwszych rzędach w Strefie Kibica. Zamiast hejtować, następnym razem po prostu wyłączcie telewizor i nie wychodźcie z domu.

DestructionMen

2012-07-04, 10:38
Tylko mi się wydaje, że on krzyczy potem "brawo k***a" :amused:

BongMan

2012-07-04, 12:03
czerwo64 napisał/a:

kretynie


czerwo64 napisał/a:

dożo masz do powiedzenia


Uwielbiam ludzi, którzy wyzywają mnie od kretynów a sami pokazują jakimi są imbecylami :D

Arni.

2012-07-04, 12:38
Dat akward moment gdy komentarz dostaje więcej piw od tematu :lol: